PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ve Come Closer...

arjen22-tarkan
25-08-06, 18:57
Sizce Tarkan ' ın ingilizce albümündeki zamanlaması yerinde miydii?
Ve Türk Halkı neden Albümü Beğenmedii?

Evet Yorumlarınızz....

RaSKaS
25-08-06, 19:04
nisan degil de yaz bası olabilirdi haziran gibi :)

ama konuya anket eklesen daha iyi olabilirdi :)

arjen22-tarkan
25-08-06, 19:14
yaa anket atmayıı billmiyoom yaa...

HURRICANE
25-08-06, 19:17
parçaların çalınıp dışarı sızması albumun satışlarını çok etkıledi..ki bence çoğu kişi önyargılı davrandı albume!çıkış olarak belkı mayıs sonu olabılırdı... Birde çıkış şarkısı Bounce olmamalıydı!Medyanında TARKAN ı bitirme kampanyası album satışlarını etkıledı..ama sorun değil albüm yine 300 leri buldu;)ki ben 1 milyonu bulacağını düşünüyorum...

RaSKaS
25-08-06, 19:20
yaa anket atmayıı billmiyoom yaa...

konu acarken asagıda anket olustur diye yazıyor herhalde :) neyse bir daha ki sefere artık :)
:21:

Samet
26-08-06, 13:31
tarkanin bi bildigi vardir

**MegaStarkan**
26-08-06, 13:54
parçaların çalınıp dışarı sızması albumun satışlarını çok etkıledi..ki bence çoğu kişi önyargılı davrandı albume!çıkış olarak belkı mayıs sonu olabılırdı... Birde çıkış şarkısı Bounce olmamalıydı!Medyanında TARKAN ı bitirme kampanyası album satışlarını etkıledı..ama sorun değil albüm yine 300 leri buldu;)ki ben 1 milyonu bulacağını düşünüyorum...
sana katiliyorum:20: bide tutmamasi galiba inglizce diyedi. türkce olsaydi türkiyede tutardi ama tarkanin hedefi ztn türkiye degildiki ilk önce avrupa ondan sonra amerika vs vs....onun icin bu konuyu yani tarkan türkiyede niye satmadi biraz tuhaf buluyorum:21: