PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan resmi sitesi hakkında

duygutarkan
18-08-06, 23:30
arkadaşlar bir gün önce tarkanın sitesine bir mikrop dadandı..durmadan tarkana küfürler ediyordu ben bu olayı aşırı derecede kınadım..pelin de benimle beraberdi..hatta ebru adında biri vardı sanırım..bizim ebrumuzdu..
o mikropla birbirimize girdik..bayağı sinirler gerildi sitede bu sefer en son araya site yöneticileri girdi."bu ne biçim site tarkannın sitesinde böyle şeyler nasıl olur..ya siteyi kapatın yada üyeli bir site açın"falan diye eleştirilerde bulunuodum.site yöneticisiyle bayağı konuştuk.21/22 isine kadar artık sitenin "ziyaretçi sayfası"kapanacak dedi..yoğun istek ve bu terbiyesizlikleri durdudrmak için üyeli site yapacaklarmış..arkadaşlarr ohh sonunda bu şekilde kenelerden kurtulmuş olacağız..çok mutluyum... sanırım 1haftaya açılaır..
sabırsızlıkla bekliyorum...

TarkanColl
18-08-06, 23:32
O Ebru ben değildim ama arkanızdayım. Kenegiller dolaştığı için o ziyaretçi defterine girmek içimden gelmiyordu. Böyle iyi olmuş. Üyelik felan. :20:

**MegaStarkan**
18-08-06, 23:36
tskler duygu...ben alman yerindeyim valla türk yerinde ne oluyor bilmiyorum..gecen gün biride tarkana laf atmisdi küfür etmisdi sadece ben kizdim digeleri umursamadi....:11:
site yöneticisi ingliz degilmiydi duygu?

duygutarkan
18-08-06, 23:50
tskler duygu...ben alman yerindeyim valla türk yerinde ne oluyor bilmiyorum..gecen gün biride tarkana laf atmisdi küfür etmisdi sadece ben kizdim digeleri umursamadi....:11:
site yöneticisi ingliz degilmiydi duygu?

bilemicem güzelim ama bana türkçe cewap werdi:))))

RaSKaS
19-08-06, 03:18
üyeli olunca ne degisecek sanki tarkan ı sevmeyenler üye olamayacak mı ?
bence sorun üyelikte degil ziyaretci defterinde yönetici onayı olması lazım.baska türlü bunların önüne gecemezsin !

Khaos
19-08-06, 03:23
Dedigin dogru raskas kardesim ama
hiç yoktan üyelik caydırıcı olur
birde aktivasyon mail sistemi kurulursa küfür edecek adam ugrasmaz bunlarla
Tabi belli kişilerinde bu yazılari kontrol altında tutmasi lazım

scorpioness
19-08-06, 03:28
O Ebru ben değildim ama arkanızdayım. Kenegiller dolaştığı için o ziyaretçi defterine girmek içimden gelmiyordu. Böyle iyi olmuş. Üyelik felan. :20:
:18: :18: :18:

arjen22-tarkan
19-08-06, 15:11
yaw bu ne yaa ne kadar tarkan karşıtı war yaa:@

CADI
12-09-10, 03:49
bi atasözü vardır bilirsiniz. Meyve veren ağaç taşlanır

**MegaStarkan**
12-09-10, 12:08
Konu kilitlenmistir

Güncel konulara yorum yapiniz lütfen, 2006 senesine ait olan bir konuya degil.