PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hacker Araniyor!!!

bihter
06-04-06, 01:14
ARKADAŞLAR TARKAN'IN 10 YILDIR UĞRAŞTIĞI ALBÜM ÇALINDI!!!WE ŞU ANDA BİR SİTEDE YAYINLANIYOR...TAMAMİYLE KORSAN!!LÜTFEN TARKANI SEVEN HERKES KORSANA KARŞI DURSUN VE BU SİTENİN YAYININI DURDURSUN..SİTEYİ HACKLEYECEK,LİNKİN ORADA YAYINLANMASINA ENGEL OLABİLECEK ARKADAŞLAR ÇAĞRIMIZA KULAK VERİN..LÜTFEN BİRŞEYLER YAPALIM EĞER TARKANI BİRAZCIK OLSUN SEVİYORSAK!!!!

BU KONUYLA İLGİLİ,BU SİTENİN YAYININI DURDURABİLECEK KİM VARSA LÜTFEN DUYARSIZ KALMASIN HABER VERSİN!!!

Khaos
06-04-06, 01:19
ben az çok anlarım arkdaşım.Hangi site ib haber etseniz. Neyse ben bulurum...

zynprtrk
06-04-06, 01:28
EVET YA LÜTFEN KORSANA DUR DİYELİM ARKADAŞLAR...BENİM KORKTUĞUM NOKTA TÜRKİYE'DEKİ İNTERNET SİTELERİNDEN AVRUPA'YA YAYILMASI...BU ÇOK KÖTÜ OLUR...O SİTEYİ GECE GÖRDÜĞÜMDE ŞOKE OLDUM...YAPANLARIN ALLAH CEZASINI VERSİN...ŞEREFSİZLER..(KUSURA BAKMAYIN BİRAZ ARGO OLDU AMA)...NAPAYIM İÇİM ACIYOR ŞUAN...

:36_1_44: :36_1_44: :36_1_44:

Khaos
06-04-06, 01:29
HAngi site ya arkadaşlar google amca yarım etmedi...Ben birşey ler yapabilirim belki

Nerden çıktı bu haber yaaaaaaaaaaaaa...

~LüTFü_
06-04-06, 01:51
gec kaldik artik bircok sitedede var ve dagilacak

zynprtrk
06-04-06, 01:54
Serap Tarkan'a Mesaj Atti. Inşallah Tarkan Bişeyler Yapar....en Azindan Bir Umut.

:36_1_44: :36_1_44:

gokhann
06-04-06, 02:42
arkadaşlar ben hiç rastlamadım umarım yanlıştır ama varsa bile şu an şaşırmam çünkü albüm digitall olarak şu anda satın alınabiliyor yapan biri buralardan satın alıp yapmış olabilir umarım ve dilerim yanlıştır...

Verem06
06-04-06, 03:51
Can someone translated that? please...what about a hacker?

??????? :36_1_25:

See you :36_1_39[1]:

deniz
06-04-06, 12:39
yaaaa inanmıyorum... tarkanla uğraşmaktan bıkmadılar..bu ne saygısızlık :((

bihter
06-04-06, 14:03
songs of come closer is now on internet..as mp3..someone did it and now songs can be downloaded although album didn't released...we have to do something about that..because this will be terrible for tarkan!! this is an illegal way,they are same like thieves..and we want to stop this..we are lookin' for someone just to hack that sites or do something about the links including come closer songs...we announced this last night..

Stallion44
06-04-06, 20:50
yazik oldu yaa bunu internete yayinlayan insallah kanser olur ne bicim kalleslik bu... simdi cogumluk 2 gün bekleyemez gidip download eder ve sonra sarkilari dinledikden sonra arkadaslarina yayinlar öyle tüm dünyayi dolasir bunu engellemek imkansiz bu virüsden cabuk yayiliyor! tarkani gercekden desteklemek isteyen gidip albümü almasi gerek... ben hatda 2 tane alcam^^

Verem06
06-04-06, 21:41
songs of come closer is now on internet..as mp3..someone did it and now songs can be downloaded although album didn't released...we have to do something about that..because this will be terrible for tarkan!! this is an illegal way,they are same like thieves..and we want to stop this..we are lookin' for someone just to hack that sites or do something about the links including come closer songs...we announced this last night..

Ohh I read something before about that...its a shame...Im feel sad for him :36_1_44: ,he worked hard for this:36_1_30: ...I know a page Alemim.com I think its ilegal because they have the album...:36_1_10:

Thank you for the translation bravo

HakanÇelik
06-04-06, 22:45
yüreğim acıyor emeğe saygısızlık etmesinler

~LüTFü_
07-04-06, 00:42
ve arkadaslar bu albümü ilk piyasaya sürenlerin agzindan alinti bana verdikleri cevap:
"Birincisi asabım sinirim çok aşırı bozuldu bu olaya..Powerclub denen yerden almadık!DJ Fethi ile ortaklaşa yapıldı bu çalışma!Biz alemim ekibi olarak reklamsızlara sahiptik ki hepsi 192 kbps kalitesinde..Ayrıca DJ Fethi'ye normalde Universal yetkilileri Salı günü göndereceklerini söylemişlerdi..MSN'imde olanlar bilirler büyük gün bugün diye sevinmiştim ama adamlar salı günü cd yi yollamamışlar..Ondan dolayı da DJ Fethi Universal'a email attı vede Çarşamba günü öğlen 12 civarında posta ile kendisine geldi..Saat 2 civarında albumu upload etti ve benim elime ulaştı..Excellent abimiz nette olmadığından dolayı onun eline 5 civarı geçti..Sonra benim cover'ı düzenlemem için aksaklıklar oldu (Photoimpact 11'in süresi dolmuş ne yazıkki 10 ver. u kullandım)..Saat 7 civarında coverdaki düzenlemeleri bitirdim!VE 7- 7.30 civarında album ilk kez ve sadece bizde idi!!REKLAMLI YADA REKLAMSIZ!KİMSE KENDİNİ Bİ B.K ZANNETMESİN!HERKESİN KALİTESİ ORTADA!BEN POWERCLUB DENEN YERİ BİLE BİLMİYORDUM!BİLSEM DAHA ÖNCE ÇIKARTTIRIRDIM!VE ORDAN ALDIĞIMIZI DA SÖYLERDİM!LÜTFEN KİMİN YALAKA OLDUĞU ORTADA!YALVARAN BİZ DEĞİLDİK SEVGİLİ VAZFI DÜŞÜK 2 YÜZLÜ ADMİNLER!!!Kimseye yalan borcumda yok!Reklamlı olmasına önce karşı çıktım Excellent bilir..Ama daha sonra asalak insanların ilk biz sunduk gibi mongol tabirlerini okuyacağım kanısına vardığımdan dolayı reklam koyulmasını uygun gördüm!Ben DJ Fethi'yi bulmasaydım ki hatırlıyorsanız ilk kez Bounce single'ı da ondaydı kimsede yoktu ve not düşmüştü altına 2 gün sonra album elimde diye!Bu yüzden arkadaş bile olduğum DJ FETHİ'ye binlerce kez teşekkürler!ALBUMUN REKLAMSIZ HALİNİ YARIN AKŞAM SUNACAĞIZ!192 Kbps kalitesiyle!HAA Unutmuşum peki neden coverlar yok!Ah keşke DJ Fethi'de scanner olsaydı da koysakdık!Kaç kere sordum komşunda var mı bi bak lütfen diye ama ne yazıkki çevresindekilerde de yokmuş...Gelsin kendisine sorun!Tarkan'a hem destek olabildiğimizi de düşünüyorum..Nedeni ise promosyon gibi belki şarkıların içine sıçıldı ama alemim.com damgasını koymamızda orj olmamasını sağladı!Yani bi günde dandirik şarkıcılara vereceğiniz parayı gidin de orj alın adam gibi kişilere kullanın!Bizden korsancı da istedi adama verseydik belki de tüm TR'ye yayılmıştı..Niye verelim ki!Destek olunacak yerde neden köstek olunsun!Bİ DE ben de var diyenlerin ben nerelerden indirdiğini de biliyorum..O önce gitsin yalvarık modlarına baksın!Gidip Powerher ne h..sa oraya para verip ordan almışsa o onun sorunu!Okuduğunuz için teşekkür ederim!Benim kullandığım coverın koyulmasını sağlayacağım çünkü DÜNYADA İLK DEFA BİZDE!!!"

zynprtrk
07-04-06, 01:11
Sonuçta yayınlayan yayınladı. İçine reklam koysa bile hiç de doğru bişey değildi...Yapanların elleri kırılsın.

duygu
07-04-06, 20:30
zeynep kesinlikle katılıorm sana..bunun tarkan a faydasını anlıyabilmişim diilim destek olmak bumudr destek mi köstek mi belli diil bunu yapanları allaha havale ediorm...

duygu
07-04-06, 20:31
:36_1_30::36_1_44:

juse
07-04-06, 21:55
bu adamcık hiçmi böyle ohh albümüm çıktı sonunda diye oturamayacak yerinde!!daha 24sa dolmadan birsürü korsan korsan korsan..lanet olsun size ya!!

deniz
10-04-06, 18:45
sinirden hastalanıcam:36_1_31:

Khaos
10-04-06, 18:59
Tarkan bu konuda sağlam adamlarla çalışmıyor sanırım güvenlik denen birşey yok bu ne ya...

bihter
10-04-06, 21:36
arkadaşlar bu hacker aradığımız site albümü yayınladıktan sonra şimdi orjinal cd alın kampanyası yapıyor..we şarkıların linklerini kaldırmışlar..çok pişmanım,üzgünüm fln dio şarkıları yayınlayan kişi...uzuunca bi mesaj yazmış pişmanlık dolu..

yani noldu üsüldü de...bi sürü mp3 sitesnde şuan şarkılar dolaşıyor..gitti giden..anlamadm hem yayınlıo hem nie pişman oluo,çok saçma..:36_1_6:

diğerleri aynen dwm edio linkleri sunmaya ama artık o site için hacker aramaya gerek kalmadı..
vicdanıyla başbaşa gözüküo o kişi:36_1_41:

bihter
10-04-06, 21:39
bu da sitedeki yazı...

Merhabalar Arkadaşlar,

Albumu ilk olarak biz sunduk.Ama şu an gerçekten pişmanım.Ve linkleri geri çektik!Nedenlerine
gelince;tamam albumu reklamlı sunduk hem insanlar dinlesin hemde cdsini almaya gitsinler diye.Çünkü ikna edici yanı vardı bende gider alırım gibisinden..
Ama diğer siteler Powerclub.com.tr'den satın alıp kendi sitelerinde reklamsız olarak yayınlayınca ,
biz de bu gelişmeden sonra reklamsız olarak yayınlamak zorunda kaldık çünkü insanların söylediği laflar
insana dokunuyor.Tarkan'a gelirsem eğer..Albumu bizim sunduğumuz gün bakın 1 Nisan değil bizim sunduğumuz gün
yani Çarşamba günü ilk defa Powerclub.com.tr'de kendileri orjinal olarak sundular.Tarkan ve şirketi leaked
olayını bilmiyor muydu?Diğer sitelerin yayınlayabileceğini düşünmemişler miydi?Bence hepsinin haberi var.
Düşünün MTV'nin sitesinde bile Leaked olan albumler yani çıkış tarihinden önce internete sızmış olan albumler için ayrı
bölüme sahip.Yabancı ülkelerde ve internette ingilizce albumlerin çok azı leak olmamakta.Diğer tüm albumler çıkış tarihinden
önce internette paylaşıma sunulmakta!Ama albumu tüm çalgı aletlerini duyarak 14400 kbps kalitesinde dinlemek var veya 192 kbps
olarak daha kalitesiz haliyle dinlemek var.Bunu yabancı ülkedeki insanlar bildiklerinden ve sanatçıya destek vermek istediklerinden dolayı
orjinal olarak cdsini satın almaktadırlar.Şimdi Türkiye'de Tarkan severlerin sayısı çok fazla.Bende dinlemeyen çok az kişi tanıyorum.
Herkes biliyor ki halkın Bounce'un cdsini almaması ve 30 bin gibi düşük bir satışta kalmasının nedeni sadece herkeste mp3'ünün olması değil,şarkının
çoğu insanca beğenilmemesi vede single niteliğinde bulunmasından dolayı kaynaklanmaktaydı.Ben single'da olsa Cd'sini aldığımı belirtmek istiyorum.
Ama bu tüm album vede yeni albumun çıkacağı 2 haftadır medyada insanlara duyurulmaya çalışıldı.Eski albumleri kadar satacağına inanmaktayım.
Ayrıca başka bi konuda,siteye atılan çamurlar vardı Allah(c.c)'a binlerce çok şükür,temizledim.İşte insanları kandırmışız falan diye gösterdiler küfrettiler zaten herkes sıfatını gösterdi.
DJ'i de alet etmişiz öyle yazmış diğer siteler.Dj Fethi abimiz haftaya Tarkan'la Köln'de roportaj yapacak olan abimizdir arkadaşlar.Kendisi de Tarkan hayranıdır.
MetroFM ise programının ismidir.Bize yardım etmesini ben rica ettim.Çünkü en yakın zamanda insanların parçaları duymaları ve bizimle bu sevince heyecana ortak olmalarını istedik.
Kim söyleyebilir ki albumu dinlemeye başladığında heyecan yapmadığını..Başardık da!Ama destek olunması konusunda tüm sitelere buradan rica ediyorum.
Lütfen Tarkan'ın albumunun mp3lerini geri çekiniz.Herkes haklı bunu da en açık gözümle görmekteyim.Genel doğrulara karşı çıkıp kendimi aklamak için yanlış yoldan gidemem.
Albumu özelden veya her ne tür yoldan olursa olsun dağıtmayacağım.İsterlerse küfretsinler yerden yere vursunlar siteden de çıkarım sorun değil ama beni
anlayışla karşılayacaklarını düşünüyorum Alemim Ekibinin ve tüm halkımızın.Çünkü onlarda insanların görüşlerini görmekteler...Arkadaşıma söylediğimde geç olmadı mı dedi.
Hayır hiçte geç olmadı.Daha dün çıktı bugün TR'ye yayılmakta.Tamam indiren indirdi.Ama bundan sonraki bakacak olanların indirebileceğini zannetmiyorum.
Diğer sitelere gider oradan indirir dediydi doğru söyledi ama artık o sitelerin vicdanlarına bırakıyorum.Pişmanım ilk sunduğum için keşke hiç sunmasaydım diyorum.
Bari Cd'sini alarak destek olalım.Destek kampanyasına lütfen ortak olunuz!İnsanlarda birazcık hatrım varsa çok aşırı üzüldüğümü belirterek lütfen Orjinal CD'sini satın almanızı rica ediyorum...

SpLeNDouR

Biz Metro FM/Germany olarak tek amacımız albumu tanıtmak idi.Tabii ki büyük bi emek verilmiş bu albüme ve Universal Music büyük miktarda paralar harcamış.Amacımız tabii ki ilk defa
Alemim.com'da bu albümü sunarak insanları mutlu edebilmekti.Elinizde mp3 olarak bu album var olabilir ama Orjinal Albüm alipta hem bunun keyfini hem de emeğe olan saygınızı gösterip
desteklemeniz gerekiyor.Orjinal Cd'sini aldığınızda silinmeyecek kaybolmayacak ve bir ömür boyu sizin olacak.Bana Tarkan,Mustafa Sandal v.s. yeni çıkan tüm albümler herkesden önce ulaşmıştır
ama yine de dışarıdan gidip orjinal CD'yi almışımdır vede çoğunu insanlara hediye etmişimdir!

Dj Fethi/MetroFM

TarkanColl
10-04-06, 21:49
Yola çabuk gelmişler... :36_1_15:

günışığım
10-04-06, 22:52
İyi etmişler...