PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Beyaz’in Canli Yayininda Tarkan’a Bu Kez Daha Fena Eleştirdi!..

Lorenser
25-11-06, 03:39
“TÜRKİYE’DE ÇIKACAK SHOW YOK” DİYEN TARKAN’A TEPKİ GÖSTEREN OKAN BAYÜLGEN, BEYAZ’IN CANLI YAYININDA TARKAN’A BU KEZ DAHA FENA ELEŞTİRDİ!..

http://ucankus.com/img/imgyeni/okan_tarkan.jpg

Okan Bayülgen, Tarkan’ın “Türkiye’de çıkacak program yok” laflarına Beyaz Show’da daha sert bir yanıt verdi!..

Bayülgen, “Türkiye’nin bütün sanatçıları bizim programlarımıza bir şekilde katılmış. Neden Türkiye’de talk show yok dedi anlamadım. Biz Türkiye’de popstar yok demiyoruz” derken Beyaz da, “Biz defalarca kere Tarkan’ı davet ettik ama gelmemek onun tercihi” dedi!..

vincent
25-11-06, 09:58
sonu ne olacak acaba bunun...

asi_kis
25-11-06, 10:17
ben bu gece karar verdim tarkanı bulmaya sevdigimi aşkımı göklere yazmaya(tarkan gözün gökte olsunnnnn aşkımmmmmmmmmmmssssssss

asi_kis
25-11-06, 10:20
ya millet ben tarkanı çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkseviyommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmm ama velakin ona dokunamıyorum offfffffffffffffffffffffff offfffffffffffffff sabret sabret nazz bekle tarkanı konser verecek elbet turkiyedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ff

scorpioness
25-11-06, 15:02
ya millet ben tarkanı çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkseviyommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmm ama velakin ona dokunamıyorum offfffffffffffffffffffffff offfffffffffffffff sabret sabret nazz bekle tarkanı konser verecek elbet turkiyedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee offfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ff
BU YAZ:20:

Nzl
25-11-06, 15:36
Aynı proğramı bende izledim
Bence daha fazla eleştirmedi tersine neden öyle bir gafta bulunduğunu açıklamaya çalıştı. Beyazın onuncu yılında yaptığımız zorluklarından bahsederken biri çıkıp tarkan sizin proğramınızı beğenmiyormuş diyince bende öyle birşey söyledim dedi. Beyazın artık tek altarnatif benim proğramım kaldı çıkarsa bana çıkar demesi komikti... Ben çok eğlendim tarkan adına negatif birşeyde hissetmedim....

firelord
25-11-06, 15:58
tarkanı çok ama çok sewrim ama bu açıklaması hiç hoş değildi.böle demesi gerekmezdi.bir yerde onada hak wermek lazım adam artık şörheten bıkmış.Keşke beyaz şowa çıksaydı:(

HakanÇelik
25-11-06, 16:48
bu ara herkes tarkan'dan bahsediyor... çocuk bi röpörtaj verdi bir tek
başbakan recep tayyip erdoğan bir yorumda bulunmadı... yakında o da bir şeyler söylerse hiç şaşmam... ayrıca tarkan beyaz show'a çıkabilir. ne de olsa türkiye'nin en iyi talk showu...

**MegaStarkan**
25-11-06, 17:45
çocuk bi röpörtaj verdi bir tek
başbakan recep tayyip erdoğan bir yorumda bulunmadı...
:18::18: valla bi o kaldi :18::18:
tskler haber icin:22:

angel_babe
25-11-06, 17:53
ewt beyaz show a cikmasini siterim ama okanin programina cikmasin zaten cikmazda buyuk ihtimal

HURRICANE
25-11-06, 18:31
Abi TARKAN yerden göğe kadar haklı ...talk show da başına gelecekleri biliyor cinsel kimlik...Yani sanat tan çok özel hayat konuşulacak ...Ama Beyaz başka kim ne derse desin iyi aile terbiyesi almış biri ve ben şundan eminim ki TARKAN Beyaz Show a çıksa en ufak bir terslikle karşılaşmaz!Ve süper bir ağırlama olur bence..Ve o studyo yıkılır yıkılır yıkarız o Beyazın studyosunu:):)yer yerinden oynar...

~JiJeM~
25-11-06, 18:45
artık 1 sene bu konuşulurr.....:5: :11:

fantin
25-11-06, 21:16
karşıydım çıkmasına ama merakta etmiyo değilim Okanın programına çıkarsa neler olacak diye keşke çıksa bile demeye başladım:5: :5: :18: :18:

tara
25-11-06, 21:33
bu ara herkes tarkan'dan bahsediyor... çocuk bi röpörtaj verdi bir tek
başbakan recep tayyip erdoğan bir yorumda bulunmadı... yakında o da bir şeyler söylerse hiç şaşmam... ayrıca tarkan beyaz show'a çıkabilir. ne de olsa türkiye'nin en iyi talk showu...bravo :20: :20: bravo katiliyorum hakan

ne daha fena elestirmesi ya resmen ozur bile diliceklerdi.. okanda beyazda o gun cok hevesli olduklarini anlattilar 10 yil surduu icin ve kaliteli bi program yaptiklarina inandiklari icin... muhabir arkadastanda ole bi soru gelince neseleri kacti ve ters tepki verdiler, yanlis kelimeleri kullandiklarini ifade ettiler... aman ne buyuk elestiri ne buyuk elestiri:4: