PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fiyatlarını katladılar

HakanÇelik
03-11-06, 09:03
Fiyatlarını katladılar

http://www.bugun.com.tr/staticfiles/images/newsimages/HaberResmi/7af2d686-9ff4-4bea-a8ce-24cd206ad96a.jpg

Kurban Bayramı'nın birinci günü ile yılbaşı aynı zamanda buluştu. İki kez para kazanmayı umut eden sanatçılar hayal kırıklığı yaşıyor derken onlar da çareyi ücretlerini ikiye katlamakta buldu...

Bu sene yılbaşı ile Kurban Bayramı'nın aynı tarihe denk gelmesi sanatçıları üzdü. Yılın son günü olan 31 Aralık tarihinde aynı zamanda Kurban Bayramı'nın birinci gününü kutlayacağız. Her zaman hem bayramlarda hem de yılbaşında ayrı ayrı çalışıp daha çok kazanç elde eden sanatçılar bu kez, yılbaşı ve kurban bayramında belki de sadece tek bir ekstra iş ile yetinmek zorunda kalacaklar. İşte bu nedenle sanatçılar, menajerlerine bildirdikleri yılbaşı ve kurban bayramı ücretlerine zam yaptılar. Antalya'daki oteller de Kurban Bayramı ve aynı tarihe denk gelen yılbaşı gecesi için çalışmalara şimdiden başladı. Toplam 5 günlük tatil için sürpriz bir paket hazırlığı içinde olan otellerin, müşterilerinden Şeker Bayramı'ndan biraz daha yüksek bir ücret alacağı tahmin ediliyor.

MEŞHUR OLMAYANLAR DA UYANDI

Yedi yıldızlı Sungate oteli, Sezen Aksu'ya teklif götürdü. Minik Serçe, yılbaşında sahneye çıkmak için 250 bin YTL istedi. Otel yetkilileri Aksu'nun istediği rakam karşısında şaşırıp geri adım attılar. Geçen şeker bayramında sanatçıların konser ücretleri 20 bin YTL ile 60 bin YTL arasında değişirken bu kez menajerlerin en az meşhur olan sanatçılar için bile tek gecelik ekstra ücret olarak 40 bin YTL talep ettikleri belirtiliyor.

İşte fiyatlarını katmerliyen ünlüler

Sezen Aksu 250 Bin YTL Tarkan 250 Bin YTL Mustafa Sandal 250 Bin YTL İbrahim Tatlıses 150 bin YTL Petek Dinçöz 150 bin YTL Seda Sayan 150 bin YTL Sibel Can 150 bin YTL M. Kırmızıgül 140 bin YTL Özcan Deniz 120 bin YTL Ebru Gündeş 120 bin YTL Demet Akalın 120 bin YTL Keremcem 120 bin YTL Muazzez Ersoy 100 bin YTL Alişan 100 bin YTL Deniz Seki 80 bin YTL

Bilal ÖZCAN / İSTANBUL

http://www.bugun.com.tr/haberler/031106/p19785.asp

wengin
03-11-06, 12:30
İşte fiyatlarını katmerliyen ünlüler

Sezen Aksu 250 Bin YTL Tarkan 250 Bin YTL Mustafa Sandal 250 Bin YTL İbrahim Tatlıses 150 bin YTL Petek Dinçöz 150 bin YTL Seda Sayan 150 bin YTL Sibel Can 150 bin YTL M. Kırmızıgül 140 bin YTL Özcan Deniz 120 bin YTL Ebru Gündeş 120 bin YTL Demet Akalın 120 bin YTL Keremcem 120 bin YTL Muazzez Ersoy 100 bin YTL Alişan 100 bin YTL Deniz Seki 80 bin YTL

haber için tşk hakan
Adamlar uçmuşlar resmen. benim matematiğim çok kötü acaba bir işçinin aldığı asgari ücret bunların aldıkları ücretin kaçta kaçı? :x

ozkan1907
03-11-06, 12:53
mustafa sandalda tarkan ne yaparsa onu yapıyo ya parası bile aynı

**MegaStarkan**
03-11-06, 15:27
tskler hakan :21:

RaSKaS
03-11-06, 17:56
tskler haber icin
bazı menajerler olayı cok abartıyor
tarkan la musti aynı fiyat olması cok sacma :18:
benim otelim veya bir mekanım olsa mustinin parasına 5 tane mustiden kalite adam cıkarırım :)

arjen22-tarkan
03-11-06, 18:39
Yahuu Mustafa Sandal Kim Yaa Ben Anlamdım Bu Adam Hala Kendini Bu Sektörün Bi Parçası ZanneDiYyYOooo

fantin
03-11-06, 22:51
Yahuu Mustafa Sandal Kim Yaa Ben Anlamdım Bu Adam Hala Kendini Bu Sektörün Bi Parçası ZanneDiYyYOooo

Öyle zannediyo garibim:3: :3: :3:

tara
04-11-06, 12:02
hakan cok saol haber icin . sadece yuh diye biliyorum . musti artik vazgecsin bence. kendini tarkanla bi kefeye koymasin

yigit
04-11-06, 14:36
sezen aksu we tarkan aldıkları paraları hakedıolar onlar ck buyuk starlaar cunku ama mustafa sandal petek dıncoz seda sayan keremcem ozcan denız alisan kım kı bunlar bu kadar para ıstıolar ucmuslar resmen ınsanlar nasıl zor kazanıo parayı bu ınsanlar napmısta bu kadar para alıolar annamadım engıne katılıorum bu konuda:(tesekkruler;)