PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Murat Boz fırtınası !

HakanÇelik
29-09-06, 11:33
Murat Boz fırtınası !

http://image.haber3.com/haber/55715.jpg

"Aşkı Bulamam Ben" şarkısıyla yaza damga vuran Murat Boz, yükselişini Tarkan'a borçlu.29 Eylül 2006 10:20

"Bizim aramızda abi-kardeş ilişkisi var" diyen şarkıcı, Megastar'ın kendisine verdiği 5 maddelik tavsiyelere uyuyor. İşte o tavsiyeler: Hazır olduğun zaman çık, maskelerini hazırla, çelik gibi sinirlere sahip ol, eleştirilere açık ol, güçlü ol, ayakta kal.

Takvim

http://www.haber3.com/haber.php?haber_id=162219

slow
29-09-06, 12:58
ne diyelim allah yolunu açık etsin:26:

fantin
29-09-06, 15:13
Umarım Murat Boz da Diğerleri gibi popülaritesi artınca ona dil uzatmaya başlamaz. Pek çoğu öyle yapıyor çünkü.Başarılar dilerim.

HURRICANE
29-09-06, 15:40
Murat Boz müzikte başarılı olabilir belki ama şuan hissettirdikleri fırtına falan değil yani!Bence sadece şişiriliyor!çok başarılı bulmuyorum

RaSKaS
29-09-06, 18:08
Murat boz a basarılar dilerim bu cemiyette
insallah diledigi yerlere gelir

nesli
29-09-06, 18:18
Murat Boz müzikte başarılı olabilir belki ama şuan hissettirdikleri fırtına falan değil yani!Bence sadece şişiriliyor!çok başarılı bulmuyorum

:20: bencede çok şişiriliyor söyledikleri gibi çokta başarılı değil.Ben pek beğenmiorum :7: :7:

ozkan1907
29-09-06, 19:09
bizene ya murat boz dan cok seven varsa gitsin onun forumuna beni ilgilendirmiyo murat boz eger burdakileri ilgilendiriyosa ben baska tarkan forumuna giderim bi daha murat boz haberi istemiyorum ve istemememiz lazım
burası tarkan forumu hatırlatırım

arjen22-tarkan
29-09-06, 20:15
Ellerine Salık HakanAbi

**MegaStarkan**
29-09-06, 23:45
bizene ya murat boz dan cok seven varsa gitsin onun forumuna beni ilgilendirmiyo murat boz eger burdakileri ilgilendiriyosa ben baska tarkan forumuna giderim bi daha murat boz haberi istemiyorum ve istemememiz lazım
burası tarkan forumu hatırlatırım
ya tmm ztn hersey tarkan üzerinde burda...yani onun vokalistigini yapmis biri...ve foruma bu yüzden diger bölümlerde acildi yani onla calisanlar gibisinden ..
niye o kadar karsi cikiyorsun pek anlamis degilim

'Se'çilmiş 'Ki'şi
03-10-06, 09:21
ya tmm ztn hersey tarkan üzerinde burda...yani onun vokalistigini yapmis biri...ve foruma bu yüzden diger bölümlerde acildi yani onla calisanlar gibisinden ..
niye o kadar karsi cikiyorsun pek anlamis degilim

ben de anlamadım karşı çıkmasını. sonuçta tarkanın desteklediği bir isim. ben beğeniyorum murat bozun tarzını. kızlar şimdiden hasta. eğer tarkanın dediklerini uygularsa başarılı olabilir.

ösgee
03-10-06, 11:05
ben beyeniorum şahsen murat bozu..!!! kenanında ddi gibi tarkanın desteklediği bir isim. yani bunu bu kaadr büyütmeye gerek yok tmm murat bozun sitesi deil ama ....!!!!!:13::13::13::13:

buqunqa
09-10-06, 01:08
tamam da arkadaşlar. bu bir bakıma Tarkan'ın profesyonelliğini kanıtlayan birşey. nasıl sertab erener levent yüksel hatta son zamanlardan ışın karacanın ardında bir sezen aksu varsa, ve başarılarının en azından başını ona borçlularsa, murat boz için de tarkan öyle. onun başarısı tarkan için yani siz hayranları için de önemli. gençlere de yer açmak lazım değilmi ama ;)

megastar_mert
12-10-06, 21:15
murat boz için hakkında en hayırlısı olsun derim severim kendisini bilrsiniz:)