PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : nazanoncel

HakanÇelik
25-09-06, 21:56
arkadaşlar nazan öncel adına bi forum kurdum. merak edenlerin
önemle gelmesini rica ediyorum.

www.nazanoncel.forumup.com

hakan çelik...

:29: :29: :29:

arjen22-tarkan
25-09-06, 21:58
Evet Ben Girdim Ve Üye Oldum Hoş Site Daha Yeni Yeniii Üyeler Alıyoorr Gerçekten de TarkanColl Gibi büyüyeceğine eminim Başında Hakan Abi gibi başarılı bi insan olduktan sonra...Herkese Hayırlı Olsun!

b_a_S_k
25-09-06, 22:23
Çocukların balıkçıların selamı var martıların
Öp dediler yanaklarından bir kere de bizim için
Nerdeysen ama nerdeysen
Kimleysen her nerdeysen ...
şu sözleri yazmış birinin forumu olurda biz bakmazmıyız +bunu hakan gibi bi kardeşimin yapmış _hayırlı olsun şimdiden

**MegaStarkan**
25-09-06, 22:35
tskler ben üye olmusdum ztn:4:

scorpioness
25-09-06, 22:47
Çocukların balıkçıların selamı var martıların
Öp dediler yanaklarından bir kere de bizim için
Nerdeysen ama nerdeysen
Kimleysen her nerdeysen ...
şu sözleri yazmış birinin forumu olurda biz bakmazmıyız +bunu hakan gibi bi kardeşimin yapmış _hayırlı olsun şimdiden
yaaaaa o benim şarkııııııııımmmmmmmmm:25: :25:

~LüTFü_
25-09-06, 23:01
tskrler elline saglikbravo

b_a_S_k
26-09-06, 00:11
yaaaaa o benim şarkııııııııımmmmmmmmm:25: :25:
peki şeker senin şarkın _bn nazanın sanıoum ama nese

scorpioness
26-09-06, 00:17
peki şeker senin şarkın _bn nazanın sanıoum ama nese
Hemen saatlerimize bakıoruzzz aa aaa normal bi saat ama neyse....:7:

b_a_S_k
26-09-06, 00:26
Hemen saatlerimize bakıoruzzz aa aaa normal bi saat ama neyse....:7:
ness benim saat durmuşş :29:

scorpioness
26-09-06, 00:32
ness benim saat durmuşş :29:
Doğum günün ne zaman sana saat aliim:29:

b_a_S_k
26-09-06, 02:45
Doğum günün ne zaman sana saat aliim:29:
03_03_83 _23 hele bi almada görürsünsen senevler tarabya 30 numara /ist adrese yolla

arjen22-tarkan
26-09-06, 16:32
Hüp Gibi Güzel Bi Şarkıyı unutursakkk Olmaz Bencee...!

RaSKaS
26-09-06, 20:29
10.üye ben oldum

forumun hayırlı olsun hakan :)

TarkanColl
26-09-06, 20:57
Eline sağlık Hakan çok güzel olmuş... :29:

HakanÇelik
26-09-06, 21:12
sağolun arkadaşlar... valla iyi oldı gibi...
şimdi sıra geldi nazan öncel hayranlarını haberdar etmeye...

:29: :29: :29:

musti_
09-06-07, 18:12
Sevgili HakanÇelik,

Ben aylar geçmiş olmasına rağmen , hasbelkader gördüm senin bir NAZAN ÖNCEL forumu açtığını..Bu da , burayı içinde bir NAZAN ÖNCEL haberinin olduğu bir link olarak google'de bulduğum için oldu tarkancoll'u..

Sözün özü, ben bir NAZAN ÖNCEL hayranıyım.. NAZAN ÖNCEL ile ilgili tüm haberleri incelediğimde(burada) senin de bir Nazan Öncel severi olduğunu gördüm..

Forum linkine tıklıyorum fakat, sayfa açılmıyor.. Umuyorum ki, ben daha görmüş bile olamadan , sen forumu sonlandırmış olmayasın..

Sevgiler

wengin
09-06-07, 18:39
Hakan çok güzel güncel bir site kurmuştu. şimdi bende bu linkten giremiyorum. Umarım silinmemiştir.

HakanÇelik
09-06-07, 22:42
Sevgili HakanÇelik,

Ben aylar geçmiş olmasına rağmen , hasbelkader gördüm senin bir NAZAN ÖNCEL forumu açtığını..Bu da , burayı içinde bir NAZAN ÖNCEL haberinin olduğu bir link olarak google'de bulduğum için oldu tarkancoll'u..

Sözün özü, ben bir NAZAN ÖNCEL hayranıyım.. NAZAN ÖNCEL ile ilgili tüm haberleri incelediğimde(burada) senin de bir Nazan Öncel severi olduğunu gördüm..

Forum linkine tıklıyorum fakat, sayfa açılmıyor.. Umuyorum ki, ben daha görmüş bile olamadan , sen forumu sonlandırmış olmayasın..

Sevgiler

forum nazan severlerden ilgi görmediği için kapattım. evet ben de nazan öncel'i
çok seviyorum. yeni albümünü aylardır bıkmadan usanmadan dinliyorum. yalnız yeni albümünü değil tüm albümlerini severek dinliyorum. bence olağanüstü şarkılar yapıyor.

musti_
20-06-07, 18:19
Burada, yani tümü Tarkanseverlerden oluşan bu forumda, Nazan Öncel'e olan sevgimden bahsetmem belki rahatsızlık yaratır diye korkarım doğrusu.. Yine de sizlerin çok anlayışlı kişiler olduğunu düşünüyorum, nitekim sizler de bilirsiniz Nazan Hanım Tarkan'ın kendi tarihinde en önemli isimlerden biri olacaktır,gerek şarkıları vasıtası ile gerekse yaşanmış arkadaşlıkları vesilesi ile.. Ben Nazan Hanım'a toz konduramam -benim için çok önemlidir O ve ben onu çok seviyorum- tıpkı sizlerin Tarkan'a gösterdiğiniz içten sevgi ve özen gibi..

Tüm Nazan ile alakalı olan, hatta Tarkan ile beraber çıkacak tüm güzel haberlerde her defasında burada buluşmak dileğimle..

Sevgiler