PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aykut Işıklar...

dogan
18-08-06, 21:24
İkinci baharını yaşayan Ajda Pekkan ve Tarkan

Yıllık iznimde yurt dışına çıkıp, o gösterişli yerleri size anlatamadığım için özür dilerim. Ne yapalım, kader utansın. Neyse ki varlıklı pek çok eşim- dostum var. Onlar benim yerime gezip gördüklerini anlatıyorlar. Konum gereği de eğlence ve müzik dünyası ağırlıkta. Örneğin Avrupa'dan gelen herkes Tarkan'ın İngilizce albümünün her yerde satıldığı söylüyor. Küçücük bir mağazaya da gitseniz T harfinde Tarkan'ın albümünü görüyormuşsunuz. Bu demek oluyor ki Tarkan artık dünya markası. Hele Rusya, Polonya, Ukranya gibi eski demirperde ülkelerinde, Tarkan çok popüler bir şarkıcı. Raflarda albümü var ama satılıyor mu? İşte onu bilmiyorum. İkinci sürpriz olay ise; Ajda Pekkan'ın inanılmaz çıkışı... Ülkemizde kulaklar arabesk müziğine şartlandırıldığı için Ajda'nın son albümü 'Cool Kadın' pek anlaşılamadı. Oysa tatile gelenler yanlarında birer tane götürmüş. Avrupa'da hangi diskoya gitsen Ajda çalınıyor. Hele Polonya'da... Bir arkadaşım Ajda Pekkan'ı 'Müthiş bir yorum. Bu kız mutlaka dünya starı olmalı' dedi. Biraz bilgi verince bayılıyordu. Hele yaşını duyunca. Kesinlikle inanmadı. 'Mucize' diye bağırdı. Hakikaten Ajda Pekkan son zamanlarda 'hayatının en güzel kadını' oldu. Zaten vücudu her zaman güzeldi. Saç ve makyajı da çok oturdu. Gazeteler yazmıyor şuna emin olun, Ajda Pekkan Avrupa'da da ikinci baharını yaşıyor.

http://www.bugun.com.tr/haberler/180806/p7769y128.asp

RaSKaS
18-08-06, 21:27
kendi kendine kapak olmus bu adam degilmiydi come closer i elestiren :)))

tskler haber icin

dogan
18-08-06, 21:35
ya tatil yaradı yada başına bişey düştü heralde noldu bu adamaa böle allah allah :)

pelince
18-08-06, 21:39
yaa bncede öle ama türkler sanki biraz tarkanın değerini bilmiyolar yani şimdi hngi müik kanalına bksam hep yeri müzikler tarkanın start the fire klibini bi kere bi müzik knalında grmedim buda bni çok üzüyo oysaki bnce harika bi klib we harika bi albümü war

HakanÇelik
18-08-06, 23:28
bunları aykut ışıklar söylemiş olamaz, bi yanlışınız olmasın....

:18: :18: :18: :18:

duygutarkan
18-08-06, 23:33
haber için teşekkürler..

**MegaStarkan**
18-08-06, 23:50
ajda pekkan avrupa diskolarindami :18: türk diskolarinda anlarim ama avrupa hic sanmiyorum abartiyor......
tskler haber icin:21:

tarkan_karma
18-08-06, 23:55
bunları duymak güzel acıkcası insan dinlerken cok hoşnut kalıyor ,ajda büyük bir sanatcı avrupada da böyle bir şeyin yaşanması mutluluk verici. tarkan ın zaten severek dinlendigini biliyoruz fazla söze ne gerek var

alper...
19-08-06, 00:45
yaa bncede öle ama türkler sanki biraz tarkanın değerini bilmiyolar yani şimdi hngi müik kanalına bksam hep yeri müzikler tarkanın start the fire klibini bi kere bi müzik knalında grmedim buda bni çok üzüyo oysaki bnce harika bi klib we harika bi albümü war

klip sadece dreamtv de çıktı...
arasıra çalıolar.