PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan-özcan deniz:(

**MegaStarkan**
20-09-06, 22:49
ESKİ SEVGİLİSİ MANKEN ŞEBNEM SCHEAFER`İN, BİSEKSÜEL OLDUĞUNU AÇIKLADIĞI ÖZCAN DENİZ`LE İLGİLİ ŞOK İDDİA. ÖZCAN, ŞESU İLE Mİ BİRLİKTE?
--------------------------------------------------------------------------------

Şimdi, `Bu oğlanda bir gariplik vardı zaten` diyenleriniz olabileceği gibi, toz kondurmayanlarınız da olabilir. Ancak haber şu ki; ünlü manken ve Özcan Deniz`in bir dönem sevgilisi olan Şebnem Scheafer, ünlü sanatçının Biseksüel olduğunu açıkladı.

Dün sabah katıldığı Dobra Dobra isimli programda Özcan Deniz`in cinsel tercihi konusunda Biseksüel eğilimler gösterdiğini söyleyen Şebnem Scheafer, demek bir şeyler biliyor ki, çıkıp bunu ekranlardan söyleyebiliyor. Yoksa kim, olmayan bir şeyi açıklayıp, başına dert almak, kendisini sıkıntıya sokmak ister ki? Bir de `ateş olmayan yerden, duman çıkmayacağı` gerçeği var tabii ki...

Şebnem Scheafer`in bu açıklamaları bir yana, aslında camiada Özcan Deniz`e yöneltilen Biseksüellik iddiasıyla ilgili, başka başka dedikodular da yok değil hani.

Daha önce Kanal D Haber`in ortaya çıkardığı ve Özcan Deniz ile Tarkan`ın Amerika`da sık sık buluştukları yönündeki haber de yok değildi. New York`ta Tarkan`la sık sık biraraya geldiği iddia edilen Özcan Deniz, Tarkan`ın Polonezköy`deki çiftliğine de gitmiş, hatta çiftliği çok beğenerek kendisi de orada bir arsa üzerinde inşaat başlatmıştı. Özcan Deniz`in Biseksüel eğilimleri ile ilgili dedikoduların, ardı arkası kesilmiyor.

Son iddia ise; Özcan Deniz`in Avrupa Yakası`nın Şesu`su Bülent Polat`la birlikte olduğu yönünde. Bakalım türkücülüğünün yanı sıra, oyunculukta da kendisini ispatlayan Özcan Deniz, bu iddialara ne cevap verecek? Daha doğrusu cevap verecek mi yoksa suskun mu kalacak? Bunu önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz.

http://www.gezentilki.com/cgi-bin/tilki5.pl?mod=Haberler&haber_id=5019

selin
20-09-06, 23:02
ya kim ne yapıyosa yapsın nediyosa desin ama tarkandan uzak dursunlar böyle bir duruma tarkanı karıştırmasınlar sanki şebnem de iyimi şeymi

**MegaStarkan**
20-09-06, 23:04
ya kim ne yapıyosa yapsın nediyosa desin ama tarkandan uzak dursunlar böyle bir duruma tarkanı karıştırmasınlar sanki şebnem de iyimi şeymi
ztn karisdirmasalar tarkani sasirirdim:11: :11:

TarkanColl
20-09-06, 23:08
Kenancım bu tür haberleri foruma eklemiyecektik hani? Bu haber bir gazetede çıksa kabul edebilirim ama ne olduğu belli olmayan bir internet sitesinin haberini buraya eklememelisin. :11:

**MegaStarkan**
20-09-06, 23:20
Kenancım bu tür haberleri foruma eklemiyecektik hani? Bu haber bir gazetede çıksa kabul edebilirim ama ne olduğu belli olmayan bir internet sitesinin haberini buraya eklememelisin. :11:
istersen silebilirsin....ben herkes görsün tarkanin üzerine böyle haberler yaziliyor diye eklemisdim... ozm bu site iyi haber yazsa tarkan üzerine onudami eklemicegiz??

RaSKaS
20-09-06, 23:26
gereksiz bir sitenin gereksiz haberi :(

tarkan_karma
20-09-06, 23:28
ŞEBNEM SCHEAFER igrenc bi kadın tekkelime ile bu kadar kişisel aile hayatını magazin sayfalarına peşkeş cekmenin ne alemi var
özcan ve takan konusuna gelince tarkan ın butür konuların arasına cekmeleri artık canımı sıkıyor özcan denizin tercihi de hiç kimseyi ve beni de ne alakdar eder ne ilgilendirir.
artık bu tür şeylerin içine tarkan ı atıp durmasınlar

HURRICANE
20-09-06, 23:32
Gereksiz bir haber ....

nesli
21-09-06, 00:13
Gereksiz bir haber ....

kesinlikle :13: :13: :13: :13:

Ozz
21-09-06, 00:17
bence de çok gereksiz

scorpioness
21-09-06, 00:21
kaç ''Ken'' kaç şimdi seni yakalıcaklar ben bile kurtaramıcam :18: :18: :18: :18: :18: :18:

wengin
21-09-06, 00:26
Bence çok önemli bir haber. Özcan deniz denilen yani kendisine sorsanıs kendisini sanatçı olarak görür. Haziran gecesi dizisi çekmiştir zamanında bu diziyide forumun %90 pardon %99 izlemiştir. Ben özcan denizin o diziden ve sinemasından ne kadar kazandığını biliyorum. Hem izleyin dizilerini filmlerini sonrada neseee. Tarkanın çiftliğine gittiğini gazetelerden okumuştuk :3: ne yapıcaklarki tavla okey el yakmaca filan oynamışlardır :18: :28:

b_a_S_k
21-09-06, 01:23
eee o halde biz de yapalım bi haber ne dersiniz _gereksiz sitede diiliz :)
_şook şokk şokk engin we serkan aynı ewde basıldı _Dün sabah katıldığı Dobra Dobra isimli programda engin `in cinsel tercihi konusunda Biseksüel eğilimler gösterdiğini söyleyen NESS 'demek bir şeyler biliyor ki, çıkıp bunu ekranlardan söyleyebiliyor. Yoksa kim, olmayan bir şeyi açıklayıp, başına dert almak, kendisini sıkıntıya sokmak ister ki? Bir de `ateş olmayan yerden, duman çıkmayacağı` gerçeği var tabii ki...
ayrıca engin bursa ciwarında serkanın evinin yakınlarında bi arazi beğendiğini we en kısa sürede ordan bi ew alıcağını belirtti :))))))
hadi bunu yayınlayallımm

vincent
21-09-06, 01:58
laf salatası .....mod arkdaş kaldırsa ii olur......forumda -mışlı ,-muşlu sacma haberler yer verilmese ii olur....kalite düşmesin...

saygılar

scorpioness
21-09-06, 02:55
_şook şokk şokk engin we serkan aynı ewde basıldı _Dün sabah katıldığı Dobra Dobra isimli programda engin `in cinsel tercihi konusunda Biseksüel eğilimler gösterdiğini söyleyen NESS 'demek bir şeyler biliyor ki, çıkıp bunu ekranlardan söyleyebiliyor. Yoksa kim, olmayan bir şeyi açıklayıp, başına dert almak, kendisini sıkıntıya sokmak ister ki? Bir de `ateş olmayan yerden, duman çıkmayacağı` gerçeği var tabii ki...
ayrıca engin bursa ciwarında serkanın evinin yakınlarında bi arazi beğendiğini we en kısa sürede ordan bi ew alıcağını belirtti :))))))
hadi bunu yayınlayallımm
:18: :18: :18: :18: :18:

tarkan_karma
21-09-06, 05:18
olup bitende son duurm arkdaslar ne kadar ilgilendiriyor bizi özcan yada Şebnem Schaffer' bilinmez ama ben ekliyim yinede

Özcan Deniz mahkemeye gidiyor

Şebnem Schaffer'ın eski erkek arkadaşları Özcan Deniz ile Şenol İpek'in 'biseksüel' olduklarını iddia etmesinin yarattığı tartışmalar yargıya gidiyor

MAGAZİN SERVİSİ

Manken ve oyuncu Şebnem Schaffer'ın, hayatına giren şov dünyasının iki ünlü erkeği hakkında söyledikleri, önceki gün Kanal D ekranında, dün de yazılı medyada yankılandı. Kanal D'nin sabah kuşağı programlarından "Dobra Dobra"yı hazırlayan Şenay Düdek ile Müge Anlı'nın Şebnem Schaffer'ı konuk etmesinin sebebi Almanya'da yaşayan işadamı İlhan Doğan'ın sözleriydi.
Schaffer yayına, Doğan'ın "Şebnem artık bakire raporu gösteremez" sözlerine yanıt vermek için katılsa da polemiğin yeni adresi daha önceki erkek arkadaşları Özcan Deniz ile Şenol İpek oldu.

Tartışmada son nokta
Şebnem Schaffer, Şenol İpek ve Özcan Deniz hakkında "Hem erkeklerle, hem kadınlarla birlikte oluyorlar" ifadesini kullandı. Daha önceki tartışmalarında İpek, "Şebnem'in bakirelik mevzusunu benden önce Özcan Deniz halletmişti. Madem bakire, niye doğum kontrol hapları kullanıyor?" demişti. Özcan Deniz ise ilişkileri bittikten sonra tartıştığı Schaffer hakkında, "Evimde banyo yaptı, bornozunu unuttu" cümlesini kullanmıştı.

Duruma yargı el atacak
Schaffer'ın Özcan Deniz ve Şenol İpek'in "biseksüel" olduğu yolundaki iddiası yazılı medyada yankı buldu. Schaffer'ın açıklamasını dün de altı gazete birinci sayfasından, biri de ekinin manşetinden gördü.
Şenol İpek, cep telefonunu kapatıp "kapsama alanı" dışına çıktı. Özcan Deniz ise "Şebnem, yaptığı açıklamaların hesabını mahkemede verecek" dedi.

tara
21-09-06, 10:32
ya sizin su turkiyede de her is yapilsa tarkanin ismi aliniyor ya bu ne .alah allah

**MegaStarkan**
21-09-06, 12:39
kaç ''Ken'' kaç şimdi seni yakalıcaklar ben bile kurtaramıcam :18: :18: :18: :18: :18: :18:
cnm benim:29: :29:
abartmayin haber sadece eklenmesiden forumun kalitesini niye düsürsünki?? bide gereksiz bi site diyorsunuz ama türkiyenin TGRT kanalina ayit olan bir site....

HURRICANE
21-09-06, 13:25
wengin senin bu imalı ve alayci yazıların acayip rahatsızlık verıyor bılıyormusun?!neyi ima ediyorsun ki tavla pişti derken?ayıp yani yaptığın bu sitede bari yapma yanii

arjen22-tarkan
21-09-06, 15:02
Tarkan'a Sataşmasınlar Yeter Kii Biliyorum Bu Konu Eninde Sonunda Dönüp Dolaşıp Tarkan'a da Gelecek :@

wengin
21-09-06, 18:32
relax biras dostum sakin ol. ben pişti oynamışlar demedimki? Oynamışlarmı?

http://img64.imageshack.us/img64/378/231068ox6.jpg (http://imageshack.us)

yasenle
23-09-06, 14:52
Habershow sitesinde yer alan bir iddiaya göre; Özcan Deniz ile Mega star Tarkan gizlice aşk yaşıyorlar!
Haberin devamında bu iddianın Özcan Deniz’in yakın çevresinde bulunan
arkadaşlarına sorularak, doğrulandırıldığı da belirtiliyor. Ve konuyla ilgili
haberde şu yorum yapılıyor:
«İşte bu bizi çok şaşırttı. Şimdi yapacakları açıklamayı merakla bekliyoruz.
Ne dersiniz? Bu yasak aşkı itiraf ederler mi acaba?»

Kanal D Haber Merkezi’nin elde ettiği bilgilere göre de; Tarkan ile
Özcan Deniz arasındaki yasak aşkı ilk duyuran kişi Tarkan’ın baldızı
Berna Öztürk.

Yani Tarkan’ın uzatmalı sevgilisi Bilge Öztürk’ün kardeşi.

Berna Öztürk, Tarkan ile Özcan Deniz arasındaki yasak aşkın
tohumlarının ABD’de atıldığını, iki sanatçının New York’ta sık sık buluştu-
ğunu söylüyor yakın çevresine. Ve bu bilgi kartopu oluyor, yuvarlanıyor,
büyüyor, çığa dönüşüyor. Olay daha da büyüyecek gibi görünüyor…

:15: :6:

cool_girl & tarkan
23-09-06, 15:33
Bunlarin Hepsi Sacmalik !!!!!!!

wengin
23-09-06, 15:51
Habershow sitesinde yer alan bir iddiaya göre; Özcan Deniz ile Mega star Tarkan gizlice aşk yaşıyorlar!
«İşte bu bizi çok şaşırttı. Şimdi yapacakları açıklamayı merakla bekliyoruz.
Ne dersiniz? Bu yasak aşkı itiraf ederler mi acaba?»
Tarkan ile Özcan Deniz arasındaki yasak aşkı ilk duyuran kişi Tarkan’ın baldızı
Berna Öztürk.

:15: :6:

yaw böyle bir şey olamas ki. Hem ösel hayatı sonuçta ilgilendirmes bisi.
kime duyurmuş uçuk baldıs bunları? :7:

HakanÇelik
23-09-06, 17:44
İnsanların geceleri kiminle yattığı neden bu kadar ilgilendiriyor diğer insanları
anlamıyorum doğrusu... böyle şeyler yazanların, ya da böyle şeyleri konuşanların kendi cinsel problemleri var bence...

arjen22-tarkan
23-09-06, 18:17
Tüühhh Allahh BiN Kere Belasını Versinn ... Siz Kimsiniz Böle Şeyler Diyosunuz Yaff Bu Gazeteciler Kadar Tilki Yoqq Haa Allah 1000 defa belasını wersi ben biliyodum Böle BiŞiLer OLacağını Yhaa Nedir Bu Yhaa Walaha Türk Medyasına Helal OLsun Diicek Hiç Bi Şiii ... Bi De Zavallı Kız Berna'ya İftira Atıyoolarr Hani Sözde O Yakın Yhaa Onlaraaa...Kanal D 'nin Allah Belasını Wersin Yaff ... Vallaha Bu Kadar Olmaz...Bu Adamdan Ne İstiyosunuzz ... !

nesli
23-09-06, 22:34
ooof ne saçma sapan haberler çıkıyo yaaa :13: :13:

kokoasl
24-09-06, 19:33
:15:
:15:
:15: Olmamıs bu simdi

pelince
24-09-06, 21:45
yeter ama yaa tarkanın adını kirletiolar kızıorum gerçkten çok saçma şeler bunlar ya adamın sewgilisi war bikeere
hem şebnem biseksüel olduğunu bile bile nie çıkmışki o zmn özcanla sallaın yaaa:7:

garry
25-03-07, 05:29
ya arkadaşlar anlaşılmayan bir şey var tarkanda öyle olabilir özcanda bu onların hayatıdırki bence değiller..ancak öyl olsada tarkan yine o bizim bir numaramız.neden başkalarının cinsel hayatı insanalrı bu kadar ilgilendirir anlamam kaldiki eşcinselliğide iğrenç bir durum gibi göstermek çok yanlış çünkü onlarda bizler gibi insan

şekerim
25-03-07, 14:42
hadi bunu yayınlayallımm
:18: :18: :18: :18:
engüüünnn inanmıyorum:28:

HND
25-03-07, 16:41
:28: :28: ne dolaplar dönüyomus da haberimiz yok.. allah iyiligini versin aras:))

MONZA
25-03-07, 19:08
saçmalık ya bu ne :(

omermountain
28-03-07, 15:27
bize ne arkadaşlar kimninle aşk yaşarsa yaşasın ama özcan deniz için üzülüyorum zamaında tarkana yaptıklarını şimdi özcan denize yapıyolar.bu arada ikisi aşk yaşayabilirde kimseyi ilgilendirmez hatta bilgeden daha çok yakışırlar bişrbirlerine o saçma baldızlarından da kurtulurhttp://tbn0.google.com/images?q=tbn:23TUiZa7TBDWdM:http://www.gunes.com/2005/08/22/resim/m.jpg

matthew
28-03-07, 16:01
sacmalık bence

TARKANIMSI
29-03-07, 20:08
bu haber cok eskı koyan cok saçmallamıs biz tarkanın eşcinsellik suyçlamamları haberlerini servmiyoruz haberin olsun

**MegaStarkan**
29-03-07, 20:46
bu haber cok eskı koyan cok saçmallamıs biz tarkanın eşcinsellik suyçlamamları haberlerini servmiyoruz haberin olsun
banami bu söz? haberin eklendigi tarihe baksan görürsün eski oldugunu ztn!! yeni bi üye yeni sanmis ve cvp yazmis!!
eger banasa bu sözler: sana soracak halim yok hangi haberi foruma ekliyecegime!!:13: