PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'dan Bazı Haberler...

arjen22-tarkan
27-10-06, 16:43
TARKAN'ın son vokalisti,AKADEMİ TÜRKİYE'nin güçlü sesi CENK YÜKSEL'in çok yakında çıkacak olan albümünün çıkış parçası "SEBEBİMSİN" ilk kez

http://www.forumti.com/showthread.php?t=16179

Doğuş, daha geçen yıla kadar kendisini arayarak pop müzik alanının en iyileri olarak "Biz beş kişiyiz!.." diyen Serdar Ortaç`ın daha sonra, Mustafa Sandal, Tarkan ve Kenan Doğulu`nun adlarını sayarak "Biz dört kişiyiz, pop müziğin kare asıyız!.." demesini de "döneklik" olarak değerlendirdi!..

arkadaşlar tarkanın yapacağı tv programı iptal olmuş..
nedeni ise hülya avşar serdar ortaç gibi sanatçılarınyaptıkları programlar ilgi görmemiş reyting yapmamış..
tarkanı tehlikete atamazlarmış ya tarkanınkide tutmassa diye düşünmüşler ve iptal etmişler..

tarkan ın hitt pr. sahibi olduğunu ve albümlerini hitt pr. .,çıkardığını biliyosunuzdur ve Şarkıcının diğer bi isteği baska sarkıcılarında hitt. pr. albümlerini çıkarmalarıymıs ve tarkanın hitt pr. şirketi için iyi iş yaptıuğını ve ave a ile açık havayı doldurdukları söylenıyor.

arjen22-tarkan
27-10-06, 16:45
Kaynak:megastarkan.tr.cx

**MegaStarkan**
27-10-06, 17:49
hepsi forumda vardi ztn yinede tskler arjen:21:

RaSKaS
27-10-06, 19:07
hepsi forumda vardi ztn yinede tskler arjen:21::20:

tskler arjen

yigit
27-10-06, 20:22
tesekkurlerr;)

TarkanColl
27-10-06, 20:36
TARKAN'ın son vokalisti,AKADEMİ TÜRKİYE'nin güçlü sesi CENK YÜKSEL'in çok yakında çıkacak olan albümünün çıkış parçası "SEBEBİMSİN" ilk kez

http://www.forumti.com/showthread.php?t=16179

Arkadaşlar şarkıyı indirmek üzere bu foruma üye olmayın boşuna. Ben üye oldum hemenpaylaş'a eklemişler şarkıyı. Hemenpaylas kapandığı için şarkıda yok ortalarda.

**MegaStarkan**
27-10-06, 21:24
Arkadaşlar şarkıyı indirmek üzere bu foruma üye olmayın boşuna. Ben üye oldum hemenpaylaş'a eklemişler şarkıyı. Hemenpaylas kapandığı için şarkıda yok ortalarda.
tskler ebru:4:

megastar_mert
27-10-06, 23:18
ya ben cenk i severdim vokalişsti olduğunu yeni duydum şaşırdım zaten yarışmada da çok tarkanvari duruyordu :) isabet olmuş

nesli
28-10-06, 15:03
ben cenk i yarışmada çok severdimmm çok sevindim şimdiiii :10:
süper olmuşşş:10:

duygu
29-10-06, 15:57
aa cenk tarkanın vokalistimiymş.....sesi çok güzel...sevindi:D
tskkürler arjen...