PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : START THE FIRE!!! ( Hakan Demir )

RaSKaS
16-09-06, 04:57
START THE FIRE!!!

Tarkan'ın Nisan ayında çıkardığı "Come Closer" albümünün ikinci single'ı "Start the Fire" müzik marketlerde yerini aldı. Türkiye'nin yanısıra birçok Avrupa ülkesi, Rusya, Türki Cumhuriyetleri ve Güney Amerika'daki müzik marketlerde satışa çıkan şarkının söz ve müziği Tarkan, Josh Schwratz ve Brian Kierulf'a ait.

Single'da şarkının tam 6 değişik versiyonu var. Klip de sadece Türkiye'de değil satışa sunulan ülkelerin müzik kanallarında da yayınlanmaya başlamış. Bu arada Tarkan çok istediği TSM albümünü çıkarmak için hazırlıklara başlamış. Ama bence bu albümden önce Tarkan şarkılarının yer aldığı ve özlediğimiz yeni Tarkan şarkılarından oluşan bir albüm yapması lazım.

Bu arada Kenan Doğulu " Çakkıdı" şarkısı bu yazın en çok sevilen şarkılardan biri oldu. Şarkının söz ve müziği Sezen Aksu'ya ait. Çevremdeki herkes "keşke bu şarkıyı Tarkan okusaydı" görüşünde hemfikirler. Söylentilere göre Tarkan zaten bu şarkıyı duyduğunda Sezen Aksu'yu aramış ve "niye bana dinletmedin bu şarkıyı" demiş. Eğer Tarkan okusaydı bu şarkıyı bence 2. bir "Şımarık" patlaması yaşanırdı. Kısmet bu işler :)
Grup 84 "Ölürüm Hasretinle" ve "Affet"ten sonra albümün 3. klibini "Sesimi Duyuyor musun" isimli şarkıya çekiyor. Klip çeken bir diğer isimde Meyra. " Başka Bir Kadın" isimli albümünde söz ve müziği Sezen Aksu'ya ait "Herşey Eskir" isimli şarkı bu albümün 4. klibi olacak.

Temmuz ayında çıkacağı söylenen Nazan Öncel'in albümü Ekim ayına kaldı. Albüm için uygun zamanı bekleyen Nazan Öncel'in bu kararı bence çok yerinde. Albümün ismini bir kez daha hatırlatalım: "7'n Bitirdin"

Sezen Aksu konserlei devam ediyor. 21 ve 22 Eylül'de İzmir Açıkhava Tiyatrosu'nda Sezen Aksu'yu izleyebilirsiniz.

İşte bu haftaki top 5'im :)

1- Demet Akalın- Herkes Hakettiği Gibi Yaşıyor
2- Zeynep Mansur- Sen Nasıl İstersen
3- Kenan Doğulu- Ara Beni Lütfen
4- Ziynet Sali- Zordur Oğlum
5- Gülşen- Çelişki

Herkese müzik dolu günler ve keyifli gecceler..

Hakan Demir

kaynak : http://www.gecce.com/pages/yazi.asp?yid=4664

eastanbul
16-09-06, 10:36
ooo listeye bakın bombaaa:5: :18: eklemeyin böyle saçma sapan adamların yazılarını yahu:29:

Lorenser
16-09-06, 12:08
yine hep ayni haber nerden biliyorlar ya tarkan nin sezen ni aradigini telefonu nu mu dinliyorlar yoksa sezen bunu cikip medya´ya mi söyledi tarkan beni aradi diye hic zannetmiyorum hep yalan haber hep

arjen22-tarkan
16-09-06, 13:31
Yok Kıskanç değildir...Temiz Kalplidir Tarkan bence de TARKAN okumalıydı ama raskasın dediği kısmet işi bunlaarrr...

pelince
16-09-06, 18:34
yuppi demet akalın 1 numarada ama kşke tarkan olsadı:17:

bncede o şarkı tarkana yakışırdı

**MegaStarkan**
16-09-06, 18:37
yuppi demet akalın 1 numarada ama kşke tarkan olsadı:17:

bncede o şarkı tarkana yakışırdı
bence degil:18: :21:

RaSKaS
17-09-06, 03:17
Yok Kıskanç değildir...Temiz Kalplidir Tarkan bence de TARKAN okumalıydı ama raskasın dediği kısmet işi bunlaarrr...

:5: :5: ben ne demisim ki ? :18: :18: :18: :4:

pelince
17-09-06, 05:27
bence degil:18: :21:
sence ne diil anlamadımm:5: :4: :21: :4:

arjen22-tarkan
17-09-06, 13:06
:5: :5: ben ne demisim ki ? :18: :18: :18: :4:

zaten sana bi şii demedim kii :5:

tara
17-09-06, 13:13
ya nasil insanlar zeynep mansuru dinliyorlar nasil gulseni tercih ediyorlar ya