PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Şarkılarını Ümit Besen'den Alsın....

arjen22-tarkan
10-09-06, 19:38
Doğuş Albümü Satmayan Megastar'a yol gösterdi...:14:

Yıllardır Üzerinde Çalıştığı İngilizce Albümüyle İstediği Çıkışı yapamayan Tarkan'a bir tavsiye de Meslektaşı ( Kii Bu lafı kullanmak istemedim ) Doğuştan aklı sıra bir tavsiye sunmaya çalışmışşşş :14: .....

Doğuş Tarkan'ı şarkı alması için tavernacı Ümit Besen'e yönlendirmeye çalışmış...

Çalınan Şarkılarına Sahip Çıkmak için alel acele çalınan albümlerine bi single yapan Tarkan Albüm satışlarından beklediği ilgiyi göremeyince büyük bir hayal kırıklığına uğradı....Pop müziğin genç isimlerinden Doğuş da,Tarkan'ın single ı üzerine aklı sıra Reklam yapmaya çalışmışşş....Şu Sıralar Yeni Albümünde 1İngilizce şarkı okuma çalışmalarına başlayan Doğuş:28: :28: :28: :18: ( Hahaaaa Ne Komik ) Doğuş Tarkan'ı ağır bir dille eleştirdii...."10 yıldır A.B.D ye gidip gelmiş Ümit Besen Bile daha iyisini yapmış....I Love You Şarkısıyla 3 milyon sattı....Tarkan Sevenleri bunu beklemiyodu....Gitsin Şarkılarını Ümit Besen'den alsınn..... :13: :15:

arjen22-tarkan
10-09-06, 19:40
Tarkan'a böyle kötü ağır eleştiriler yapılınca çok üzülüyorum..ağlayasım geliyoor...:15: :15: :15: Tarkan Türkiye'de ki tek gururumuz Ndn böle yapiyolar ona...Bunu Yaptıklarında Gece Uyuyamıyorum...!:15:

arjen22-tarkan
10-09-06, 19:42
TARKAN LÜTFEN bi albüm yappp Artık Tüm Dünyaa Tanısın Seniii..seni ağır eleştirenlerdee gününü görsüünn!!!!!

RaSKaS
10-09-06, 19:48
TARKAN LÜTFEN bi albüm yappp Artık Tüm Dünyaa Tanısın Seniii..seni ağır eleştirenlerdee gününü görsüünn!!!!!

dünya zaten tanıyor tarkan ı

dogusun elestirilerine gelince o yine sacmalamıs :13:

arjen22-tarkan
10-09-06, 19:52
Yoo Avrupa'da bazı Ülkeler tanıyooo..Henüz Tüm Dünya Tanımıyooo kiii!

arjen yazcaklarini editle
bin tane mesaj yazma arka arkayaa
bu arada dogus'un dont cry sarkisini dinleyin
ne tur rezil ve celiski icinde kalan bi herif olduunu gorun :13:

pelince
10-09-06, 20:33
arjen yazcaklarini editle
bin tane mesaj yazma arka arkayaa
ayy ewt katılıorum tarkanı dünyaa tanıo bu ne yaa:13:

T-A-R-K-A-N(aşığı)
03-11-07, 20:13
ay yarabbm TARKANIMIZI bu kdr mı çekemeyenn olur yarabbim:4:

eskalen
03-11-07, 20:54
Tarkan'a bakıyorumda ne kadar güçlü bir kişiliğe sahip....Yani bu kadar çok eleştiri yağmuruna tutuluyor.....Başka diğer bir sanatçı olsa anında bir küçük eleştiri için polemik yaratır....Ama Tarkan öyle değil kendini biliyor,en güzel politikası ve lafı "Vız gelir, tırıs gider" :20: Tarkan'ı, ismiyle cismiyle icratıyla yükselten ve başarı yakalatan en büyük özelliği en başta temiz kalbi ve kendine güveni ve kişiliği.....

sinemtevetoglu
03-11-07, 21:51
o da adam oldu çok normal böyle davranması...nerde ana haber bültenlerinde köprü altı çocuğuyum diye ağlayan doğuş nerde TaRkAn a akıl veren doğuş...sadece gülüyorum!!!:16: :16: :16:

ozgee
03-11-07, 21:52
vız gelir tırıs gider!!!!

M3RTXx
04-11-07, 00:19
yok gitsin sedat pekerden alsın....

DARKLORD
04-11-07, 11:12
saçmalık. doğuşa yakıştıramadım bu sözleri

tunalı
07-11-07, 18:49
biliomusunuz arkadaşlar cok merak ediyorum bu sessiz şarkıcılar tarkanı dilleri ile eleştirirken yürekleri ne düşünüyor cok merak ediyorum cok varsa bi bilgisi olan bana da anlatsın

karma_elcin
09-11-07, 16:38
o sarkıyı dinleyince gulmekten catlamıştım.. kendine bak doğuş efendi dont crymış...bir de tiziano ferro gelmişti bi ara Türkiye'ye, onun peşine takılıp perdono'yu solemişti Tiziano gidene kadar, tiziano da garibim; "bu adam nerden cıktı??" demiştir kesin rezil etmişti kendini.. hay Allah'ım kendilerine bakmayıp konuşmuyolar mı boyle sinir oluorm :13: :13:

tarkan_mania
09-11-07, 22:53
Komikk :28:
O önce aynaya ßi ßaksın sonra kaLkıp Tarkanı eLe$tirsin... :18:
paso KaraLama poLitikası yapıyoLar Tarkanın cvp vereceini zannediyoLar ama Tarkan herzamanki mütevaziLiği iLe sevgi çiçekLerini yoLLuyor onLaraa :41: :1:
tınLamıyo ßiLe..
araLarında dağLar kadar fark var! Tarkan üzerinden prim yapmaya çaLışıyo işte :19:
çekemeyenLer çatLasın :13:
numßerone'm Tarkan'ım:10: :10: :41:

HND
10-11-07, 01:24
:18: :18: :18: :18: :18: cok güldüm sanırım.. ama zavallı ! :16:

oguzhandogar
15-12-07, 15:35
Doğuş kim ya hayret bişe allahın arabeskçisi (ingilizce şarkı yapıyo bu aralar) :) :) :) :) :) gelmiş TARKAN a böyle eleştiriler yapıyo cık cık cık

mstf
26-01-08, 23:34
o kim oluyorda tarkanı eleştiriyor ki..