PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fransa Konserini Iptal Etmiyor!..

**MegaStarkan**
14-10-06, 19:54
SÖZDE ERMENİ SOYKIRIMI TASARISINI KABUL EDEN FRANSA`YA KARŞI TEPKİ VE BOYKOTLAR ÇIĞ GİBİ BÜYÜRKEN, ÜNLÜ POPSTARIMIZ, FRANSA KONSERİNİ İPTAL ETMEYECEĞİNİ AÇIKLADI!..

Fransa`ya karşı yurt çapında çeşitli boykot kararları alınıyor, tepkiler çığ gibi büyüyor!.. Sözde Ermeni soykırımı yasa teklifini kabul eden Fransa, Türk halkını karşısına almaktan çekinmezken, pek çok ünlü sanatçı da bu ülkeye karşı alınan boykot kararlarını destekliyor, hatta konserlerini iptal ediyor!..

Ancak Megastar Tarkan, Fransa konserini iptal etmeyeceğini açıkladı!.. Tarkan, bir Türk firmasının Moskova`da yaptığı beyaz eşya tesisinin açılışında konser vermek üzere akşamüzeri THY`nin tarifeli uçağı ile Rusya`ya gitti!..

Atatürk Havalimanı`nda gazetecilerin, sözde Ermeni soykırımını reddedenleri cezalandırmayı öngören yasa teklifinin Fransa`da kabul edilmesiyle burada vereceği konserleri iptal edip etmeyeceği sorusuna muhatap olan Tarkan, önce "Yorum yok. Sivri görüşlüyüm!.." diyerek yanıt vermek istemedi!..

Tarkan daha sonra, "Müzik, politikanın dışında bir konu, birbirinden ayırmak lazım. Ben şarkı söylemeye gidiyorum. Beni bekleyenleri hayal kırıklığına uğratamam. Çok önceden belli bir konser çünkü!.. O yüzden Paris konserini vereceğim!.." dedi.

Avrupa turnesine 28 Ekim`de başlayacağını ve 14 ayrı kentte konser vereceğini anlatan Tarkan, hayranlarının yoğun ilgisi ile Moskova`ya gitti!..

Bakalım Megastar Tarkan, önümüzdeki günlerde fikrini değiştirecek mi!..

http://www.gezentilki.com/cgi-bin/tilki5.pl?mod=Haberler&haber_id=5383

arjen22-tarkan
14-10-06, 19:59
Tşkler Kenan Ellerine Salıkk !

TarkanColl
14-10-06, 20:14
Fransızlar görsün muhteşem Türkleri de yaptıklarından utansın. Tarkan konserini iptal etmesin. Müzik ruhun gıdası, Tarkan ise sakinleştiricisi bence. :8:

fantin
14-10-06, 21:14
Sağol ya bende bu konser ne olacak diye düşünüyodum.

fantin
14-10-06, 21:14
Sağol ya bende bu konser ne olacak diye düşünüyodum.

wengin
14-10-06, 21:19
Bende Fransıs öpücüğünü boykot ediorum :D Her duyarlı gence bu boykotumu takip etmesini bekliyorum :D

**MegaStarkan**
14-10-06, 21:23
bence dogru karar...niye etmesinki? sanki avrupa tvlerinde flash flash flash tarkan fransada cikmiyor boykot yapiyormu yazicak?? olsa olsa türk media söyler yabanci tvlerin umrunda oldugunu sanmiyorum
tarkan kendi isini düsünmesi gerek ve artik promosiona baslamasi iyi oldu...konserler iyi tarkani zirvede tutabilir...böyle bi sansi niye kacirsinki.....
ayrica fransadaki fanleri kac aylarca bekledigi ani kacirmis olurlardi...onlar acisindan üzücü olurdu....

Ozz
14-10-06, 21:24
Ya önce iptal etsin diye düşünüyodum ama sonra ordakilere haksızlık olur. Hem fransız olum hükümetini desteklemeyen ama tarkan dinlemek isteyen olabilir. Hem de orada tarkan ı bekleyen türklerin ne günahı var.

HakanÇelik
14-10-06, 22:38
ermeni meselesiyle, tarkan'ın fransadaki dinleyicisi arasında ne gibi bir bağ olabilir ki... tabii ki konser iptal olmayacak. hem ordaki konserlerini iptal eden sanatçılar iç piyasaya yönelik reklamda bulunuyorlar bence. tarkan konserini onlar gibi diskoda filan vermeyecek. bu büyük bi organizasyon.. siyasi meseleler yüzünden ertelenmesi çok saçma olur... yanındayım tarkan...

fantin
14-10-06, 23:05
ermeni meselesiyle, tarkan'ın fransadaki dinleyicisi arasında ne gibi bir bağ olabilir ki... tabii ki konser iptal olmayacak. hem ordaki konserlerini iptal eden sanatçılar iç piyasaya yönelik reklamda bulunuyorlar bence. tarkan konserini onlar gibi diskoda filan vermeyecek. bu büyük bi organizasyon.. siyasi meseleler yüzünden ertelenmesi çok saçma olur... yanındayım tarkan...
Tamamen katılıyorum. Hem müziği politikaya alet etmemeliler.bravo

Lorenser
15-10-06, 01:48
daha ziyade tarkan belki bu problemi cözer Come Closer sarkisiyla

b_a_S_k
15-10-06, 02:18
tarkanın çözüceği bi olay yok ortada _çıksın aslanlar gibi konserini wersin ordaki türk dostlarımız gönlünce eylensin _bakarsınız tarkan türk bayrağının simgeleri olan ay we yıldızlı bi kıyafetle çıkar _(sorun olurmu ?çelişki) _ bekliyelim görelim +antifransa

scorpioness
15-10-06, 04:25
tarkanın çözüceği bi olay yok ortada _çıksın aslanlar gibi konserini wersin ordaki türk dostlarımız gönlünce eylensin _bakarsınız tarkan türk bayrağının simgeleri olan ay we yıldızlı bi kıyafetle çıkar _(sorun olurmu ?çelişki) _ bekliyelim görelim +antifransa
bravo bravo bravo

RaSKaS
15-10-06, 16:37
baslıgın sonuna ve cümlenin sonuna ünlem isareti kullanmıslar:15:
sanki tarkan fransa konserini vermezse ermeni meselesi hallolacak franszız parlamentosu geri adım atacak.yahu hic kimse yoksa yüzbinlerce türk var orada fransızlara boykot yapacaksan onlara da mı yapacaksın.Mallarını kullanmayabilirsin, ama oradaki türk vatandaslarını tarkan dan mahrum edemezsin.fransa dı ticaret hacminin %1,5 iyiz.bi sanatcının konser verip vermemesiyle degil diplomasiyle halledilir böyle meseleler.yine kafamızı kullanmıyoruz.ermenilerin yaptıgı lobi kadar lobi yapmamız sart.elalem Türkiye arakasından oyunlar oynasın biz de hala yok sunu boykot edelim yok bunu boykot edelim derdindeyiz.Diplomasin saglam olacak ki , söz sahibi olacaksın.:14: :15: