PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'dan inciler

Nzl
14-11-06, 01:21
Tarkan'dan inciler

Ayşe Arman konser için Dubai'de olan Tarkan'la röportaj yapmış. Türkiye'de kolay kolay röportaj vermediği için, neler söylemiş diye dikkatle okuduk tabii. Ve ne tuhaftır ki; Tarkan'ın kaçmaya, uzak durmaya çalıştığı ne varsa, hepsi bu röportajda gelmiş onu bulmuş. Röportajın spotu şu: Tarkan artık röportaj vermiyor, çünkü sorular hep aynı noktaya geliyor. Bu spottan sonra şöyle sakin bir başlık bekliyorsunuz değil mi? Yok hayır. Peki başlık ne dersiniz? "Bu ülke beni ille de gay yapacak!" Buna ne denir? Tarkan'ın uyumuşluğu mu, yoksa Ayşe Arman'ın uyanıklığı mı? Yoksa Tarkan'ın hayatının gerçeği mi? Hayatının gerçeği derken başlığa çıkan bu lafların bizzat Tarkan'a ait olmasından söz ediyorum. Şimdi ne olacak? Tabii ki Tarkan'ın kaçmaya çalıştığı ama arada bir yakalandığı röportajlardaki sorular yine bu noktaya gelecek. Hatta biri çıkıp "Bu ülke sizi nasıl gay yapacak?" sorusunu da soracak. Ve Tarkan bu durumdan hiç hoşnut kalmayacak. İnsanın kaçmaya çalıştığı şeye böyle kendi kendine yakalanmasına ne denir bilemiyorum ama Tarkan kendine yazık etmiş. Ayrıca "Türkiye'de hangi talk show'a çıkayım?" sözleriyle de Beyaz'a, Okan Bayülgen'e ayıp etmiş.

http://www.sabah.com.tr/gny/yaz1605-200-106-20061114-200.html

TarkanColl
14-11-06, 22:23
Güzel bişey yazılsa şaşardım zaten. Kıskançlık kokan hareketler bunlar. :18: :18: :18:

**MegaStarkan**
15-11-06, 00:25
tskler:21:

fantin
15-11-06, 00:40
O bahsettiği şovlara bi ben çıkmadım nerdeyse. Tarkanın ne işi varmış?