PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hastalık hastası oldu

fantin
22-11-06, 23:55
Hastalık hastası oldu

Megastar Tarkan şöhretten ve aşırı ilgiden bunaldığını, artık isyan raddesine geldiğini açıkladı. "Şöhreti batsın" diyen Tarkan, bu psikoloji içinde adeta hastalık hastası olduğunu ve bu yüzden üretken olamadığını da itiraf etti

Aşırı ilgi ve hep göz önünde olmak her insana cazip gelir. Ama kazın ayağı öyle midir, bunu ancak yaşayan bilir! İşte, şöhretten yakınanlar kervanına, ülkemizin yetiştirdiği en önemli seslerden biri olarak anılan Tarkan da katıldı.

Megastar Tarkan, 'Şöhreti yerin dibine batsın' diyecek kadar bunalmış durumda. Kendine karşı acımasız davranmaya başladığını, kendini yetersiz bulmaya kadar gittiğini ifade eden Tarkan, tüm bunları fazla göz önünde olmaya bağlıyor. Böyle bir düşünce tarzının kendisini yıprattığını vurgulayan megastar, her şeyi bırakıp bir kenara çekilmeyi bile düşünüyor. İşte Tarkan'ın; kimilerine göre başbelası, kimilerine göre ise altın fırsat olarak gördüğü şöhret olgusu hakkındaki düşünceleri...

DUYGULARIM KARMAKARIŞIK! "Ne yapıyorsun diyorum kendime sık sık. Ne olacak bu gidişin sonu? İyice karamsar olmaya başladım. Ölmekten korkmuyorum, var mı ötesi sorarım size! Yaşanılası bir dünya görmüyorum çünkü. Hastalık hastası oldum ama ne hikmetse. Psikolojimin hangi noktalarda olduğunu varın siz düşünün; bir tarafta ölümden korkmayan adam diğer tarafta hastalanmaktan çekinen... Şeker hastası mı, kalp hastası mı olacağım diye evhamlanıp, sık sık checkup yaptırıyorum. Ben adlandıramıyorum bu durumu, belki birileri tanıyı koyar. Bir tek şunu biliyorum; bir insandan bu kadar çok şey beklenmez. Siz sanıyor musunuz ki, başarısız olduğumda içim rahat. Haliyle en çok ben üzülüp yıpranıyorum. Bazen diyorum ki 'Aman be, şöhreti yerin dibine batsın. Her şeyi bırak, sessiz sakin bir yerde sevdiklerinle birlikte yaşa hayatını. Kim bilir belki bir gün o cesareti bulurum kendimde."

Bugün gazetesi

Bu haberi ben ilk defa görüyorum forma eklenmedi sanırım. Tarihi yazmıyor.Tarkan çekip gitmekten bahsediyo Allah korusun biz ne yaparız sonra
:11: :11:

**MegaStarkan**
23-11-06, 00:05
tskler fantin:29: ... evet forumda vardi böyle haber hürriyeten ama ve bu bölüm daha cok detaili bu haberde

"Ne yapıyorsun diyorum kendime sık sık. Ne olacak bu gidişin sonu? İyice karamsar olmaya başladım. Ölmekten korkmuyorum, var mı ötesi sorarım size! Yaşanılası bir dünya görmüyorum çünkü. Hastalık hastası oldum ama ne hikmetse. Psikolojimin hangi noktalarda olduğunu varın siz düşünün; bir tarafta ölümden korkmayan adam diğer tarafta hastalanmaktan çekinen... Şeker hastası mı, kalp hastası mı olacağım diye evhamlanıp, sık sık checkup yaptırıyorum. Ben adlandıramıyorum bu durumu, belki birileri tanıyı koyar. Bir tek şunu biliyorum; bir insandan bu kadar çok şey beklenmez. Siz sanıyor musunuz ki, başarısız olduğumda içim rahat. Haliyle en çok ben üzülüp yıpranıyorum. Bazen diyorum ki 'Aman be, şöhreti yerin dibine batsın. Her şeyi bırak, sessiz sakin bir yerde sevdiklerinle birlikte yaşa hayatını. Kim bilir belki bir gün o cesareti bulurum kendimde."
:11::11::61: :11: :11:

~JiJeM~
23-11-06, 19:50
bi bakıma haklıı.. belki bi şeye falan sıkılmıştır canıı da öyle söylemiştir... yoksa daha yapacak çooookk şeyi war.... nereye böyleee!!!:13: