PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kaprislisin, Kaprisli!

**MegaStarkan**
18-10-06, 19:10
KİMİ GEÇECEĞİ KORİDORLARIN GARDENYA KOKUSUYLA SULANMASINI İSTİYOR, KİMİ SÖZLEŞMELERİNE KARAVAN VE MASAJ ŞARTI KOYUYOR. KİMİ DE KENDİSİNE HAVLU VERME HİZMETİNDE 1 KİŞİYİ ÖZEL İSTİYOR. BU KAPRİSLER, HERKESİN YAKINDAN TANIDIĞI ÜNLÜ İSİMLERE AİT. İŞTE DETAYLAR…
http://www.gezentilki.com/imgs/Haberler/5410/1.jpg
Milyonların hayran olduğu dünyaca ünlü sahne ve sinema yıldızları; tuhaf huyları, kaprisleri ve “olmazsa olmaz” istekleriyle de dikkat çekiyor. Konser ve film çekimlerinde yapımcıları çileden çıkaran ünlülerin yer alacakları program, şov ya da konser öncesinde menajerlerinden istedikleri ‘ufak tefek’ istekleri oluyor. Bu istekleri karşılığında sahne alan ünlülerin, çok konuşulacak `olmazsa olmazları` nelermiş dersiniz?

-Jennifer Lopez, konsere çıkmadan önce geçeceği koridorların gardenya kokusuyla sulanmasını istiyor.

- Mariah Carey, soyunma odasında her zaman özel bir hizmetçi bulundurulmasını istiyor. Hizmetçinin tek görevi ise Carey’e havlularını vermek.

-Ricky Martin, teni daha bronz görünsün diye sahneye turuncu ışık taktırıyor.

- Britney Spears, şovlarından önce soyunma odasında mutlaka “Doritos” cips ve “Altoids” şeker bulundurulmasını istiyor. Britney Spears’ın otel odasında telefon çalarsa, organizatör kendisine 5 bin dolar ceza ödüyor.

- Celine Dion, ses tellerini korumak için saat 16:00`dan önce asla şarkı söylemiyor, kimseyle konuşmuyor.

-Eddie Murphy, çekimlerde her üç saatte bir çorap değiştiriyor. Bir günlük çorap maliyeti 700 dolar.

Yabancı starlar bu konuda sınır tanımazken bizim starlarımızın istekleri onlarınkilerin yanında masum kalıyor.

-Tarkan’ın ilk şartı gideceği yere orkestrasının da birinci sınıfta uçması ve onlarla birlikte aynı oteli paylaşması. Kulisinde viski, Antep Fıstığı ve bol havlu bulundurulması da diğer bir şartı.

-Mustafa Sandal, konser öncesinde kulisinde soda ve zengin bir meyve tabağı istiyor.

-Hülya Avşar’ın en büyük takıntısı hijyen. Çekimlere gittiği sette toza tahammül edemiyor. Makyaj masasında ise başkasının kullandığı ürünlere elini sürmüyor.

-İbrahim Tatlıses’in simetri hastalığı var. Girdiği mekanda yamuk duran bir tablo, eğri duran halıya dayanamıyor. Yanında çiğ köfte için gerekli tüm malzemeyi taşıyor. Sadece Urfa’da yapılan isot olmadan yemek masasına oturmuyor.

-Mehmet Ali Erbil, karavansız yaşayamıyor. Sözleşmelerine karavan ve masaj şartı koyduruyor.

İşte ünlü isimlerin tuhaf kaprisleri. Dışarıdan bakıldığında çok rahat ve eğlenceli gibi görünse de, bu ünlülerin menajerlerinin işi gerçekten çok zor. Onlara, bol bol ‘kolay gelsin’ diyoruz.

http://www.gezentilki.com/cgi-bin/tilki5.pl?mod=Haberler&haber_id=5410

arjen22-tarkan
18-10-06, 19:33
Tşklerr Kenan ! Tarkan'ın Kaprisli oLması NorMaL !

scorpioness
18-10-06, 20:22
bu kapris sayılmaz ki.... canımm yaa kıymam ona sağoll

RaSKaS
18-10-06, 20:40
tskler kenan

:18: :18: :28: :28: ricky nin jlo nun yanında mustinin fotografını görünce koptum ben

SEA
18-10-06, 23:09
Tarkan'ın Viski isteği doğru.
Açık hava konserlerinde Bilge Kulisten elinde viski bardaklarıyla çıkıp bol bol arkadaşlarına ikram edip durdu.
Olaya tanık oldum yani

**MegaStarkan**
18-10-06, 23:13
Tarkan'ın Viski isteği doğru.
Açık hava konserlerinde Bilge Kulisten elinde viski bardaklarıyla çıkıp bol bol arkadaşlarına ikram edip durdu.
Olaya tanık oldum yani
kendide iciyormu`?:4:

SEA
18-10-06, 23:17
kendide iciyormu`?:4:
Bilge içiyodu ama TARKAN'ı görmedim ama içmiştir herhalde bi kadeh falan hele sevgilisi ikram ettiyse içmiştir kesin.
Gerçi TARKAN sahneye çıkmadan önce enerji iğnesi oluyor.
İçki alınır mı bu durumda bilemem....

pelince
18-10-06, 23:19
teşkkürlerrr!!

TarkanColl
18-10-06, 23:21
Bence bu istekler kapris değil. Doğal şeyler. O bir star olsun okadarda.

:67:

**MegaStarkan**
19-10-06, 16:49
Bilge içiyodu ama TARKAN'ı görmedim ama içmiştir herhalde bi kadeh falan hele sevgilisi ikram ettiyse içmiştir kesin.
hmm tskler...... o enerji ignesini sevmedim yani öyle seylerin genelde yan etikileride var:11:

scorpioness
19-10-06, 17:29
:9: :9: :9: :9: :9: :9:

fantin
19-10-06, 20:03
Bu istekler onun için az bileee