PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Patladi.....

badboyserkan
28-10-06, 19:31
SÖYLENENİN AKSİNE TARKAN`IN AVRUPA TURNESİ SAĞLIK SORUNLARI NEDENİYLE DEĞİL, ÖN SATIŞLARIN AZ OLMASINDAN DOLAYI İPTAL EDİLMİŞ!..

Günlerdir, Tarkan`ın Avrupa Turnesi`nin ileri bir tarihe ertelendiği ve turne kapsamındaki konserlerin iptal edildiği yazıldı çizildi.

Tarkan`ın dizindeki bir rahatsızlıktan dolayı doktoru tarafından yatak istirahati verildiği için, Megastar`ın turne kapsamındaki konserlerine çıkamayacağı ve konserlerin ileri bir tarihe ertelendiği duyuruldu.

Ancak Frankfurt`tan, Londra`ya kadar turne konserlerini organize eden organizasyon şirketinin, bilet ön satışlarından hiç memnun olmadıkları ve masrafın, konser gelirlerinden çok daha fazla olacağını düşündükleri için, Turneyi ve konserleri iptal kararı aldıkları iddia edildi.

Bakalım ilerki günler hangi gerekçeyi haklı çıkaracak?..bravo bravo

KAYNAK : gezentilki

İNŞALLAH BÖYLE BİR DURUM SÖZ KONUSU DEĞİLDİR YANİ....YOKSA TARKAN İÇİN KÖTÜ BİR DURUM .....:7: :7:

:27: bravo bravo bravo

arjen22-tarkan
28-10-06, 19:43
Bu Tür Haberlerin Çıkacağını Tahmin Etmiştiiimm !

tara
28-10-06, 22:22
dogru ola bilir ama kotu bi haber ya uzuldum

**MegaStarkan**
28-10-06, 23:38
tskler serkan...
gecen günlerde bende bir fanmiydi neydi bilmem ama guestbooka yazmisdi bir sitenin...demisdi tarkan kesin dolduramadi konser alanini ondan iptal etti...onun yüzerine ben bu dizinde problemleri var haber ekledim özür diledi....ama insallah dizi yüzündedir....paris konseri ve berlin cok önemli konserler aslinda :11:

RaSKaS
29-10-06, 00:39
tskler serkan haber icin

yigit
29-10-06, 06:52
yaw tarkanın ne zmn konserlerı dolmamıs bılet satılmamsı bnce karalamak ıcın yapılan haberler az bı ıhtımalde olsa inş.bu haber dogru deıldır...ama dusunun almanyada o kadar turk war onu sewen baska ulke ınsanları war bılet satılmaz olurmu hıc demı ukrayna fln her yer full we stu cektı konserlerı bnce karalamak ıcın ortaya atılmıs bı ıddaa...

HakanÇelik
29-10-06, 10:33
arkadaşlar sizde her şeye inanıyorsunuz. gezentilki'nin yaptığı hangi
haber doğru ki... kaynağı bir kere berbat haberin...

:13: :13: :13:

RaSKaS
29-10-06, 15:24

hakan a katııyorum kaynak gezentilki :7: adamlar ne yazsakda ortalıgı karıstırsak diye caba harcıyor :15:

duygu
29-10-06, 15:44
ben kesinlikle bu habere inanmıorm.......
bi de seerkan sen neyi alkışlamışsn ben onu pek anlıyamadm...
tesekkürler...

selin
29-10-06, 15:46
çok saçma bi haberr gerçi tarkan için her zaman deniliyo bunlar ama bu seferde olması pek şaşırtmadı beni

berkan
29-10-06, 19:05
yane baska yerlerde olsa taam bu habere ınanalımda almanya tarkanın ıkıncı memleketıı en azından turkler gıtse dolar tasar orası bee yaaln dolan karalama hareketlerı yıne basladı ...nezamn bıtıkı =)

**MegaStarkan**
29-10-06, 22:43

bak bunu almanyada yasayan bir tarkanci demis kendisi megastarkanda üye:

Tarkanin konserlerini (münih...) biletlerinin full olarak satilmamasi yüzünden iptal olmus
bu bilgileri bana kartlari satan alman kadindan aldim...kartlarin yarisi bile satilmamismis..yani bu durumda...ne derim bilmoyrum...ama belirteyim ki cok saskinim, üzgünüm, sinirliyim vede o kadar beklemezdim böyle seyi

ScHoKoRaDiScHeN
30-10-06, 01:42
evet bu haberi bugünbabamda bana duyurdu.. :((( yaa ama uff niye peki sadece hamburg ve dortmund??
bie baksaniz y acik artirmada TARKANin biletleri kaca gidiyor!!!
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ih=006&item=160044113571&rd=1&sspagename=STRK%3AMEWA%3AIT&rd=1

scorpioness
30-10-06, 02:37
:
evet bu haberi bugünbabamda bana duyurdu.. :((( yaa ama uff niye peki sadece hamburg ve dortmund??
bie baksaniz y acik artirmada TARKANin biletleri kaca gidiyor!!!
http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ih=006&item=160044113571&rd=1&sspagename=STRK%3AMEWA%3AIT&rd=1
:9: :9: :9: :9: :9

**MegaStarkan**
30-10-06, 17:22
:
:9: :9: :9: :9: :9
ness bu iki bilet o fiyata ama bide vip bölümünde önlerde....
normalde ben vip kartlari 150€ duymusdum kisi basi...ama bak bunlar 2 tanesini hemde vip 200€ filan satiyorlar:21:

ScHoKoRaDiScHeN
01-11-06, 01:57
normalde VIP 99,99 euro
ve bu acik artirmada tanesi 105 geliyor.. tmm fazla bi fark yok ama yiende!!!