PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Klip fikirleri

Ozz
16-09-06, 20:10
Ben tarkanın şarkılarını her dinleyişimde klip çekiyorum kafamda.
Biliyorum hiç profosyenelce değil ama bu fikirleri tarkanın ekibine ulaştırmayı çok istiyorum. Hele Touch da çok çok iddalıyım. Burada yazardım tüm klibi ama çok uzun ve bazı ayrıntılar ancak yüzyüze anlatılabilir. Yalnız klibim biraz bütçeli bişi. Gerçi tarkan da bir dünya starı kalkar altından. Ben çok ciddiyim bu arada touch a kadar diğer klip fikirlerimi hayalperestliğim olarak değerlendiriyordum. Ama touch aklımda şekillenince bunu mutlaka ulaştırmalıyım dedim. Ama ona ulaşamıyorum. En çok turne fotoğrafçısına ulaşabildim. Onun da yapacak bişi yoktu. Belki burayı okuyodur. Ya aslında okuma ihtimali çok yüksek. Ben fikrimi anlatiiim de sen istersen beğenme .:29:

arjen22-tarkan
16-09-06, 20:24
Keşke Ben Tarkan'a ulaşabilseydim ve bu klip isteğini belirseydimm amaa işte..!!!!!!!!!!!!!!!!!

**MegaStarkan**
16-09-06, 20:29
hee toucha süper bir klib cekilebilir benimda en sevdigim sarkilarin arasinda:21:
tarkan okumuyorsa bilene yaz buraya bizde bilelim:4:

arjen22-tarkan
16-09-06, 20:57
hee toucha süper bir klib cekilebilir benimda en sevdigim sarkilarin arasinda:21:
tarkan okumuyorsa bilene yaz buraya bizde bilelim:4:

bencedeee sen yaz hle biz bi okuyalım belki de buradan birii gideerr Tarkan'ın yanıınnaaa :23: :10: :4:

Ozz
16-09-06, 22:12
Ya walla yazılacak gibi değil. Hitt prodüksiyon a yazmayı denedim.Ama o kadar uzun oldu ki ve belki de dörtte birini anlatamadım.Ordan da cevap gelmedi :6: ya özetle şiddete yönelen, kavga eden, küsen, kırılan insan manzaraları ve bir dokunuşla tüm bu kötü duygularını yitirişleri anlatılıyo ne demişler

EVERYONE NEED YO TOUCH:4:

megastar_mert
17-09-06, 00:00
HMM GOOD İDEA benimde çoğu zaman böyle yaptığım oluyo ama benimki biraz farklı genelde onun şarkılaırnı kendim söylerken:18: :18: :18: :18:

**MegaStarkan**
17-09-06, 02:17
Ya walla yazılacak gibi değil. Hitt prodüksiyon a yazmayı denedim.Ama o kadar uzun oldu ki ve belki de dörtte birini anlatamadım.Ordan da cevap gelmedi :6: ya özetle şiddete yönelen, kavga eden, küsen, kırılan insan manzaraları ve bir dokunuşla tüm bu kötü duygularını yitirişleri anlatılıyo ne demişler

EVERYONE NEED YO TOUCH:4:
:18: kavgami ..senin yazdiklarini biraz gülümse kaderinedeki klibe benzettim:21: ...ben touch dinlerken daha böyle harmonik ortami düsünüyorum hep... ilk önce iste hani albümün adi come colser ya.....iste siyah tenli bir insan beyaz kisiyi öpüyor bilmem japon bir siyah tenliyi öpüyor, yada kücük cocuklar öpüyor kendilerini fln böyle karisik multikulturell bisi düsünüyorum hep.sonradan bi kisimda biraz oriental varya ordada iste tarkan dansi yada dansözler...... bunlar tabiki biraz böyle cekici bisey olucak.....cause everyone needs a touch:21:
aman ne bicim fantezi var bendede :18: :18: cok kötü klib olur beni dinleseler:18: :18:

scorpioness
17-09-06, 03:01
:18: kavgami ..senin yazdiklarini biraz gülümse kaderinedeki klibe benzettim:21: ...ben touch dinlerken daha böyle harmonik ortami düsünüyorum hep... ilk önce iste hani albümün adi come colser ya.....iste siyah tenli bir insan beyaz kisiyi öpüyor bilmem japon bir siyah tenliyi öpüyor, yada kücük cocuklar öpüyor kendilerini fln böyle karisik multikulturell bisi düsünüyorum hep.sonradan bi kisimda biraz oriental varya ordada iste tarkan dansi yada dansözler...... bunlar tabiki biraz böyle cekici bisey olucak.....cause everyone needs a touch:21:
aman ne bicim fantezi var bendede :18:cok kötü klib olur beni dinleseler: :18:
:9: :9: :18: :18: :18:

megastar_mert
17-09-06, 03:05
kenan ben çok beğendim ama aynı zaman da da sıradan...üzerinde az düşünülse güsel bişey çıkar yani profesyoneller düşünse :)

pelince
17-09-06, 05:24
aman ne bicim fantezi var bendede :18: :18: cok kötü klib olur beni dinleseler:18: :18:
ewt bnde gülümse kadrine bnzettim ama arkadaş tam anlatmamış o kadar uzun şei bi kaç klimede yazmak olmaz sen yaz bi greklim bakalım:4: :21: :4:

Ozz
17-09-06, 13:51
:4: Hayır yaaa aklımdakilerin gülümse kaderine dekilerle hiç alakası yok. Hem de hiç ama dediğim gibi inanın kağıt üzerinde anlatılmaz. Çünkü sözcükler kişinin hayal gücüne göre farklılaşır. Yani hepiniz farklı birklip çekersiniz.:21:
Sanırım bu konuda yapcak bişi yoq. :16: bu fikir de diğerleri gibi çürüyüp gidecek. İşimiz Mucizeye kaldı.
Herkese sevgiler :29:

**MegaStarkan**
17-09-06, 16:14
kenan ben çok beğendim ama aynı zaman da da sıradan...üzerinde az düşünülse güsel bişey çıkar yani profesyoneller düşünse :)
benden bu kadar profesyonelli sana kalmis:18: :28: :18:

megastar_mert
17-09-06, 16:25
benden bu kadar profesyonelli sana kalmis:18: :28: :18:
BEN FİKRİNİ BEĞENDİM SENİN FİKRİNİ PROFESYONELLER DEĞERLENDİRSE DEDDİM KELAW KENAN :18: :18: :18: TABİKİ DE SEN DEN PROFEYONEL OLUCAM HIIH ŞOPARRR

**MegaStarkan**
17-09-06, 17:45
BEN FİKRİNİ BEĞENDİM SENİN FİKRİNİ PROFESYONELLER DEĞERLENDİRSE DEDDİM KELAW KENAN :18: :18: :18: TABİKİ DE SEN DEN PROFEYONEL OLUCAM HIIH ŞOPARRR
biliyom bea saka yapiyorum ztn :21: benim yazdigim tam düsüncelerim degildi ztn:21: