PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mektup Ve Tarkan Kartpostali

melisa
28-11-06, 20:10
Sanırım yıl 1995 tabiki tarkana düskünlügümden dolayı hep agzımda tarkan sözü evimizin karsısında oturan komsumuzun kızı benim ablam arkadasım sırdasım bildigim kişi ta ki 1999 yılına kadar beraberdik 1995 yılları tabiki lise bitti üniversiteye gitti baska sehire bayram yaklasıyodu eve bir mektup geldi birini actım annem ve babama yazılmıs diger mektupta banaydı merakla actım hiç ummamıstım bide ne göreyim tarkanın konserde cekilmiş resmi arkasındada şöyle yazıyordu:Bayramın kutlu olsun Nice bayramlara en alttada TARKANLI BAYRAMLAR ya cok sevinmiştim benim için cok degerliydi bu hediye halada saklıyorum Yukarıda 1999 yılına kadar beraberdik demiştim ya artık o kişi yok trafik kazasında kaybettik ama gönlümüzde yasıyor anılarımız UNUTMAYACAGIZ ALLAH KİMSEYE GENC ACISI VERMESİN SEVDİKLERİNDEN AYIRMASIN

scorpioness
28-11-06, 20:44
Çok hoş bi hikayeydi sonunu okuyana kadar....Allah rahmet eylesin Tarkanın kendi gökyüzünden bir yıldız kaymış...

melisa
28-11-06, 21:14
sagol ama bu benim yasadıgım gercek olay

scorpioness
28-11-06, 21:46
Ben gerçek değil demedim ki....

**MegaStarkan**
29-11-06, 00:10
hem güzel o resmi ondan alman ama hemde hüzünlü arkadasini kaybetmen:6:

melisa
29-11-06, 10:33
kenancım evet ama ne yapabilirsinki bu dünya yalan ölüm cok acı bişey

melisa
29-11-06, 10:35
Ben gerçek değil demedim ki....
ya ben seni yanlıs anladımsanırım hos bir hikayeydi deyince aslında benim için cok güzel bir anıydı

~JiJeM~
29-11-06, 17:25
ne kadar mutlu olduğunu hayal edebiliyorum...arkadaşını kaybetmiş olman üzücü tabii...:((( ama hiç unutamayacağın çok güzel bi armağan wermiş...:))

tunalı
29-10-07, 23:18
başın saolsun canım gercekten zor bi durum insanlrın sevdiklerini kaybetmesi
allah rahmet eylesin