PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sezen Aksu, Bu Yazin Hit şarkisi “çakkidi”yi Nasil Yazdiğini "itiraf" Etti!... öğreni

arjen22-tarkan
22-08-06, 16:36
Türkiye turnesine çıkan Sezen Aksu'nun İstanbul ve Çeşme'den sonra üçüncü durağı, memleketi İzmir oldu...

Açık Hava Tiyatrosu’nda sahne alan Minik Serçe, hem şarkılarıyla hem şovuyla büyüledi!...

Ve Sezen Aksu “Çakkıdı”yı nasıl yazdığını da itiraf etti:

"Durup dururken yazmıyorum bu şarkıları. Bir yerden besleniyorum. Bir şeyleri izliyor, görüyorum. Allah'tan böyle bir şey vermiş yazıyorum. Çakkıdı'yı da böyle yazdım. Yine bir sabah televizyonda sabah programlarını izliyorum. Kadının biri hüngür hüngür ağlıyor. Kocasını öldürmüş, hapishanede cezasını çekmiş, çıkmış. Ama hâlâ seviyor. İki gözü iki çeşme ağlıyor. Sunucu soruyor ‘Ne oldu bacım, niye öldürdün?' diye soruyor. Benim içim paramparça. Kadın da cevaplıyor, ‘Çok seviyordum, bir gece aldım baltayı vurdum, öldürdüm’ diyor. Aradan 30 saniye geçmiyor sunucu, kadın hep birlikte göbek atıyorlar. Al sana Çakkıdı. Üzüntüden, sevince geçerken, ben de de öyle bir durum sınır çizgisi vardır. Gülerken, ağlarım, ağlarken gülerim. Sabah programına giden hanımefendiler beni çoktan solladılar. Hayatın gerçeği bu. Hayat düğün ve cenaze

:28:

arjen22-tarkan
22-08-06, 16:38
Sezen Aksu gerçektende süperr yaa...:D

duygutarkan
22-08-06, 16:49
iş te başarılı ama ben walla sezen aksuyu sewmiyom yalan diyemem.bana uymuyıor şarkıları.

ösgee
22-08-06, 17:45
Ilginç... çok Mantiksiz Bnce Ne Alaka ....:18:

pelince
22-08-06, 17:48
Ilginç... çok Mantiksiz Bnce Ne Alaka ....:18:
katılıorum ne alakaa

ösgee
22-08-06, 18:02
Oturdum Yazdim Dese Anlicamda Yok Kadin Ağliomuşta Ne Biliim çok Saçma Geldi Bana Onn Ağlamasyila çakkidi çakkidi Oynaşalimin Ne Alaksi Warr....:28::28:

tarkan_karma
22-08-06, 18:51
teşkürler arkadasım

ScHoKoRaDiScHeN
22-08-06, 21:45
hoppidi hoppidi.. bende seviyorum sezenii.. ama baslik yaziya uymamis gibi pek..