PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gerçek star kimdir? Bu soruyu ünlülere Sormuşlar...

Nzl
02-12-06, 16:25
Işın Karaca (şarkıcı).
* Eskiden çok özel insanlar meşhur olurdu şimdi meşhur olup televizyonlarda gözüken herkes özel sayılıyor. Türkiye'de ünlü olmak zor değil. Star sıfatını ise zaten basın veriyor.

* Hiçbir zaman kendime 'Ben starım' diye bakmadığım için star olmanın gerekliliklerini bilemem. O kadar meşhur olmak da istemem. Ben sesim elverdiği kadar şarkı söyleyeceğim. Bana gösterilen ilgi azalırsa da, yaşamaya devam ederim.

* Hülya Avşar, İbrahim Tatlıses, Tarkan ve Sezen Aksu bence gerçek starlar.

AYŞE BARIM (Menajer).
* Ün, şan ve şöhret geçici kavramlardır. Starlık uzun vadede elde edilebilen, halk tarafından zor gözden çıkarılan, hataları kabul edilebilen, kariyer başarısına endeksli ama zaman içinde bu başarının bile önemi kalmayan bir yolculuktur. Star olmanın gerekliliği; ışık, sabır, çalışma, üretim, disiplin, hırs ve farkındalıktır. n Türkiye'de gerçek star olarak tanımlayabileceğim isimler; Sezen Aksu, Türkan Şoray, Kadir İnanır, Müzeyyen Senar, Zeki Müren, Cem Yılmaz, Tarkan ve Meltem Cumbul.

Teoman (müzisyen).
* Star; ondan bir markaymışçasına bahsedilen, ismi veya görsel imgesiyle insanlar üzerinde oluşturduğu güç, yeteneği vesilesiyle elde ettiği ünün kat kat üzerinde olan, artık star'lık hariç herhangi bir kategoriye girmek zorunda olmayan kişidir. Oluşturulan imge ile gerçekte olunan kişi farklı ise star mesafelidir, tersi durumda halkın içindedir.

* Bir gün bana gösterilen ilgi biterse, sanki şu an için umurumda olmazmış gibi geliyor. Yine de bence dostlar beni hatırlasın!

* Tarkan, Cem Yılmaz, Ajda Pekkan gibi isimler stardır.

http://www.sabah.com.tr/gny/gny102-20061202-200.html

trkn
02-12-06, 16:52
bence hülya avşar star deil sadece güzeel.bi tek star var oda Tarkaan

**MegaStarkan**
02-12-06, 18:24
tskler haber icin
herkesde tarkan demis:2:

tara
02-12-06, 19:44
sadece ve sadece tarkan

angel_babe
02-12-06, 19:49
tarkan tabiiki ama sezen aksuda cok ii

maydonozz
02-12-06, 20:20
bence hülya avşar star deil sadece güzeel.bi tek star var oda Tarkaan
sana katılıyorum ;) gerçi hülyanın güzelliğide şüpeheli o makyajı erkek halimle ben bile yapsan daha güzel olurum :10: :4:

**MegaStarkan**
02-12-06, 20:25
sana katılıyorum ;) gerçi hülyanın güzelliğide şüpeheli o makyajı erkek halimle ben bile yapsan daha güzel olurum :10: :4:
:18::18::18:
bu arada armiza hosgeldin arti imzan orjinal olmus:21:

maydonozz
02-12-06, 20:30
teşekkürler beğendiğine sevindim :)) bu arada hoş bulmamak mümkünmü burası tarkan kokuyor ;)

fantin
03-12-06, 01:52
Bu yazıyı sabah okudum Hülya Kçyiğitin yorumuda vardı. O Tarkan ı stardan saymamış. Hep kendi dönemindekileri saymış Hala o devirde yaşıyo anlaşılan. Ama bi gün farkedecekler Tarkan Türkiyenin gelmiş geçmiş en büyük ve en parlak starı.

şekerim
03-12-06, 02:27
sezen abla ve nazan ablayı unutmamak gerek ama tarkan bir numara

:10: :10: :19: :19:

RaSKaS
03-12-06, 15:22
Arkadaşlar tarkan star degil Megastar :)

scorpioness
03-12-06, 15:34
:20: bravo bravo bravo :20:

fantin
03-12-06, 17:12

çok haklısınn:2: :2:

ozkan1907
04-12-06, 13:48
mustafa sandalı unutmuslar hahahhahahahahhahahah

javsi
07-12-06, 15:33
türkiyede tek star var oda tarkan ne sezen ne nazan ne kenan hiçbiri star degil bunu onlarda biliyo ama türkiye içinde gerçekten iyi yerlere sahipler en yukarıdaki 5 ismin içindeler ama STAR başka konu tek star var ONUDA HERKEZ BİLİYO SEVMEYENLER BİLE BİLİYO tarkan tarkan tarkan başka kimse yok