PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TSM albümünde hangi şarkılar olmalı?

HURRICANE
06-09-06, 13:07
Bilinen bir gerçek var TARKAN ın yeni albümü TSM Tarzında olucak..Sizce bu albümde hangi TSM parçaları olmalı?Favori parcalarınızı bekliyorum...

Benim TARKAN a en çok yakıştırdığım TSM parçası Duydum ki Unutmuşsun..Albümde mutlaka olmalı diye düşünüyorum.

mavi
06-09-06, 14:05
bence...buruk acı,o ağacın altında,senede birgün,kahverengi gözlerin...olabilir :17:

HURRICANE
06-09-06, 14:17
Buruk Acı evet kesinlikle...Benzemez Kimse Sana yı tekrar bekliyorum mesela..hatta bu albümde TSM nin hakkını veren Ebru GÜNDEŞ le bir parcada düet yapmasınıda bekliyorum TARKAN ın...ÇOK ÇOK ŞIK olurdu TARKAN-EBRU düet i..

arjen22-tarkan
06-09-06, 14:54
bence de Duydum Ki Unutmuşsun MUtlaka olmalı sana katılıyorumm!

arjen22-tarkan
06-09-06, 14:55
haa bide Hülya Avşar la düette fena olmas! başkası da olsa olur ama bence Emel Sayın da olabilir..! orasına TARKAN karar wersinn!

pelince
06-09-06, 15:38
haa bide Hülya Avşar la düette fena olmas! başkası da olsa olur ama bence Emel Sayın da olabilir..! orasına TARKAN karar wersinn!
aman hülya awşarı hiç swmiorum walla demet akalına byılıom ikinci faworimde o onunla bişe ypsa çok sewinirimm:17: :17: :17:

~LüTFü_
06-09-06, 19:48
ismail yk ile bir türk sanat müzigi söylesinler veya allah belani versinin tsm versionunu yapsinlar :18: :4: :5: :28: :3: saka saka aman allah korusun tarkanin kimseyle düet ihtiyaci yok tarkan yeter artar kendi kendine

HakanÇelik
06-09-06, 20:20
bence "dönülmez akşamın ufkundayız" kesin olmalı...

:29: :29:

wengin
06-09-06, 20:50
Bence yapmasın bu albümü.... bu samandan sonra TSM olmas die düşünüyorum...

cikarmasinnn... dvd cikarsin tsm soledii goruntuler olur icinde ayri bi albume gerek yokkk

**MegaStarkan**
06-09-06, 23:24
cikarsin yaws onun sayesinde bisi örnemis oluyorum burda biraz fransiz kaldim ben :18: sadece duydumki unutmussunu taniyorum:18:

RaSKaS
07-09-06, 04:48
bence "dönülmez akşamın ufkundayız" kesin olmalı...

bence de dönülmez aksamın ufkundayız mutlaka olmalı
sonra bir de benzemez kimse sana,dertliyim ruhuma hicranımı bir de benim sevdigim bir parca daha var ne gelen ne soran var adlı onuda okumasını cok isterdim.

HURRICANE
07-09-06, 13:17
Evet Dönülmez Akşamın Ufkundayız da favoriler arasında...

yiğit
07-09-06, 17:39
kadehinde zehir olsa.......

GveC
07-09-06, 20:36
Gökyüzünde Yalnız Gezen Yıldızlar ve Şimdi Uzaklardasın parçalarını çok seviyorum.Tarkan söylerse çok daha fazla severim.:21:

vincent
08-09-06, 10:01
veda busesi............................................ .....

ösgee
08-09-06, 10:16
ben bu şarkıların hiç birini bilmiorum bi tek ''dönülmez aksamın ufkundayız'' bunn nakaratını biliorummmm:4::4::4::4::4::4:

HURRICANE
08-09-06, 14:01
ooo VEDA BUSESİ..kesinlikle %100 sanat müziği aşığı olaraktan çok şık olurdu TARKAN ın albumunde o eserde

pelince
08-09-06, 15:56
dönülmez akşamın ufkundaım deilmidi oo

mavi
08-09-06, 20:49
bence mutlaka yapmalı bu albümü er yada geç.sesi tam oturdu tarkanın kimseylede düet yapmasına gerek yok kendi sesinden dinlemek çok daha güzel...:20:

RaSKaS
08-09-06, 21:25
veda busesi............................................ .....

veda busesi kesinlikle olmalı bence.mükemmel bir eser :) :17:

eastanbul
09-09-06, 10:24
'durun biraz' ve 'beni kör kuyularda merdivensiz bıraktın' ikisinede bayılıyorum durun biraz'ı harbiyede dinleme fırsatım oldu.mükemmel söyledi. bence beni kör kuyularda merdivensiz bıraktın da çok yakışacak tarkana.onuda söylese keşke...:21:

arjen22-tarkan
09-09-06, 17:50
Bence Harbiye ' de okuduğu tüm parçaları albüme atabilir....

**MegaStarkan**
10-09-06, 02:22
bence mutlaka yapmalı bu albümü er yada geç.sesi tam oturdu tarkanın kimseylede düet yapmasına gerek yok kendi sesinden dinlemek çok daha güzel...:20:
evet bencede tarkanin böyle sesi ortaya galiba daha iyi cikar:20: ...ayrica normal popda biraz sound filan bazen degisdiriyorlar ama türk sanat müzikinde öyle bisi olmaz galiba:21:

tarkan_karma
14-09-06, 15:10
agora meyhanesi de olmalı bence mükememl olur idi tarkan dan dinlemek

arjen22-tarkan
14-09-06, 15:32
aman hülya awşarı hiç swmiorum walla demet akalına byılıom ikinci faworimde o onunla bişe ypsa çok sewinirimm:17: :17: :17:

Demet Akalın Mııı....! Onun Tsm söyleyebilme yeteneği warmı kii!!! :7: :5: :18: :4:

vincent
14-09-06, 17:23
beklenen şarkı............

Gözlerinin içine başka hayal girmesin
Gözlerinin içine başka hayal girmesin
Bana ait çizgiler dikkat et silinmesin
Bana ait çizgiler dikkat et silinmesin

İstersen yum gözlerini
Tıpkı düşünür gibi
Benden evvel başkası
Sakın seni görmesin

Benden evvel başkası
Seni görüp sevmesin

Kıskanırdım seni ben
Kendi gözümden bile
Nasıl verirdim seni
Bir gün yabancı ele

Sana gelen yollarda
Daima beni bekle

Benden evvel başkası
Sakın seni görmesin

Benden evvel başkası
Seni görüp sevmesin

bu ne sevgi amma........................ki o bu sevgiye layık mı????

At kadehi elinden

Bu gece son gecemiz acı günler yakında
Bir ömür böyle geçti olamadık farkında
At kadehi elinden bin parçaya bölünsün
Dökülsün meyler yere hâtıralar gömülsün

Dolu dolu içerdik kadehlerde aşkı biz
Güneş bize doğardı ne mutluyduk ikimiz
At kadehi elinden bin parçaya bölünsün
Dökülsün meyler yere hâtıralar gömülsün

bu şarkılarda gözel.......

.ALLAH A şükür Türküz yoksa bunlardan mahrum kalıcaktık..

b_a_S_k
14-09-06, 18:32
Tarkan - Türk Sanat Müziği Albümü (çalıntıdır)

Türkiye'nin pop starı Tarkan'ın uzun yıllar Karamürsel ve Üsküdar musiki cemiyetlerinde nota, solfej, şan ve Türk sanat müziği eğitimi aldığını sanırım çoğunuz bilirsiniz. Tarkan henüz ortaokul yıllarında okul müdürünün özel izniyle toplantı ve yardım gecelerinin vazgeçilmez yıldızı olmuştu. Türk Sanat Müziğine olan ilgisini her fırsatta dile getirmiş ve zamanı geldiğinde bir TSM albümü çıkaracağının sinyallerini vermiştir.

Türk halkı olarak dört kuşaktır dinlediğimiz, Feraye'nin annesi, Atatürk'ümüzün şarkıcısı, efsanevi sanatçımız Müzeyyen Senar ile birlikte olağanüstü güzellikte yorumladığı "Benzemez kimse sana" adlı bayati eseri sanırım kimse unutmamıştır. En son olarak özellikle Zeki Müren yorumu ile müzik dağarcığımızda yer edinmiş "Duydum ki unutmuşsun" adlı eseri bir başka Karamürselli sanatçımız Ahmet Özhan ve Emel Sayın ile birlikte yorumlayan Tarkan’ın performansı her türlü kritere göre bence yine tam puan almayı hak ediyor.

Sizce Tarkan bir Türk sanat müziği albümü çalışması yapsaydı sesi itibariyle albümde hangi şarkılara yer vermesi uygun olurdu yada hangi sevdiğiniz Türk sanat müziği eserini Tarkan yorumuyla dinlemek hoş olurdu? Tarkan yorumuyla yeniden hayat bulacağına inandığınız, özellikle genç nesil tarafından daha az bilinen eser yada eserler var mı?

Benim önderdiklerim:

- Söyleme bilmesinler (bu aşkın bittiğini )
- Unuturum diye yorma kendini (her sevenle beni bir tutamazsın)
- Değdi saçlarıma (bahar çiçeği nazende sevgilim yadıma düştü)
- Kara bulutları (kaldır aradan vay aman)
- Ağlamışım gülmüşüm (kırılıp dökülmüşüm)
- Gülünce gözlerinin içi gülüyor (kendimi senden alamıyorum)
- Seninle buluşmamız (ne kadar güç olsa da)

pelince
14-09-06, 20:22
Demet Akalın Mııı....! Onun Tsm söyleyebilme yeteneği warmı kii!!! :7: :5: :18: :4:
ewt haklısın galba onunla pop dalında bişe ypmalı
ama hülya awşarda tsm söliyemz bnce diim

arjen22-tarkan
14-09-06, 20:33
ewt haklısın galba onunla pop dalında bişe ypmalı
ama hülya awşarda tsm söliyemz bnce diim

yok Demet Akalın çok iyi bi sanatçı fakat Tsm söyleyemez henüz pişmesi gerek...Pop bence Tarkan Demet'le düet yapmalıı! Çünnkü Demet ' in sesi gerçekten harika...!

vincent
15-09-06, 01:06
yok Demet Akalın çok iyi bi sanatçı fakat Tsm söyleyemez henüz pişmesi gerek...Pop bence Tarkan Demet'le düet yapmalıı! Çünnkü Demet ' in sesi gerçekten harika...!

yaa arjen bırak yaa...sadece biraz düzgün ses...o da bilgisayarda 10 larca kes de filitre edilince anca bu hale geliyo artık herkes kaset yapıyo..bunların derdi barlarda extre falan filan yol bulmak bide sansasyon yaptım mı işler orantılı artırıyolar.... senin bile 15- 20 milyarın olmasına bakar kaset yapman...piysa bu yüzden seviye iyice düştü ama demet onlara nazaran + sı var yok dill.....:16:

nesli
15-09-06, 12:21
yaa arjen bırak yaa...sadece biraz düzgün ses...o da bilgisayarda 10 larca kes de filitre edilince anca bu hale geliyo artık herkes kaset yapıyo..bunların derdi barlarda extre falan filan yol bulmak bide sansasyon yaptım mı işler orantılı artırıyolar.... senin bile 15- 20 milyarın olmasına bakar kaset yapman...piysa bu yüzden seviye iyice düştü ama demet onlara nazaran + sı var yok dill.....:16:

kesinlikle katılorummmmm:20:

arjen22-tarkan
15-09-06, 13:00

Haklısın ama Demet'in sesi iyi yanii bi şii demedim kii...sadece sesi iyi dedim sölediklerinde haklısın....Yeni Çıkan Şarkıcılara bakıyorum Gizem Özdilliymiş Aysu Baceoğluymuş Seray Sever vs. saymaya gelmiyo fakat bunların sesi çok kalitesiz....Demet'in bunlara nazaran sesi çokk çookk iyii...! Önüne Gelen şarkıcı olmıuş ben yapımcıları eleştiriyorum bu konuda....:13:

pelince
15-09-06, 15:31
Haklısın ama Demet'in sesi iyi yanii bi şii demedim kii...sadece sesi iyi dedim sölediklerinde haklısın....Yeni Çıkan Şarkıcılara bakıyorum Gizem Özdilliymiş Aysu Baceoğluymuş Seray Sever vs. saymaya gelmiyo fakat bunların sesi çok kalitesiz....Demet'in bunlara nazaran sesi çokk çookk iyii...! Önüne Gelen şarkıcı olmıuş ben yapımcıları eleştiriyorum bu konuda....:13:
ewt ayrıca kendi dalında çok başarılı omuş bi sanatçı bn demet akalını çok büük yerlerde grüorum 1.tarkan 2. demet bnm için:20:

vincent
15-09-06, 16:15

:20: :20: :20: :20: ..işte seçici olmak gerek...

tarkanla -sibel can düeti güzel olur >> I think<<

kusura bakmayın başlıktan biraz değişik mecraya kaydı ama.. :9: ............

tarkan_karma
16-09-06, 01:42
benim kilerde bunlar
BENZEMEZ KİMSE SANA
B&#214;YLE AYRILIK OLMAZ
g&#252;ller aglasın
artık sevmeyecegim
aşkımıza aglıyorum
s&#246;ylemem derdimi
ayrlmalıyız artık
kırılsın ellerim
sen bensiz ben sensiz