PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkana Dmatesli Saldiri

melisa
29-11-06, 11:10
Tarkanın ilk cıktıgı günlerdi AACAYİPSİN KASETİ vardı ozaman MERSİNE konsere geldi ama bi sebepten dolayı gidememiştim ama Mersinin bi kanalında seyretmistim Resmen TARKANA DOMEMESLERİ ÜZERİNE FIRLATTILAR ARTIK MERSİNE ADIMINI ATMIYOR TARKAN KİM OLSA AYNI SEYİ YAPARDI ya bunlar insanmı Konserde mutlaka bi olay cıkmasımı lazım Özellikle dogulu sanatcılardada YANLIS DUYMADINIZ BOMBA KOYUYORLAR MAHSUN KIRMIZIGÜLÜN İLK GELİŞİNDE BOMBA KOYMUSLARDI BİR KİŞİ ÖLMÜSTÜ HA YİNE KONSERE GELDİ MAHSUN KIRMIZIGÜL YİNE BOMBA KOYDULAR ÖLEN OLMADI AMA BİRSÜRÜ YARALILAR VARDI YİNE TVDEN SEYRETMİŞTİM GECE YARISI O ACİLİ GÖRMELİYDİNİZ BİZİM EVDE İÇİMİZ ÜRPERDİ YA CANDAN ERCETİN GELDİ GECENSENEYDİ GALİBA BOMBA KOYDULAR YİNE NE ZAMANA KADAR BU OLAYLAR SÜRECEK YA KONSERLERE GİDEMİCEZMİ KORKUYORUZ ARTIK BU TERÖRÜSTLERE BİRİLERİNİN DUR DEMELERİ LAZIM

ösgee
29-11-06, 11:33
tarkanda haklı olarak gelmio..... :)

ozkan1907
29-11-06, 13:49
ülke terörist dolu kardesim elebasına bile bisey yapamıyolar ellerinde olmasına ragmen bu ülkenin sonu yakın bi yandan gericiler bi yandan teröristler neyse ben daha konusmiyim sinirleniyorum

vincent
29-11-06, 15:38
melissa haberlerin hiç inandırıcı dill ..kaynak olmadan boyle şeyler yazma en azından bi haber küpürü yazı ... bnde diyorum ki tarkan bi gün muza bastı düştü.. bilmem nerdeyken vs.. nasıl.. bunlara grenk yok

melisa
29-11-06, 16:48
melissa haberlerin hiç inandırıcı dill ..kaynak olmadan boyle şeyler yazma sacma sapan..bunlara grenk yok
ya gercek mersinde yasandı ben mersinde oturdugum icin biliyorum inanmayan inanmasın

melisa
29-11-06, 16:51
ülke terörist dolu kardesim elebasına bile bisey yapamıyolar ellerinde olmasına ragmen bu ülkenin sonu yakın bi yandan gericiler bi yandan teröristler neyse ben daha konusmiyim sinirleniyorum
özkancım sagol ama inandırıcı degilmiş ya mersinde yasayan bilir dedikleri lafa bak:40: :39:

ozkan1907
30-11-06, 12:15
arkadaslar gerginlik olmasın kız yazmıs ne var bunda okuma sende vincent zor bisey degil dogru veya yanlıs

yildiz
30-11-06, 15:24
S A V A S A - H A Y I R

fantin
01-12-06, 02:27
Ay çok hoşsun melisa bende korktum bu olay yenimi oldu diye.bu arada amerikadamı oturuyorsun::21:

melisa
06-12-06, 20:25
bak fantincim genelde oluyor bu olaylar yoksa sen uyuyomusun yada hangi devirde yasıyosun isteyen inaır isteyen inanmaz ama bu olaylar maalesef yasanıyor hala beni destekleyen diger arkadaslara tesekkürler yorumları için özkancım sagol sanada

**MegaStarkan**
06-12-06, 22:42
bak fantincim genelde oluyor bu olaylar yoksa sen uyuyomusun yada hangi devirde yasıyosun isteyen inaır isteyen inanmaz ama bu olaylar maalesef yasanıyor hala beni destekleyen diger arkadaslara tesekkürler yorumları için özkancım sagol sanada
fantin kötü bisi demediki niye böyle yazdin anlamis degilim:16:

scorpioness
06-12-06, 22:48
arkadaşlar birbirimizin düşüncelerine karşı daha saygılı olalım ve hitaplarımızda özen gösterelim...

melisa
07-12-06, 11:30
sagol ebrucum yorumun için iyiki varsın bu siteyi kurdugun için sonsuz tesekkürlerbravo bravo bravo :29: :29: :29:

melisa
07-12-06, 11:31
fantin kötü bisi demediki niye böyle yazdin anlamis degilim:16:ben anlıcagımı anladım sen neden karısıyonki:61: :61: :61: :13: :13:

angel_babe
07-12-06, 11:39
kenanda kotu bisi demedi nie kiziosunki ona dimi

melisa
07-12-06, 11:44
kenanda kotu bisi demedi nie kiziosunki ona dimi
BAKIN Bİ KONU BASLATTIM OLAY OLDU BEN KIZMIYOM FAZLA ÜZERİME GELİNİYOR

ozkan1907
07-12-06, 13:42
bence bu konuyu burda kapatalım kimse kimseye kötü bisey demedi melisa yanlıs anladı melisa daha yeni üye bence fazla uzatmayalım ok bitsin bu gerginlik

scorpioness
07-12-06, 13:55
arkadaşlar birbirimizin düşüncelerine karşı daha saygılı olalım ve hitaplarımızda özen gösterelim...
Ben Ebru değilim Ness ben :21: evet konu kapanmıştır arkadaşlar...

**MegaStarkan**
07-12-06, 21:58
kusura bakmayin arkadaslar ben yazicam geri

ben anlıcagımı anladım sen neden karısıyonki:61: :61: :61: :13: :13:
bi konu aciyorsan olumsuz yorumlar icinde acik olman gerek....
karisma hakkimda var cünkü kimse bana diyemez nereye ne yazicagimi...ayrica her üyeye acik yorum yapmak
bu forumda herkes daha tatli dilden konusuyor ama sen hemen herkesi karsina aliyorsun senle ayni fikirde olmadigi zmn...

Ay çok hoşsun melisa bende korktum bu olay yenimi oldu diye.bu arada amerikadamı oturuyorsun

bak fantincim genelde oluyor bu olaylar yoksa sen uyuyomusun yada hangi devirde yasıyosun
kimse böyle yazmiyor, düşüncelerini daha düzgün cümleler kurarak yaziyorlar.... ayrica ben daha tepkili sana yazabilirdim ama ben
böyle yazdim:

fantin kötü bisi demediki niye böyle yazdin anlamis degilim

forumda daha yeni olmana bagliyorum herseyi... umarim böyle tatsiz olaylar olmaz artik...
sevgi ciceklerimi yolluyorum:22: