PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : biraz gercekci olalim

tara
16-09-06, 22:36
arkadaslar biz hepimiz tarkani sonuna kadar sevicez biz onu mega star mis filan ve sohreti icin sevmedik onu bi insan olarak sevdik onun guzel yuregini sevdik bu konu tamam ama biz onun isini de dusunmeliyiz. simdi bi etrafa bakalim elimizde ne var ? gitmis 10 sene ve bi album ve iki klip, tarkan nerde hala ayni yerde.dunyadaki yeri tesbit oldu mu hayir. ben cidden uzuliyorum bu duruma .sizce biz napmaliyiz.reklam mi yapmaliyiz.bedava cd mi dagitmaliyiz .tarkanin sarkilarini mi dinletmeliyiz insanlara .ben hazirim bir sey dusunun va yapalim yoksa tarkanimiz..............................:6: :6: :6:

megastar_mert
16-09-06, 23:51
Şarki Dİnletme,albÜm DaĞitma Konusunda Kendİmİ GelİŞmİŞ GÖrÜyorum ;)Şu Var Kİ DÜnyanin Bİze KarŞi Önyargisi OlduĞu SÜrece Hala OlduĞumuz Yerde Sayicaz.tarkanin Da Bazi Ülkeler(tÜrklerİn YoĞun OlduĞu)harİÇ DİĞer Ab Ülkelerİnde Bu Durumu AŞamadi Ama O Nun Elİnde Olan BİŞeyde DeĞİl Zaten.mİllet Olarak KÖtÜ Bİ Konumdayiz Buna Dur DemedİkÇe Mİlletİnden Dahİ İstİfa Eden BİÇok KİŞİ Olcak Belkİ De OlmuŞtur.bu Konu Hakkinda Bİ KaÇ KİŞİnİn Yorumu HİÇbİŞeyİ DeĞİŞtİrmez Fİkrİmce...mİllet Olarak Ayaklanma Zamani Çoktan Geldİ GeÇİyo Bİle...

tara
17-09-06, 12:13
ama ben uzuliyorum gercekten tarkan bunlari haketmiyor ki

nesli
17-09-06, 12:18
ama ben uzuliyorum gercekten tarkan bunlari haketmiyor ki

kesinlikle Tarkan bunları haketmior bende çok üzülüorum ama napabilirizkiiii:6:

arjen22-tarkan
17-09-06, 12:51
Albümüüü Harikaa bence.....Suç Tarkan'da da war iyi promosyon yapmadı Tarkan'ın ingilizce albümünü henüz Türkiye'nin %60 ı felan dinledi....İnanın kii Tarkan iyi Promosyon yapsaydı bunların hiç biri olmazdı...Tarkan iyi promosyon yapmalıydı.....Albümde Eskilerde ki Gibi Çok Klip yapsaydıı mesela görüşümce şu şarkılara klip çekmeliydi...

1-)Just Like That(Albüm Çıktığında iyi bi çıkış parçası olabilirdi)
2-)Why Don't We(Burada Patlardı)
3-)Start The Fire(Burada Bir Single Onu daha yükseğe götürebilirdi)
4-)In Your Eyes(Daha da Tanınırdı)
ve....
5-)Touch(O zaman Tarkan Yoğun istek üzerine 2.ingilizce albümünü yapabilirdi...ama olmadı kısmet diilmişş....

megastar_mert
17-09-06, 15:11
Albümüüü Harikaa bence.....Suç Tarkan'da da war iyi promosyon yapmadı Tarkan'ın ingilizce albümünü henüz Türkiye'nin %60 ı felan dinledi....İnanın kii Tarkan iyi Promosyon yapsaydı bunların hiç biri olmazdı...Tarkan iyi promosyon yapmalıydı.....Albümde Eskilerde ki Gibi Çok Klip yapsaydıı mesela görüşümce şu şarkılara klip çekmeliydi...

1-)Just Like That(Albüm Çıktığında iyi bi çıkış parçası olabilirdi)
2-)Why Don't We(Burada Patlardı)
3-)Start The Fire(Burada Bir Single Onu daha yükseğe götürebilirdi)
4-)In Your Eyes(Daha da Tanınırdı)
ve....
5-)Touch(O zaman Tarkan Yoğun istek üzerine 2.ingilizce albümünü yapabilirdi...ama olmadı kısmet diilmişş....
:22: HAKLISIN;AMA BİZİM BU FİKİRLERİMZ NEYİ DEĞİŞTİREBİLİR Kİ SONUÇTA TARKAN KARARINI BU YÖNDE KULLANDI BELKİ DE DENEME YANILMA YÖNTEMİYLE DOĞRUYU BULUCAKTIR...

Lorenser
17-09-06, 17:11
ben daha bekliyorum hersey bitmedi album aslinda yeni cikti,
simarik 97´de cikti ama hollanda 99´da patladi gunde kac kez klibi yayinlanirdi

belkide erken davraniyoruz

ScHoKoRaDiScHeN
17-09-06, 19:07
önceden ben nefret ederdim TARKANdan.. hayatimin hatasi^^:5:
ama biker uzaktanda olsa gördüm ve bana birseyler oldu...
o gündenberi öyle bir TARKAN haraniyimki ....
bizim okulda nerdeyse kimse ama hickimse TARKANi tanimiyordu.. kiss kiss sarkisinidinleyince bile ben bu sarkiyi biliyorum ama bu sarkiyi o türk degil baska birisi söylüyor diyorlardi.. ama artik durum degisti... herkese TARKANi tanittim.. okulda cantamda TARKAN kalemligimde TARKAN defterlerimde TARKAN heryerde TARKAN... öle öle herkes tanidi artik.. ögretmenler bile.. ve sporda hep TARKAN tshirtümü giyiyordum.. hatta spor takimimda beni bazilari TARKAN die bile cagiriyorlardi.. onlara kiziyordum ama yinede.. simdi tvde TARKAN ciksin bana videoyaya cekiyorlar hediye olarak.. öle taniyorlar.. artik o kadar heryerimde TARKAN yok ama ben cevreme tanittim:28: daha yardimim dokuna bilirse seve seve yaparim ama ben napabilirimki???

Ozz
17-09-06, 19:32
Ya bence panik olmaya gerek yok. Tarkanın albümü gerçekten çok iyi. O kadar ki anlaşılması zaman alacak biraz. Milletin sıradan parçalar sölediği bi zamanda tarkan cidden farklı bir şey yaptı. Bir ömre bedel bir albüm bu. Hem batı hem de alttan alttan bizim ritimlerimiz var. Bu farklılığın bir bedeli olmalıydı bu da şimdiki sancılı dönem. Bunlar geçecek. Haa tarkan promosyonda hatalar yaptı mı? bence Bounce doğru seçimdi. Ama start the fire için aynı şeyi düşünmüyorum. Ülkemizdeki kanallarda çok çalınmıyor tarkan. Bazı kanallar türkçe değil diye şarkılarını çalmıyolar. Kanal prensibi imiş.Tutup tarkanın eski şarkılarını çalıyolar. Bu da bir sıkıntı ülkemiz medyası üzerine düşeni yapmıyor yapamıyor belki de. % 60 iyimser bir oran tarkanın bu albümünü cidden ama cidden dinleyen % 10 dur bence.Bir de unutmayalım ki dünyada kendimizi kabul ettirmemiz çok zor. İnsanların biz türklere ciddi bir önyargısı hatta başarısız olmamız için çabası var. Müzik sihirli birşeydir. Tarkan daha sihirli. Bu politik olaylar da aşılacak..Sadece zaman....

popstareyup
20-01-07, 02:45
bence içimizdeki fesatları susturmalıyız...kim onlar peki?
müzik piyasasında olupta tarkanın 10 da 1 i kadar başarı sağlayıp tarkana ulaşamayınca onu karalama politikasına girip aşağı çekmeye çalışanlar...

aaa arada tarkanda hata yapıyor bunun da farkındayım tabi...

süper üye
05-03-07, 17:04
ya 3 klip yapmadı mı tarkan ben öyle hatırlıyorum
Bounce(1.klip) Start The Fire ve..??

MONZA
05-03-07, 17:09
çok güzel ya alinşze sağlık arkadaşlar

gence
05-03-07, 18:36
Mükemmeel yazılar şeyler yazılmış,gerçekten tarkan'ı sevdiğiniz açık o daha da başarıya imza atcaktır bu desteklerle ben de hala bu albümden ve geleceklerden umutluyum

**MegaStarkan**
05-03-07, 18:40
ya 3 klip yapmadı mı tarkan ben öyle hatırlıyorum
Bounce(1.klip) Start The Fire ve..??
yok malesef bu iki klibi yapti sadece :11:
bekliyoruz gelir umarim daha cok :)