PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Dubai Konseri Son Bilgiler...

badboyserkan
28-10-06, 14:53
Tarkan'ın 9 Kasım 2006 tarihindeki Dubai konseri Dubai Media City Amphitheatre'da gerçekleşecek. Konser için kapılar 18:00'de açılacak ve Tarkan, saat 21:00'de sahneye çıkacak.

Bu arada Tarkan'ın Dubai konseri Dubai medyasına da konu oluyor. "TimeOut Dubai" Tarkan için şunlar yazıyor:

"Bizlere hit single çalışması Shikidim ile ulaşan Tarkan, 9 Kasım 2006'da Dubai Media City Amphitheatre'da bir konser verecek.

1972 doğumlu, 30'lu yaşlarında olan bu yıldız, doğu ve batı ritmlerini muhteşem bir biçimde biraraya getiriyor ve pop müziği oryantal dansın cazibesi ile kusursuzca birleştiriyor.

15 yaşında Almanya'dan Türkiye'ye gelen Tarkan, İstanbul Karamürsel'de konservatuarda Klasik Türk müziği eğitimi almaya başladı. Bir yıl sonra yerel kulüplerde ve barlarda şarkı söylemeye başladı ve bu dönemde İstanbul Plak'ın sahibi de olan prodüktör Mehmet Söğütoğlu tarafından keşfedildi. Bundan sonra ne olduğunu zaten tarih yazıyor!

İlk albümü Yine Sensiz, sadece Türkiye'de 700,000 adet satmasının ardından Tarkan'ın yıldızı Avrupa, Amerika ve Latin Amerika'da parladı. Tarkan'ın 2. albümü Avrupa'da da satışa çıktı. 2 milyondan fazla satan albüm olumlu eleştiriler aldı. Bu başarının ardındanUniversal Music France onunla 3. albümü Tarkan için anlaşma imzaladı ve bu çalışma, Tarkan'ı uluslararası müzik arenasına sokmayı başardı.

Tarkan'ın son albümü Come Closer bu yıl yayınlandı. Bu albüm de olumlu eleştiriler aldı ve dünya çapında iyi bir satış grafiği gösterdi."

TimeOut Dubai gibi godubai.com da Tarkan'ı konu yaptı. Tarkan'ı "Pop'un Türk Prensi" olarak nitelendiren godubai.com şunları yazıyor: "Dubai Media City Amphitheatre'ın, Tarkan için çığlık atacak 9000'in üzerinde hayran tarafından dolması bekleniyor."

Konserin organizasyonunu Bigfoot Entertainment üstleniyor ve bu kuruluş Tarkan'ın konserini çok önemsiyor. Bigfoot Entertainment'ın yöneticisi Mohamed Kraidie, Tarkan'ın konseri ile Dubai'nin uluslararası şöhretlerin dünya turneleri için önemli bir durak olmasına önayak olacağını vurguluyor. Bigfoot Entertainment, Tarkan'ın konserini, muhteşem lazer şovları ve dev ekranlardan yansıyacak görüntülerle Dubai'nin ilk en büyük açıkhava partisi haline getireceğini ve Tarkan'ın performasının 1. sınıf bir performans olacağını, izleyenleri büyüleyeceğini belirtiyor. Bigfoot Entertainment'ın internet sayfasında Tarkan'ın "Hüp" isimli şarkısının videosu da mevcut.

mazika.com'un haberine göre ise Tarkan'a konserinde bir de konuğu olacak: Lübnanlı sanatçı Nicole Saba. Nicole Saba, Tarkan'ın konserindeki performansını kariyerindeki en önemli performans olarak değerlendiriyor. Albawa.com'un haberine göre Nicole Saba seçimini yapan Tarkan'ın kendisi.

TARKAN DUBAİ KONSERİ OTURMA PLANI....
http://www.boxofficeme.com/BOOnline/images/plan_413.jpg

TARKAN DUBAİ BİLETLERİ BU SİTEDE SATILIYOR.....

http://www.boxofficeme.com

:27: :17: müthiş bir konser olcak bence.......artık bir teşşekürü hakettim dimi......:4: :4: :27:

badboyserkan
28-10-06, 14:58
http://www.bigfootuae.com/

BU şirKET tarkanın dubai konser organizasyonunu üstleniyor....

:20: :20: bravo bravo :20:

scorpioness
28-10-06, 15:15
:21: teşekkürler gidenler çok şanslı:21:

dubai beeee beni gotursenize:18::18:

M-Yildiz
28-10-06, 18:23
sagol..valla orda olmak vardi haa :)

HakanÇelik
28-10-06, 18:37
ben de çok gitmek isterdim...

dubai'yi hep merak etmişimdir zaten.... eee bir de tarkan olunca...

:20: :20: :20:

badboyserkan
28-10-06, 19:23
BENİMDE OKUL OLMASA BİDE ARAPÇA DİL OLSA BENDE GİDERDİM...BİDE VİZE LAZIM TABİİ..:21: ZOR İŞ YANİ...NAPALIM HER KONSERE GİDECEK DEĞİLİZ....AMA DUBAİDEKİ KONSER BİR BAŞKA OLCAK YANİ....:20: :4: bravo

scorpioness
28-10-06, 19:42
ooooff site süperrr yaaa sağol

yigit
29-10-06, 06:59
bnde ısterdım gıtmek:((
tesekkurler;)

RaSKaS
29-10-06, 15:23
tskler serkan haber icin
gidenlere iyi seyirler :)

**MegaStarkan**
29-10-06, 17:29
valla dubai süperrrrrr ne diyim :17: msnde biri gidicek ama iki kisi toplam 1000$ mal olucakmis :18::5: :18: