PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : fanfiction

arkadaslar, bi cok unlu kisinin forumlarinda
fanfiction bolumu var...
burda bazi uyeler hayrani olduklari kisi hakkinda hikaye yaziolar
atiorum berna, bilge, tarkan antartica ya tatile gidiolar ve orda baslarina bisiler gelio...
aramizda yazmayi seven ve cok guzel basaran arkadaslar olduunu fark ettim
ortaya sahane seyler cikabilir...
benimki sadece bi oneri fanfiction bolumu acilsa herkes kendi hikayesini yazsa... veya birinin yazdii hikayeyi dvm ettirsek(tabi sadece bi kac cumle yazip diil) bilmem siz ne dusunursunuz ?
:29:

pelince
10-09-06, 22:37
çok güsel bişe olur bnce çok zewkli tabe bnm öle bi kabiliyetim yok o ayrı bişe nese bravo :20: :21:

arjen22-tarkan
11-09-06, 11:41
bence hoş bi öneri olmalııı !!!!!!!!

tarkan_karma
17-09-06, 21:54
arkadaslar, bi cok unlu kisinin forumlarinda
fanfiction bolumu var...
burda bazi uyeler hayrani olduklari kisi hakkinda hikaye yaziolar
atiorum berna, bilge, tarkan antartica ya tatile gidiolar ve orda baslarina bisiler gelio...
aramizda yazmayi seven ve cok guzel basaran arkadaslar olduunu fark ettim
ortaya sahane seyler cikabilir...
benimki sadece bi oneri fanfiction bolumu acilsa herkes kendi hikayesini yazsa... veya birinin yazdii hikayeyi dvm ettirsek(tabi sadece bi kac cumle yazip diil) bilmem siz ne dusunursunuz ?
:29:
kesinlikle cok haklısın buna benzerr bi konu actım ben oyunlar bölümüne ama tabi daha ayrıntılı bi şekilde bu tür hikayeler yaza bilecek kapasitede insanların toplanarak bir şeyle ryapması daha cok güzel olur ben seve seve varım

tarkan_karma
17-09-06, 22:01
üye oldugum bi sitede buna benzer bi şeyle ilgileniyorum söylemek istedigin bunun gibi bişey mi? alta kopyaladım

tarkan_karma
Yeni üye

Ynt: hikaye yazmaca
« Yanıtla #18 : Dün 02:11:01 » Alıntı Değiştir Sil

--------------------------------------------------------------------------------
üzerimi gimeye başladım bana giy beni diyen kotumu giydim üzerime beyaz badi mi giydikten sonra kendimi manasız bi yürüyüşün ortasında buldum kafam da bin tane tilki vardı..
hayatın anlamını sorguluyordum sanki kendimi birden yürüken dahilde buldum etrafıma bakındım insanlar vardı kahvaltısını yapan sabah koşusuna cıkan sevgilikler vardı kayalıkların arasında aşk cümleleri bir birlerine fısıldayan
bi an kendimi bi kenarda kayalrın arasında dalgaların bıkmadan osanmadan vurdugu kayaların arasında buldum üzerimde bi bitkinlik vardı sebebini bilmedigim ama umursamadıgım.
dalmıştım anıların büyülü dünyasına,zaman anlamını yitirmiş di hani bizden gecmişimizi bir fırtına edası ile alıp götüren bira kaç kırıntı bırakan zaman
hatalar bi mahkeme kürsüsüne cıkmış suclu gibi öneme dizilmişti sanki
gittikce derinlere dalmıştım sanki bir kuyunun içine dümüşüm ve duraksız düşüyor gibi karanlıkta ürekek bedenim in tedirginligi gibi
birden bi ses kulagımda yankılanmaya başladı kafamı cevirdim....kankam garip gözlerle bakarak baco ne yapıyorsun burda abi bu gün halı saha macı var gitmeyecezmi hadi kak oglum aşk mısın nesin.
tamam abi surda dalıyorduk ya
başlatma cık len nereye dalıytorsan oglum seni her gün bir yerden mi toplayacam ben gitmiyorum oglum maca falan ne halin varsa gör işim yok senle mi ugraşacam
o anda arkdaslık kavramını anlamını yitirdgiini anladım üzülüyordum ama bi arkdas ımı kaybetigim için deyil hala insnaları tanıyamadıgım için
hala onlara kandıgım hala inan olmamayı başaramadıgım için üzülüyordum
o üzüntü ile kendimi sorgulamaya başladım,hayatın anlamını sorgulamaya başladım,kendimle hesaplaştım.
artık bi karar almak zorunda idim ya gecmişimle yaşayacak yanlışlarımın yanılgılarımın umutlarımın yallaerimin anısı ile yaşayacak dım,yada bana ne getirecegibi bilmedigim bi hayatın peşinden koşacaktım,her düştügümde ayaga kakmaya calıştıgım da bana bi cemle daha takmak için can hayatın
bunların düşüncesi ile kendimi eve yeniden attım evde kimse yoktu cok garipti cok da umursamadım.o beni hayattan uzak kılan benim unutmamı saglayan başladıgım yere yatagıma kendimi attım.
yeni bi güne mrb demek için

tara
18-09-06, 15:45
yazariz valla bi seyler guzel hosuma gittim