PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : >>tarkan la bir gün piyangosu<<kazansanız nparsınız???

vincent
27-08-06, 10:11
evttt arkdaşlar ne yapıcanızı şaşırır insan değil mi?...( gerci kızlar daha avantaşjlı) ilginç muhteşem biey olur herhalde....

^^şahsen ben mutlaka onunla çalışmak istediğimi cevresinde olmak ekibinde calışma istediğimi soylerim ,ikna ederdim^^

sizler ne yapardınız ??( kızlar fazla öpüp koklamayın bilge kıskanmasın:21: )))

angel_babe
14-11-06, 16:05
tumm gun boyuncaa gozlerinee bakmak isterimm ay ayyy

~JiJeM~
14-11-06, 18:00
ben öbür tarkanla bir gün geçirmeyi isterdim.... böylelikle bilmediğim yönlerini öğrenirdim...bir hayaall :6: ama bi deniz kıyısında bana en sewdiim şarkısı "gitme"yi söylemesini isterdim... aaah aahhh hayali bile heyecanlandırdı beni....:8:

sevilla
30-11-06, 14:36
ben bizi hiçbir etkenin rahatsız etmeyecegi bir ortamda onunla bütün bigün sohbet etmeyi ve ona sarılarakta uyumayı isterdim.:6: ama nerdeeeeeee:15:

şekerim
30-11-06, 19:16
ben onunla 1 gün geçirecek olsaydım bişi yapmazdım sadece bakardım ona

:10: :10: :10:

çünkü ben ona aşık olduğum için elim ayağım birbirine dolaşırdıı

:29: :29:

**MegaStarkan**
30-11-06, 20:25
och kizlar döktürmüssünüz yine:20:
ben ilk imzami alirdim bi türlü alamadim cünkü:18: :18:

tara
30-11-06, 21:26
vallah bana biri soylese bu haberi o an bayilip olurum tarkani gormek nasib bile olmaz .ama sanirim onu gorsem sadece bakar ve ona onu ne kadar sevdigi anlatmak isterdim

maydonozz
03-12-06, 23:21
vallah bana biri soylese bu haberi o an bayilip olurum tarkani gormek nasib bile olmaz .ama sanirim onu gorsem sadece bakar ve ona onu ne kadar sevdigi anlatmak isterdim
sana katılıyorum banada söölense aynı tepkiyi veririm (dayılma hariç) hatta bigit dalgamı geçiyonuz derim valla :17: