PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Megastar`a Yakişmadi!!!

**MegaStarkan**
23-11-06, 00:21
ÖNCEKİ AKŞAM `DONDURMAM GAYMAK` ADLI FİLMİN GALASINA KATILAN MEGASTAR TARKAN, KAPI ÖNÜNDE BEKLEŞEN GAZETECİLERLE KENDİSİNE HİÇ YAKIŞMAYAN DİYALOGLARA GİRDİ!..
http://www.gezentilki.com/imgs/Haberler/5960/2.jpghttp://www.gezentilki.com/imgs/Haberler/5960/3.jpg http://www.gezentilki.com/imgs/Haberler/5960/1.jpg
Nasıl oldu, nasıl bitti pek kimse anlamadı ama Tarkan, geçmiş yıllarda bir oldu bittiye gelip Türkiye`nin "Megastar"ı ilan edildi!.. O dönemlerde bu "ünvanı" belki haketmişti ama şimdilerde bir "megastar"a yakışmayan tavırlar sergiliyor!.. Tıpkı önceki akşam yaşananlarda olduğu gibi!..

Pek çok ünlü sanatçının yanısıra Tarkan da önceki akşam "Dondurmam Gaymak" adlı filmin galasına katılmıştı!.. Gazeteciler, filmle ilgili haberleri toplayıp, röportajlarını yaptıktan sonra Megastar`ın çıkışını beklemeye başladılar!.. Öyle ya, Türkiye`nin bir tane megastarı vardı o da Tarkan`dı!.. Onunla röportaj yapmayacaklar da kiminle yapacaklardı!..

Yaşamının büyük bölümünü yurtdışında geçirdiği için, onu buldukları yerde elbette mikrofonu uzatıp, ağzından bir kaç kelime laf alacaklardı!.. Bundan daha doğal bir şey olabilir miydi!.. Dolayısıyla havanın soğukluğuna aldırmayıp, bir kaç soru sorabilmek adına kapının önünde saatlerce bekleşip durdular!..

Ve Tarkan kapıda göründü!.. Ne var ki kendisine uzatılan mikrofonları es geçerek arabasına kuruluverdi!.. Ama muhabirler ertesi gün şeflerinden "Tarkan`la niye konuşmadınız!" diye fırça yememek için onun ağzından birkaç kelime almaya kararlıydılar!.. Dolayısıyla mikrofonlar arabanın camından uzatıldı!..

Ancak Megastar konuşmaya pek niyetli değildi!.. Bunun üzerine gazetecilerden birisi "Saatlerce beklediklerini" söyleyerek ondan bir kaç kelime konuşmasını istedi!.. Ne var ki Tarkan, "Buraya benim için mi geldiniz, film için geldiniz" diyerek muhabire adeta fırça attı!.. Tamam, belki haklı olduğu yönler de vardı, ama gazeteciler sadece "işlerini" yapıyorlardı!..

Bir başka muhabire de "Anca gidersin!" diyerek "argo"da kullanılan bir kelimeyi kullanarak onu bir anlamda "kovmuş" oldu ve kendisine hiç yakışmayan bir tavır sergiledi Tarkan!.. Ardından da camını kapatıp, gazetecilerin yanından uzaklaşıverdi!..

Ancak unuttuğu bir şey vardı Megastar (!) Tarkan`ın!.. Ona bu ünvanı "basın" vermişti!.. Gazeteciler "Megastar" diyerek onu yüceltmişler, işinde en iyisi olduğunu belirtmişlerdi!.. Yani bu ünvan onun babasının malı değildi!.. Dolayısıyla gazeteciler bu ünvanı verdiği gibi geri almasını da bilirlerdi!..

Önemli olan zirveye çıkmak değil, orada kalabilmektir!..

Tarkan ile gazeteciler arasında yaşanan diyalogları izlemek için aşağıdaki "Tıkla İzle" butonuna basmanız yeterli...

http://www.gezentilki.com/cgi-bin/tilki5.pl?mod=Haberler&haber_id=5960

Edit by **MegaStarkan**: To read this report in English click here (http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=3006)

fantin
23-11-06, 00:40
Hadi beeee Megastar ünvanını ona biz verdik. Üç beş kendini gazeteci sanan kişilermi alıcak. Allah Allah yeter artık be

nergis
23-11-06, 09:38
Ancak bu kadar klişe cümleler kullanılabilirdi. Yaptığı belki küçük bir hata da ancak bu kadar büyütülebilirdi. YAZIK!!!!:16:

SEA
23-11-06, 13:52
İzledim haberi o kadar da asabileşecek bişey yoktu ama demek TARKAN o zaman öyle davranmak istemiş.
Ayrıca muhabire "anca gidersin" demesi pek hoş değil gerçekten.
Konuşmayıp muhatap olmasaydı daha hoş olurdu bence...
Çünkü biz TARKAN'ın bu hallerini daha çok beğeniyoruz öyle değil mi???

HakanÇelik
23-11-06, 17:24
eğer haberi izlediyseniz tarkan soruları güzelce yanıtlıyor. birden gazeteci
atlayıp "saatlerdir seni bekliyoruz" diyor... tarkan ondan sonra cevap veriyor.
yani bir sanatçı o soru karşısında ancak bu kadar kibar olabilirdi kutluyorum tarkan'ı...

vincent
23-11-06, 17:41
Ona bu ünvanı "basın" vermişti!.. Gazeteciler "Megastar" diyerek onu yüceltmişler, işinde en iyisi olduğunu belirtmişlerdi!.. ............

boyle cahilce bi cümle olabilir mi yuhhhh....adam calıştı da yaptı sanki...

basınmış siz anca milleti birbirine takıştırıp iftra atıp güdem ,haber cıkarmak...işşş

RaSKaS
23-11-06, 17:46
hadi be megastar ünvanını basın vermiş
o ünvanı halk verir ,gazeteci denen sadece halkın görüsünü yansıtmakla yükümlüdür (ne yazıkki simdi böyle degil )

senin basının işini dogru yapsın ki tarkan da röportaj versin ,klişe sorular sormaktan başka ne yapıyorlar ki ?
tarkan cok yerinde bir söz söylemiş
Buraya benim için mi geldiniz, film için geldiniz ama anlayan kim ?

~JiJeM~
23-11-06, 18:57
doğru söyleyeni dokuz köyden kowarlar misaliii...
hem ne yani şimdiye kadar yücelmiş de, işinde en iyisi de... bu sözleri söyledi diye bitti mi yani starlığı, yücelmişliği falan fişman...:18:
aaa tabi canıım ünvanı verdikleri gibi geri alırlar(!) hiççç şüphem yooqq...:28: :28:

scorpioness
23-11-06, 19:47
bravo tarkan'a gazetecilere de anca şunu söyleyebilirim TARKAN SONSUZA KADAR TÜRKİYENİN İLK VE TEK MEGASTARI

kış güneşi
23-11-06, 22:30
Ne var ki Tarkan, "Buraya benim için mi geldiniz, film için geldiniz" diyerek muhabire adeta fırça attı!..:7: :15:
iyi yapmış valla çok abartmışlar çok doğru söylemiş:20:

byy_goksell
24-11-06, 02:49
Tarkanin BaŞarilarindan DeĞİl, Ah Bİ YanliŞini Yakalasakta Yazsak Çİzsek Dİe UĞraŞiyolar....
ArkadaŞlar Atik Anlayin Bu Adami Çekemİyolar....
Bnde İzledİm O GÖrÜntÜlerİ Tarkan Saygisiz DavranmiŞmiŞ Muhabİr Dİrek Sen Benİ Nasil Bekletİrsİn Tarkan Dİo HİÇ Sİzmİz Yok Arada Tarkan Rahat İnsan OlduĞu Gİbİ DoĞal Oda Sİnİrlenİo Kameralara Aldirmiyo Gİttİmİ O Delİ Dİe Soruyo Bence Haklii
Şunu Unutmasinlarr Tarkan Bu Ülkedekİ Tek ''starrrrr''!!
Yenİ AlbÜmÜde Bomba Gİbİ Patlayacak Emİnİm.......

garry
25-03-07, 05:06
iyi yapmış gazetecilerde fazla ileri gidiyor yani hem başta olayın anlatılışıda çok dramatize edilşiyor

şekerim
25-03-07, 14:37
Ne var ki Tarkan, "Buraya benim için mi geldiniz, film için geldiniz" diyerek muhabire adeta fırça attı!..:7: :15:
iyi yapmış valla çok abartmışlar çok doğru söylemiş:20:

doğru olanı söylemiş bence de film için mi gidiolar tarkan için mi

HND
25-03-07, 16:37
anca bu kadar sacma sapan cümleler kullanılabilir.. eminim, kendisi de bunun farkındadır..

omermountain
28-03-07, 14:57
İzledim haberi o kadar da asabileşecek bişey yoktu ama demek TARKAN o zaman öyle davranmak istemiş.
Ayrıca muhabire "anca gidersin" demesi pek hoş değil gerçekten.
Konuşmayıp muhatap olmasaydı daha hoş olurdu bence...
Çünkü biz TARKAN'ın bu hallerini daha çok beğeniyoruz öyle değil mi???
adamı o kadar sinirlendirdilerki bence doğru yaptı orda ona gay muhabetti ile ilgili soru sordular o tüzden sinirlendi