PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Moskova'da Tarkan depremi!

Moskova'da Tarkan depremi!
Bu yılın Haziran ayında Moskova'daki Olimpik Konser Salonu'nda verdiği muhteşem konser ile Rusların gönlünde taht kuran ünlü şarkıcı Tarkan, 4 ay aradan sonra yine Moskova'da Rus hayranlarını coşturdu.

Beko'nun Moskova yakınlığında kurduğu yeni buzdolabı ve çamaşır makinesi fabrikasının hizmete açılışı nedeniyle düzenlenen gecede sahne alan Tarkan, 8 bin kişiye mükemmel bir gece yaşattı.
Tarkan, 4 ay aradan sonra yeniden Rus hayranlarıyla buluştu. Beko'nun yeni buzdolabı ve çamaşır makinesi fabrikasının açılışı onuruna düzenlenen etkinlikler çerçevesinde bir konser veren Tarkan, 8 bin kişiyi coşturdu. Konseri izlemek için akın eden Rusların büyük bir bölümünü, Tarkan'ın her konserinde olduğu gibi yine genç kızlar oluşturdu.

Parayla satılmayan konser biletlerini Rusya'daki mağazalarda Beko ürünlerini satın alarak, popüler radyo istasyonu Popsa'da düzenlenen ödüllü yarışmaları kazanarak, Beko sitesinde kayıt yaptırarak veya çeşitli yollarla Tarkan hayranı olduğunu ispatlayarak elde eden genç kızlar, yağmurlu ve soğuk havaya rağmen saatler öncesinden konser salonunun karşısında içeriye girebilmek için beklemeye başladı. Tarkan hayranlarından Anna Çubareva, "Bugün hava yağmurlu olsa da kendimi çok mutlu hissediyorum. Çünkü her zaman yolunu hasretle beklediğim ve çok sevdiğim Tarkan, bugün yine Moskova'da konser verecek. Bugünkü konserin de her zamanki gibi muhteşem olacağına inanıyorum" dedi.

Olga Kabanova isimli ziyaretçi ise "Ben Tarkan'ın en eski fanatiklerinden olduğum için bu konsere katılmamam mümkün bile olamazdı. Tarkan'ın son zamanlarda Moskova'yı daha sık ziyaret etmesi beni mutlu ediyor" şeklinde konuşurken, Svetlana Aleyniçeva ise "Ben Türkiye'de yaptığım tatilden sonra bu ülkeye aşık oldum. Tarkan konserine gelmekte başlıca amacım Türkiye'deki anılarımı bir daha yaşamaktır. Az sonra Türkiye'deki erkek arkadaşıma da 'Şimdi Tarkan konserindeyim' diye bir SMS mesajı göndermeyi düşünüyorum" dedi.

Konser boyunca Tarkan'ın hit Türkçe şarkılarına eşlik eden hayranları, bol bol da göbek atmayı ihmal etmedi. Bu arada yaklaşık bir saat gecikme ile başlayan konser için hazırlanan görsel efektler ve ışık şovları da dinleyicilerden tam not aldı.

kaynak: www.internethaber.com

RaSKaS
15-10-06, 16:41
tskler duygu haber icin

Anna Çubareva, "Bugün hava yağmurlu olsa da kendimi çok mutlu hissediyorum. Çünkü her zaman yolunu hasretle beklediğim ve çok sevdiğim Tarkan, bugün yine Moskova'da konser verecek. Bugünkü konserin de her zamanki gibi muhteşem olacağına inanıyorum" dedi.

Olga Kabanova isimli ziyaretçi ise "Ben Tarkan'ın en eski fanatiklerinden olduğum için bu konsere katılmamam mümkün bile olamazdı. Tarkan'ın son zamanlarda Moskova'yı daha sık ziyaret etmesi beni mutlu ediyor" şeklinde konuşurken, Svetlana Aleyniçeva ise "Ben Türkiye'de yaptığım tatilden sonra bu ülkeye aşık oldum. Tarkan konserine gelmekte başlıca amacım Türkiye'deki anılarımı bir daha yaşamaktır. Az sonra Türkiye'deki erkek arkadaşıma da 'Şimdi Tarkan konserindeyim' diye bir SMS mesajı göndermeyi düşünüyorum" dedi.

:20: :20: :20:

scorpioness
15-10-06, 17:35
:17: :17: teşekkürler

fantin
15-10-06, 21:35
sağol bu hızlı haber için atv den bekledim izleyim diye ama yayınlamadı.
star yayınladı. Gerçekten güzel konser olmuş. Tarkan sanırım eski formuna geliyor.:17: :17: :17: :17: :17:

SEA
15-10-06, 23:13
harika haber bravo bravo bravo bravo bravo bravo

**MegaStarkan**
16-10-06, 00:04
tskler duygu:20:

arjen22-tarkan
16-10-06, 14:51
Tşkler...Karmaa....!