PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : promosyon sizce yeterli mi?

HakanÇelik
27-08-06, 23:23
tarkan'ın son albümüne ve albümden çıkan sınglelarına yapılan promosyon yeterli mi sizce?

:29: :29: :29: :29: :29:

tarkan_karma
27-08-06, 23:34
ben yeterli bulmuyorum megastar ımız için az bile güzel konu t.ederim hakan

mavi
28-08-06, 00:04
yurt dışındaki promosyondan haberim yok ama kendi ülkesinde kliplerini bile izliyemiyoruz konserlerde olmasa ne yapardık acaba?

scorpioness
28-08-06, 01:13
:15: kesinlikle çok yetersiz:15: tabii oyları etkilemek istemem:18:

~LüTFü_
28-08-06, 01:23
tarkan bence vazgecmemeli tamam albüm cikali oldu 4 ay ve herkezin istedigi gibi bir satisa ulasilmamis da olabilir ama bu degismeyecek diye bisey yok
zaten fazla tanitim yapilmadi ve artik yeterince yapilmasi lazim tarkan güvensin ve kendini amerika pazarina yogunlastirsin avrupada en cok satanlar bile öyle cok satmiyor ve yabancilara karsi kafalarinda hep bir soru isareti var her yabinciya degil ama türklerin imaji avrupa da hic iyi degil bunda gurbetcilerin sucu var diyecegim ama diyemiyorum cünkü kendimde gurbetciyim
tarkan kesinlikle amerikayi feth etmesi lazim beklemesin kendisi bir riske girsin derim cok konustum saygilarla ~LüTFü_:29:
tarkanizim bir gün tüm dünyayi saracak bundan süpem yok

**MegaStarkan**
28-08-06, 01:34
klipler bile dönmüyor, çok yetersiz...
yani start the fire singeli burda bilene birinci gün bulamadim bir hafta sonra anca ....klipte dönmüyor o kadar simdiye kadar 3 sefer gördüm:16:

RaSKaS
28-08-06, 04:18
bence de yetersiz
bir dudu ve karma promosyanlarının yarısı come closer a yapılsaydı albüm satısları en az 3 katı kadar olurdu.avrupada daha büyük ses cıkarırdı.Kendi kanaatimce albümdeki why dont we ( aman aman ) sarkısı shakira nın hips dont lie ından daha güzel ve daha büyük hitt alacak bir parca.bu parca üzerinde yogunlasılsaydı albüm satısları daha da patlayabilirdi.ama bence hala gec kalınmıs degil.aman aman ın üzerine yogunlasıp bir single bir de klip yapılırsa TARKAN avrupayı sallar :)))

arjen22-tarkan
28-08-06, 15:26
bence yetersi iyi promosyon başarı ve dünya starlığı getirir...Tarkan ve Universal ayrıca Hitt iyi promosyon yapmıyoolar....

pelince
01-09-06, 03:49
ahmet çok haklı hiçbişey için geç kalınmış deil bncede
aman aman a klib çkilse da ii olur

HURRICANE
02-09-06, 20:28
Promosyonmu?hangi promosyon?Come Closer albümünü ilk dinlediğimde yurt dışıda dahil en az 5 milyon satacağını düşünüyordum..ki 300 binlerde son aldığım duyumlara göre...TARKAN en büyük hatayı Tr deki bir kanalla anlaşıp özel bir konser vermemekle yaptı kanımca...albümü tanıtmadı..güsellik yarışmasında touch ve come closer gibi iki bomba şarkıyı bile seslendırmedi..bounce yanlış parcaydı başından beri diyorum...İstanbulda önemli bir mekanda album tanıtımı için medyaya bir kokteyl verebılırdı..yapılacak çok sey vardı ama hiç biri yapılmadı..medyada atıp tuttu işte bıluırsınuız meyva veren agacı taşlamaya bayılır bızım medyamız....

TarkanColl
24-01-07, 22:46
Ne güzel bi web sitesi var, nede iyi bir promosyon. Bu yeni albümle birlikte biraz küreklere asılmalı.:23:

şekerim
24-01-07, 23:42
teşekkürler hakan

fantin
24-01-07, 23:47
Bencede yetersiz şarkıları kimse bilmiyor.Radyolarda müzik tvlerinde eski şarkılar dönüyor hep.Bunda şarkı seçiminin de rolü var bence.