PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan için hayatta ne yapıyorsunuz

tarkan_ozlem
01-12-06, 12:54
yorumlarınızı bekliyorummmmmmmmmmm

maydonozz
02-12-06, 20:49
sanırım sadece konserlerine gidip eğleniyorum ona yakın olamak bile güzel ;)

ösgee
02-12-06, 22:05
onun için herşeimi weriri en sewdiim şeyden bile wasgeçerim:29:

vincent
03-12-06, 17:09
ucaktan boşluğa serbest düşüş yapıyorum.....

ozkan1907
05-12-06, 14:20
ben konser albüm bide tarkana her laf atana icimden küfür ediyorum

sevilla
05-12-06, 16:17
Ailem Hergün Boş Bir Anini Yakalatip Odamdaki Boydan Boya Yapiştirdiğim Posterleri çikarsada Ben Hiç Bikmadan Yarin çikacagini Bile Bile O Posterleri Yeniden Yapiştiriyorum Tarkan Hakkinda Kötü Bişey Duysam Bu En Yakinim Olsa Bile Onu Kirmaktan çekinmiyorum Ve Daha Akliniza Gelemeyecek Birsürüüüüüüüüüü şey Sayfalara Siğmaz Anliycanizzz.:8: :66: :19:

tara
05-12-06, 20:59
tarkan icin yapmadigim sey kalmadi . onun icin ne sozler ki soylemedim.ne kavgalar .bi cok soz duydum .onun icin hatta canimi vermeye hazirim

raena
06-12-06, 09:21
ben iranda yasiyorum ve onu konserlerinde gormeh sansim yok ama onun icin her seyi yapmaya hazirim , her kesle ki yeni tanisiyorum ona tarkandan bahs edip ve onuda tarkanin hayrani yapiyorum , her kes hata en yakinim bile olsa ager tarkan icin Kötü Bişey soylerse onunla kavga ediyorum ,ve ben bir gazeteciyim her hafta gazetede tarkandan yazip onun o tatli ve semimi sarkilarini irana tanitiyorum .........

tara
06-12-06, 20:01
ben iranda yasiyorum ve onu konserlerinde gormeh sansim yok ama onun icin her seyi yapmaya hazirim , her kesle ki yeni tanisiyorum ona tarkandan bahs edip ve onuda tarkanin hayrani yapiyorum , her kes hata en yakinim bile olsa ager tarkan icin Kötü Bişey soylerse onunla kavga ediyorum ,ve ben bir gazeteciyim her hafta gazetede tarkandan yazip onun o tatli ve semimi sarkilarini irana tanitiyorum .........bende iarnliyim ya yasasin tarkan sever iranlilarin sayisi artiyor nasilsin kardes nerdensin:22:

melisa
06-12-06, 20:08
:27: :24: :29: :65: :65: :17: ben melisa canım beni tanıyosun zaten ben tarkana tapıyorum konserlerine gidemesemde tvlerde izliyorum kasetlerini dinliyorum resimlerine bakıyorum bu bile yetiyor ama en cok istedigim sey tarkanla tanısabilmek

raena
06-12-06, 21:19
bende iarnliyim ya yasasin tarkan sever iranlilarin sayisi artiyor nasilsin kardes nerdensin:22:

Marhaba tara ben raena irandan nasilsin ,bende her kes gibi tarkani cok seviyorum
ben erkek degilim kizim , benim ismim rana tabrizde dogmusum ama kocuken tehrana gelmisiz , sen iranin neresindensin ?

:29:

javsi
06-12-06, 21:48
tarkanın giydim bi daha çıkaramıyorumm

tarkanmurat
14-12-06, 00:35
nemı yapıyoruz hemen soyleyım basda onu dınlıyoruz ona son derece saygı ve sevgımız var hemde hıc cıkarsız bıcımde konserlerınde saatlerce onceden gıdıp beklıyoruz onunla gulup onunla aglıyoruz ona laf soylendıgınde uzuluyoruz ayrıyeten konser tarıherıne gore kendımı ayarlıyorum albumlerını desteklıyorum kısaca onun ıcın herseyı yapıyorum elımden gelen yapmayada hazırım

şekerim
14-12-06, 00:58
Onunla Yatip Onunla Kalkiyorum Babam Ne Kadar Tarkan ManyaĞi Deyİp Sİteye HergÜn Yasak Koysada Ben Gene Gelİyorum Ve Tarkan Şarkilarini Sİlsede Tekrar YÜklÜyorum Pc Yee :6: :6:

:22: :54: :35: :52: :30: :35: :48: :22:

aykut
14-12-06, 15:28
tarkan için orjinal albümünü alıyorum her zaman her zaman yaptıklarına saygı duyuyorum ve her zaman herkeze karşı her ne sebepden olursa olsun onu savunuyorum

http://img236.imageshack.us/img236/1415/tarkanmegastarjg8.jpg (http://imageshack.us)

ASRA
15-12-06, 20:53
Konserlerİnİ Gİdİyorum!!albÜmlerİnİ Aliyorum! Yaa Aslinda Ben Onun İÇİn HerŞeyİİ Yaparim Degmez Mİ Şu GÖzlere Bak!!

DieForYou!
26-12-06, 02:09
GECENİN ÜÇÜNDE TARKAN İÇİN GRAFFİTİ

http://img46.imageshack.us/img46/6461/09280006bj2.jpg

tarkan_mania
26-12-06, 02:19
Aykut Asra Katiliyorum Sİzlere :42: :4:

:60: :54: :35: :52: :30: :35: :48: :10:

tunalı
25-11-07, 01:32
Tarkan Icin Ablamla 4 Yildir Konuşmuyorum Nie Ona Gay Dedi

En Cok Sevdiğim Kankamla Düşman Oldum Nie Tarkan Posterine Tükürdü (merak Etmeyin Haddinden Fazla Dayak Yedi)

öğretmenimden Nefret Ediyorum Nie Tarkanda Sesyok Dedi

Okuldan Tastikname Aldim Nie Ona Laf Diyen Müdüre Cikiştiğim Icin

Günlük Yaziyorum Tarkana

Ve Nazardan Kaza Ve Beladan Nüsubetsizliklerden Korunsun Die Her Perşembe Günleri Yasin Okutuyorum Ve Namazdan Sonra Ona Dua Ediyorum

Onun Tirnaği Taşa Deyse Icimde Hissediyorum Erkeğim Ama Ona Aşiğim Ya Varmi Bundan ötesi

leyla
28-11-07, 13:51
ben tarkan icin her sey yaparim,her kes tarkana laf atarsa hatta ablam bile, onunla kavga ederim,tarkani iranda tanimayanlara tanitirim ve onu bir tarkan hayrani yaparim.netde iranli sitelerde tarkani tanitirim tarkan resimlerini eklerim

Inge
28-11-07, 17:45
Ben Tarkan icin bunu yaptim...

http://www.youtube.com/watch?v=G7WkcLSrvT4

yani cizgileri, hediyeleri verdim, albümleri aldim, mediyada reklam yaptim konserler yada CDleri icin, konser posterleri yer yerde tapistim,
ve fanclub meeting organizasiyonu yaptim...

o benim icin sarki söyledi, konser verdi, yardim etti (uzun uzun konustu ve evime getirdi) ayrica bana ucretsiz konser bileti verdi...imzali CD ve kartpostal verdi, fotograf kitabi bana verdi.

cok sekerli o.

Inge

eskalen
28-11-07, 17:59
Benim için, kısacası, herkes beni tarkan fanı olarak biliyor ne yaptığımı görüyor en büyük referansım bu benim:)

levent_taka61
28-11-07, 18:24
albümlerini alıp konserlerine gidiom köprüye çıkacak değiliz sizin ne gibi beklentiniz vardı mesala nasıl bi delilik arıonuz onuda yapalım

MEGASTAR
30-11-07, 17:42
Tamam da ben de cok buyuk bi hayran olarak biliyorum kendimi Su an londradayim ama onun icin 2 kez adanaya kinsere gittim daha ne yapalim hem ben erkegim Tamam Tarkanin cok buyuk bir hayraniyim hatta ona hastayim ama bir erkek hayrani olarak ((zaten memleketim adana da bu bile garip kaciyor)) yani fazla TARKAN hayrani olmam.

Pamela_beyazgul
30-11-07, 21:18
Onun icin canim feda
Ona laf atanlara kotu seyler soyleyenlere nefret ederim
mesela serdar ortac'i musti'yi artik dinlemiyorum :)
4 yil oluyor onlarin 1 sarkisini olsada dinlemedim
onu hakaret ednler'le kavgalasiyorum
onun icin her seye hazirim, hayatim yuregim canim onun ...

ben tarkan hayrani oldum icin gurur duyuyorum
bana tarkanci deseler seviniyorum gururlaniyorum