PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : muhabire hakaret

**MegaStarkan**
22-11-06, 20:35
daha dimin tarkanin bi haberi vardi star tvde... bir film galasinda tarkan, bilge öztürk ve sezen aksu beraber oturuyordu... tarkanin yaninda sezen aksu oturuyordu... galadan sonra tarkan arabasinin caminda muhabirlerle konusuyordu birden bir bayan muhabir tarkan onlari cok bekletmesinemi nemi tam bilmiyorum sinirlendi niye öyle yapiyorsunuz diye ... tarkan sonra cvpladi ve dedi siz benim icinmi geldiniz? tam o anda muhabir dedi sizin icin ...tarkanda dedi gala icin gelmeliydiniz bu gösteriyor isinizi yapmiyorsun diye..sinirlendi araba camini kapatti....... sonradan yine baska yerdemi nemi cami yine acip devam etti konusmasina ve dedi az önceki muhabir icin "deli gittimi..o deli" .... o yoktu diye reportaj devam etti ama bir diger muhabir yine diger az önceki muhabirinin konusunu yine acinca tarkan dedi gec onlari galibada yürü anca gidersin dedi sanki ...iste kizip gitti arabadan ...
yorum sizin......

fantin
22-11-06, 20:54
Hak ediyolar bunları hep güler yüz gösterdi anlamadılar. Bunlar bu dilden anlar. :16:
Sağol Kenan tekrarını yakalarsam izlemeye gayret edicem.

~JiJeM~
22-11-06, 21:03
wewt biliyoruum dondurmam gaymak adlı filmde beraber gitmişler.. bazı gazeteciler de işin suyunu çıkarıyolarr.. tarkan kızsa da gülse de yaranamaz bu tip gazetecilere... her zaman:4: de olmaz di mi??insanlık halii canıım...

vincent
23-11-06, 23:30
sinir oluyolar ..bi acık cıkaramıyolar .yaaa ne yapsak saldırsa bizee.. catlıyolar.

first class

byy_goksell
24-11-06, 02:49
Tarkanin BaŞarilarindan DeĞİl, Ah Bİ YanliŞini Yakalasakta Yazsak Çİzsek Dİe UĞraŞiyolar....
ArkadaŞlar Atik Anlayin Bu Adami Çekemİyolar....
Bnde İzledİm O GÖrÜntÜlerİ Tarkan Saygisiz DavranmiŞmiŞ Muhabİr Dİrek Sen Benİ Nasil Bekletİrsİn Tarkan Dİo HİÇ Sİzmİz Yok Arada Tarkan Rahat İnsan OlduĞu Gİbİ DoĞal Oda Sİnİrlenİo Kameralara Aldirmiyo Gİttİmİ O Delİ Dİe Soruyo Bence Haklii
Şunu Unutmasinlarr Tarkan Bu Ülkedekİ Tek ''starrrrr''!!
Yenİ AlbÜmÜde Bomba Gİbİ Patlayacak Emİnİm.......

queen
24-11-06, 12:13
haketmiş.herkes hadini bilsin.hem tamam TARKAN megastar ama unutmayalım oda İNSAN.byy_goksel e katılıyorum aynen öle.

raena
25-11-06, 10:47
arkadaslar her kes tarkana laf soyliyor ona sinir oliyorum , bu ne ya once onu kizdiriyorlar sonra bir sey soyliyince tarkan mi kutu oliyur o muhabir var ya onceden her kesin yaninda bagrarak tarkana sormustu sen gey misin tabi ki tarkanda ona sinir olur sunucda tarkan da bir insan .
ama ben en cok tarkana ozuliyorum son zamanlarda cok incimis olacak ki boyle konusiyor yoksa nerde gorolmus tarkan bir gazeteciyle kavga etsin yada da hata ona deli desin ........

raena
25-11-06, 10:52
arkadaslar her kes tarkana laf soyliyor ona sinir oliyorum , bu ne ya once onu kizdiriyorlar sonra bir sey soyliyince tarkan mi kutu oliyur o muhabir var ya onceden her kesin yaninda bagrarak tarkana sormustu sen gey misin tabi ki tarkanda ona sinir olur sunucda tarkan da bir insan .
ama ben en cok tarkana ozuliyorum son zamanlarda cok incimis olacak ki boyle konusiyor yoksa nerde gorolmus tarkan bir gazeteciyle kavga etsin yada da hata ona deli desin ........

Blg
29-11-06, 22:29
benim senle problemim var sen anca gidersin dedigi muhabire kizmasinin sebebi, izmit konseri çikişinda tarkan'a "özcan denizle aranizda bişey oldu mu" diye sormasi, ben olsam döverdim yine iyi dayanaio tarkan

**MegaStarkan**
29-11-06, 23:15
benim senle problemim var sen anca gidersin dedigi muhabire kizmasinin sebebi, izmit konseri çikişinda tarkan'a "özcan denizle aranizda bişey oldu mu" diye sormasi, ben olsam döverdim yine iyi dayanaio tarkan
hee bu o muhabirdimi? hak etmis o laflari az bilene tarkan demis ona:7:

TarkanColl
29-11-06, 23:18
Tarkan'ın bir kötü huyu var. Bazı insanlar ona yanlış bişey yaptıklarında (istemden bile olsa) o kişiye tavır alıyor ve uzun zaman o kişiyi dışlıyor. Halbuki 2. şans vermesi gerekir.:11:

Bukadar çatlaktan su kaçmaz. :4:

şekerim
02-12-06, 02:49
Tarkanında 'deli' kelimesini kullanması elbette yanlış

tarkanın ağzına argo kelimeler yakışmıyor:15: :15: :15: