PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ATEŞİ sonra YAK saydıııı

arjen22-tarkan
19-08-06, 15:33
Tarkan İngilizce Şarkısına Klip Çekti....
Bana Göre Çok Başarılı da bi klip oldu ....
Ama Ben Tarkan'ın Start The Fire'ı Seçmesine Anlam Veremedim....

Çünkü Why Don't We Daha Çok Tuttu....Daha Çok Dinlendiii .... Eğer Tarkan Why Don't We ye Klip Çekseydii Herkes Albümüne Yönelecektiii O Arada Start The Fire Bi Alternatif Olacaktı ve ona da klip çekebilecekti hiç olmassa Tarkan 2006 yılının sonunda en az 100 bin satardı ve sezonu iyi kötü kapatırdııı.....

Bunu Konuyu Açmamın Sebebiii Tarkan'ın Why Don't We Şarkısı Tüm Tatil beldelerinde çalıyoo bence ilk klip ona çekilecektiii.....

duygutarkan
19-08-06, 15:42
yine de müthiş..ben şarkının diğer wersiyonu olsun istemiştim..ama buda fena değil..

Wyclef'in belki isleri vardir abi ne biliosunuz :18:
tek basinami ceksin klibi cocukcagiz :21:

arjen22-tarkan
19-08-06, 16:08

yok yaa wyclef Tarkan'ı kırmaz sen merak etmeee

scorpioness
19-08-06, 16:09
:18: :18: :18: :18:

pelince
19-08-06, 16:12
bnce start the fire daha güsel

Soyle bi dusunun arkadaslar
Wyclef Shakira ile cikti.. Hips don't Lie sarkisi patladi
Ben arkadaslara dinlettim why dont we 'yi ve hips dont lie 'dan daha guzel olduunu solediler...ama simdi soyle bi durum var " bu wyclef artik herkesle duet yapar oldu beee" yorumlarindan uzak durmak icin bence hemen o sarkiya klip cekmekten sakindi... ayin sonunda mtv VMA war o bi gecsin eminim tarkan why dont we ye klip cekcektir

arjen22-tarkan
19-08-06, 16:23
ama why don't we daha çok tuttu onu anlatmaya çalışıyooom bide o nun içindeki aman aman herkesi etkilerdiii....

arjen22-tarkan
19-08-06, 16:24
Soyle bi dusunun arkadaslar
Wyclef Shakira ile cikti.. Hips don't Lie sarkisi patladi
Ben arkadaslara dinlettim why dont we 'yi ve hips dont lie 'dan daha guzel olduunu solediler...ama simdi soyle bi durum var " bu wyclef artik herkesle duet yapar oldu beee" yorumlarindan uzak durmak icin bence hemen o sarkiya klip cekmekten sakindi... ayin sonunda mtv VMA war o bi gecsin eminim tarkan why dont we ye klip cekcektir

bence olabilir doğru diyosun