PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan,menajeriyle yollarını ayırma noktasına geldi...

duygu
09-04-06, 15:54
Tarkan, menajeri Uygar ATAÇ'la yollarını ayırma noktasına geldi.

Tarkan'ın yeni albümünün tanıtımı için mekan aranıyordu. (6 Nisan 2006'da yapılacaktı tanıtım.)

Menajeri Uygar Ataç ile yakın dostu Murat Erdoğan, Sürmeli Otel’in terasında açılan "AfterRoom"a gittiler. Yeri gezip beğendiler. Ve tanıtımın burada yapılmasına karar verdiler. Ancak bazı istekleri vardı; ses, ışık ve müzik tesisatının değiştirilmesini talep ettiler. Yemek listesi, oturma grupları ve içilecek içkiler vs...

Üstelik mekan sahibi Aykut beye "Basını da sen organize et... Herkese haber ver." dedi Tarkan’ın menajeri Uygar Ataç... "Tamam" dedi Aykut bey...

Buraya kadar herşey normal... Sorun yok.

Ancak menajer Uygar Ataç daha sonra her nedense Serdar Bilgili’ye ait Ajia Otel’le anlaştı tanıtım için... Ve Tarkan’a Ajia'yla anlaştığını söyledi. Önceki gelişmelerden haberi olmayan Tarkan da yakın dostu olan Murat Erdoğan’ı arayarak "Ajia’da olacağız, seni de mutlaka bekliyorum..." dedi.

İşte ne olduysa bundan sonra oldu...

Murat Erdoğan, Tarkan’a “Biz Uygar ile Sürmeli’nin üstündeki AfterRoom’a gittik. Arkadaşlar her isteğimize 'Evet' dedi. Ses, ışık ve müzik tesisatını bile değiştirdiler. Ayıp olur o arkadaşlara...” dediğinde ortalık karıştı.

Sinirden küplere binen Tarkan "Benim bundan haberim yok..." diyerek derhal menajeri Uygar Ataç'ı aradı ve fena halde azarladı. Tarkan “Ajia’ya gitmiyorum. Bu tanıtımı yapmıyorum, iptal ettim!” dedi ve menajerine unutamayacağı bir ders verdi!

Ardından tekrar Murat Erdoğan ile konuşarak “Madem o arkadaşlar bizim için o kadar hazırlık yaptılar, madem önce oraya söz verdiniz, bu akşam hep beraber oraya eğlenmeye gidiyoruz...” dedi megastar.

İşte Tarkan’ın farkı, işte bir menajerin yaptıkları.

Kaynak: www.habershow.com

zynprtrk
09-04-06, 16:04
Öyleyse yapılacak tanıtım bu yüzden yapılmadı demekki. Ama haber eğer doğruysa Menajerin yaptığı çok yanlış...TARKAN, en doğru olanı yapacaktır eminim...:36_1_44: