PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : özüne Dönüyor!!!

**MegaStarkan**
25-09-06, 20:38
Haber Tarihi: 23-09-2006 Haber Saati: 18: 14:22

MEGASTAR TARKAN, YENİ BİR ALBÜM İÇİN KOLLARI SIVADI!.. BU KEZ İNGİLİZCE YERİNE TÜRKÇE SÖYLEYECEK OLAN ÜNLÜ POPÇUNUN YENİ ALBÜMÜ, BİLİN BAKALIM HANGİ MÜZİK TÜRÜNDE OLACAK!..
http://www.gezentilki.com/imgs/Haberler/5087/1.jpg

Şöhret basamaklarını tırmanmadan önce, düğün salonlarında takım elbisesiyle "Türk Sanat Müziği" ve fantezi müzik tarzında şarkılar söylüyordu Megastar Tarkan!.. Ancak onu şöhrete kavuşturan müzik tarzı "Pop" oldu. Herkes onun şarkılarıyla coşup oynamaya, kıvrak danslar yapmaya başladı...
http://www.gezentilki.com/imgs/Haberler/5087/3.jpg
Geçtiğimiz yıllarda "İngilizce" albüm yapma sevdasına düşen Tarkan, bunun ilk adımını da çıkarttığı "Bounce" adlı single çalışmasıyla atmıştı. Ne var ki beklediği ilgiyi göremeyen Tarkan, yine de bu konuda ısrar ederek ikinci İngilizce single`ını da geçtiğimiz günlerde tamamladı...

Vee şimdi yeni albümü için kollarını sıvadı ünlü şarkıcı. Ancak bu kez özüne dönerek tamamı "Türk Sanat Müziği" eserlerinden oluşan bir albüm çıkartacak!.. Şubat ayında çıkartmayı planladığı albümünün yönetmenliğini ise İlyas Tetik üstlenecek...

Konserlerinde söylediği "Sanat Müziği" eserleriyle büyük ilgi gören Tarkan, 12 parçadan oluşacak yeni albümünü de bu nedenle Türk Sanat Müziği tarzında yapmaya karar vermiş...

Megastar Tarkan`ı, aldığı bu olumlu karar nedeniyle kutluyoruz...

http://www.gezentilki.com/cgi-bin/tilki5.pl?mod=Haberler&haber_id=5087

arjen22-tarkan
25-09-06, 20:42
Saol Kenan Ellerine Salık Ama Bence Bu Haber Bölümünde Yer Almalıydıı!Hayranlar Deil!Yine De Ellerine Salık İnşallah Albümü Çok Başarılı Bir Grafik Yakalr..!

**MegaStarkan**
25-09-06, 20:51
Saol Kenan Ellerine Salık Ama Bence Bu Haber Bölümünde Yer Almalıydıı!Hayranlar Deil!Yine De Ellerine Salık İnşallah Albümü Çok Başarılı Bir Grafik Yakalr..!
anlamadim:21: haber bölümüne degilde nereye eklicektimki:18:

arjen22-tarkan
25-09-06, 21:13
anlamadim:21: haber bölümüne degilde nereye eklicektimki:18:
Yook Haber Bölümüne Ya da Duyurular Bölümüne Ekleseydin Bence Yanlış Bir Bölüme Ekledin ... !

tarkan_karma
25-09-06, 21:30
Yook Haber Bölümüne Ya da Duyurular Bölümüne Ekleseydin Bence Yanlış Bir Bölüme Ekledin ... !
haber için teşekürler
bu arada zaten haberler bölümünde konu ben anlamadım ama neyse:18:

scorpioness
25-09-06, 22:00
Ehh napalım bence henüz erkendi ama neyse saolll:4:

nesli
25-09-06, 22:05
hbr için teşekkürlerr :29:

tarkan_karma
25-09-06, 22:05
Ehh napalım bence henüz erkendi ama neyse saolll:4:
geç kaldı geç:4: ben askere gidecem gleecem belki öyle dinleye bilecem :18:

mavi
25-09-06, 23:36
valla bu habere çooook seviniyorum muhteşem yaaa mest olucaz dinlerken harikaa:20:

b_a_S_k
26-09-06, 00:25
arkadaşlar tarkandan yeni bişeyler duymak çok sewindirici _ama bundan önce yapılacak şeyler war henüz biz ammman amman dinliyceğiz _bi mine klibi yada bi over ,touch_alaturka tabiki gelsin _ama zaman önemli comecloser le yarım kalan we yapılacak bişeyler war _
hbr için tsk..

Ozz
26-09-06, 02:35
Bence tarkanın daha ingilizce albümü üzerine yapması gereken çok şey var...
Türkçe albüm için erken ama gerçi tarkan şimdi kolları sıvadıysa 2 yıla anca gelir o kaset :D :D

wengin
26-09-06, 12:50
ingilizce albümün yeri ayrı TSM ayrı. Türk dinleyenlerini unutmadığını gösteriyor.Eminim harika bir albüm olucak. Zevkle dinleyeceğiz. Türk gençliğine Tsm sevdirecek birisi varsa o da Tarkan bence bravo :20: