PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tanıtımda başarısızlık yakışmaz tarkan'a...

HakanÇelik
13-09-06, 14:26
Bu konu uzun süredir beynimi kemiriyor. Tarkan "come closer" albümünü
bırakın tanıtmayı, çıktığını bile duyuramadı. start the fire çıktığında her şey düzelir dedim, ama nafile... klibi 2 kere tv'de gördüm. biri atv haber de... diğerini de dream tv'de... yazık günah valla... bu güzel albümü hiçe sayıyor.
albümü ve sıngleleri türkiye'de tanıtamıyor, nasıl yurt dışında tanıtsın... valla bu satışlar bile mucize...

HURRICANE
13-09-06, 14:37
Aynen katılıyorum!Albüm tanıtımı single tanıtımı 0 koskoca bir 0....ki albüm gerçekten süper

b_a_S_k
13-09-06, 14:47
hakan sana katılmamakelde diil albüm harika _tarkanın eşi yok piyasada kalite desen on numara _ee ne eksik ??? reklam tanıtım _düşünsenize müzik marketteki satış sorumlusu dahi bonus yarın geliyor dio :))

scorpioness
13-09-06, 14:50
vallaha birilerinin dürtmesi lazım artık bu Tarkan ve şirketini yanii:18: :18:

HURRICANE
13-09-06, 14:52
Unkapanındaki toptancı daha çıkmadı yok öyle birsey dedi gecen hafta sonu!gerisini siz düşünün:(10 gunu gecti sipariş vereli hala gelmedi single!!!!!Bunları umuyorum ki TARKAN ın menejerleri okur!yada birileri onlara iletir.

nesli
13-09-06, 15:32
vallaha birilerinin dürtmesi lazım artık bu Tarkan ve şirketini yanii:18: :18:

:18: :18: :18: :18: bencedee:18:

arjen22-tarkan
13-09-06, 19:12
doğru diyosunnn....Tarkan'ın ingilizce albümünün çıktığını ( ilk 1 hafta) tanıdıklarımdan hiiiç kimse bilmiyoodu bence albümü süper iyi tanıtım yap-ma-lıy-dı....!!!!!!!!!!!

tara
13-09-06, 19:52
hakan abi haklisin tamamen katiliyorum tarkan biraz daha calismali bu konuda

eastanbul
13-09-06, 21:10
Türkiyede albüm satanların isimleri ve yaptıkları iş belli. Onun için canınızı sıkmayın:D

arjen22-tarkan
14-09-06, 14:57
Türkiyede albüm satanların isimleri ve yaptıkları iş belli. Onun için canınızı sıkmayın:D

Haklısın ama Güzelim Albüme Yazık Olmuşşş:6: :6:

alper...
01-10-06, 20:56
albüm ingilizceydi..ilk hedefi Türkiye değildi..o yüzden tanıtım için çok fazla uğraşmadı falan deseler anlarım ama albüm avrupada almanya ve rusya dışında da tanıtılamadı ki..tarkanın resmi sitesinde danimarkadan bi kız albümünün çıktığını tesadüfen öğrendim dedi..bu herşeyi açıklıyor herhalde..albüm maltada bile müzik marketlerdeydi..(bizzat arkadaşdan öğrendim) ama klipleri avrupa tvlerinde doru dürüst dönmedi..top 40 liste programlarında yoktu..bounce almanyada 15 numaradan giriş yaptı..ne ironiktir ki bi daha onun yanına yaklaşamadı..start the fire 41 numaradan giriş yaptı şu an 95 numarada..bunda taktik hatası da var bana kalırsa..start the fire 19 mayısda çıkacak dendi ertelene ertelene 9 eylülü buldu..bi taraftan 3. single ı istiyorum..ama eğer böyle olacaksa hiç olmasın..zaten yapımcı şirketinde bu konuda çok istekli olacağını düşünmüyorum..satışlar malum..ama tabi herşey satış değil..tarkan konserleriyle bizi en iyi şekilde temsil ediyor ve etmeye devam edecek..
bi sözümde türk kanallarına..ingilizce klip yayınlamayız diye inat edip durdular...sonuçta şarkıyı bi TÜRK söylüyor..hem de sıradan bi türk değil TARKAN bu..bu konuda bi istisna olmalıydı bence..yazık oldu..

Ozz
01-10-06, 21:12
kelimesi kelimesine katılıyorummmm..............

fantin
01-10-06, 22:09
Hepinize birden katılıyorum arkadaşlar. Yazık oluyor çoook yazık
:6: :6: :6: :6: :6: :6: :6: :6: :6: :6:

arjen22-tarkan
02-10-06, 20:25
Alper Sana Katılıyorum Benim Çevremdekiler de Albümün Çıktığını Henüz Bilmemişlerdii 2 ay önceye kadar düşünsenize albüm çıkmış aradan ne kadar zaman geçmiş Henüz Kimse Bilmiyoo Çok Yazık Oluyoor O Emeğe Keşke Tarkan'a Sölesek Bunlarıı İnanın Ki Onu Gördüğüm İlk Yerde Soracamm..! :D:D

arjen22-tarkan
02-10-06, 20:30
Albüm Çıkmadan 2 Ay Önce Felan Tarkan Geliyor Tarkan İngilizce Albümü Geliyoor Salla Avrupa'yı Tarkan Diyolardıı Ama Albüm Çıktı İlgi Görmediği İçin Kimse Bi Daha Bi şey Demedii...Tarkan'ın Albümü Çıkalı 1 Ay Olmuş Sabah Gazetesinde Okudum Tarkan'ın Albümüne İlgi Yok Çok Üzüldüm O Zaman da 40 Bin Felan Civarında Geziyoduu..O Zaman Gerçekten Çok Üzüldüm Neden Klip Çekmiyo Diye Kendi Kendime Söleniyodumm ... Promosyon Yok Kii Nasıl Satsın...İnsanlar Daha Bilmiyo Bile Albümün Çıktığını Biraz İyi Promosyon Yapsaydıı...1 Milyon Rakamını Geçeceğinden Eminim .... Konserlerinde Albümünü Duyanlar Nasıl Aldılar Kısa Sürede 200 bin kadar satış grafiği yakaladı Albümünü Dinleyenler Beğenmişlerki Almışlarr...Promosyon Eksikliği Ön Safhada Çook Yazık Oluyoor .... !

pelince
04-10-06, 18:56
Hepinize birden katılıyorum arkadaşlar. Yazık oluyor çoook yazık
:6: :6: :6: :6: :6: :6::
:6: :6: :6: :6

nergis
10-10-06, 13:43
:6: Eminim TARKAN'da bütün bunların farkındadır ama asıl merak ettiğim neden bu konu ile ilgili bir çare bulamadı yada özellikle mi bulmıyor? Dilerim bir bildiği vardır yoksa gerçekten yazık...

vincent
24-12-06, 15:16
albüme yazık oldu...saglam bi albümdü.............. I think

alper...
26-03-07, 18:08
ekimde yazdığım yazıyı okudum da kendimi kötü hissettim..aradan 5 ay geçmiş ve değişen bişe olmamış..
şimdi bir umut daha var.tarkan re-release yapması..umarım bunun üzerinde gerçekten durulur ve tarkan başarılı olur..kral tv müzik ödüllerinde görmektense onu grammylerde görmeyi tercih ederim açıkçası..:19:

omermountain
29-03-07, 22:24
ben katılmıyorum o sizden daha çok düşünmüştür albüm tanıtımını albüm çok fazla tanıtılmadı ama zaten tarkan da çok fazla duyurmak istemedi albümü bu çünkü onun için bir basamaktı ve ağırlık koymak istemedi.söylediğinizin aksine albüm azımsanmayacak bir başarıda elde etti isviçrede bile listelere girdi.tamamen ne yapabileceğini göstermedi sadece bir kapı araladı asıl siz bundan sonra görün...........

eskalen
29-03-07, 23:49
kesinlikle hak veriyorum albümün tanıtımını yapamdı.Zaten albüm Türkiyede tutması lazım ki önce sonra yurtdışı .Zaten Tarkan albümünün tanıtımını bile yapmadı Türkiyede asıl sorun bu .öylesine çıktı işte gibi oldu.Söndü gibi oldu albüm.Ama gerçekten çok yazık mühteşem müzikleri sound' ları olan bu albüm bir hiçe gitti çok üzüldüm........Ki yani çok paralar harcandı bu albüme biliniyor bu da.YANLIŞ BİR TUTUM İZLEDİ TARKAN COME CLOSER ABÜMÜNDE.....Biraz da burnunun dikine gitti açıkcası.Keşke olmasaydı böyle gerçekten hoş ve süper albüm ama işte yazık.....

escape
11-04-07, 18:37
Gerçekten de tanıtımla ilgili söyledikleriniz doğru.Ama bu ülkede o kadar çok kaste çıkaran varki baksanıza o kadar para harcayıp kaset çıkaranlar tanıtım yaptıkları halde 500 adet kaset satıyorlar.Bu yüzden Tarkanın adı yeter.Şarkıları harika,sesi zaten tartışılmaz.Bence başarılarına başarı ekleyecektir bu albümle.:41: :10:

kisgunesi
11-04-07, 19:28
gercektende güselim albüme cok yazık oldu ama bunun bizim medyanızın kıskanclığıylada bi bilgisi var bence tarkan yükseldikce onlar indirmeye calışıyolar onun hep olumsuz bi yanını ortaya cıkarmaya uğrassalarda o başarıdan başarıya koşuyo onlar nekadar megastar olarak kabul etmeselerde o bir MEGASTAR......

leyla
11-04-07, 20:20
su an comecloser albumunu dinliyorum gercekten guzel bir album ama bencede tanitimda basarisiz olmus

oda seviyor
18-06-07, 19:54
bencede cok yazıkk oldu aslında gayet güzel albüm ama tanıtılmadı hicc yinede içim rahat sonuctaa tarkancılar kacırmamıstır bu albümü yani ;)