PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bakkbabkkk..ne dioo..adam olmuştaa

duygutarkan
15-08-06, 16:11
Hande Yener'den Tarkan Yorumu

Hande Yener, Sabah Gazetesi'ndeki röportajın bir bölümünde son albümü üzerine düşüncelerini anlatmış: "Kendi albümüm dünya standartında. Soundları, melodik yapıları herkesin dinleyebileceği bir albüm. Türk müzik kanallarını açtığımda 'Hindistan'da mıyım' diye düşünüyorum. Öyle altyapılar, öyle ritmler duyuyorum ki; insanlar arabesk şarkıyla pop yaptığını düşünüyor. Dinleyenler de Türkçe popun böyle bir şey olduğunu sanıyor. Popüler olan bir sürü isim sayabiliriz ama onlar müzik yapmıyor."

Bunun üzerine röportajı yapan gazeteci "Tarkan dünya standartında değil mi yani?" sorusunu soruyor. Hande Yener'in yanıtı şöyle: "Herkesin seveni, kitlesi var; onun da bir sürü emeği var ama ben değişimi çok seven biriyim. Yaptıkları; yeni ve iyi şeyler olduğu için beni gerçekten çok etkilemişti. Belki yeni yapacağı albüm etkili olabilir ama şu an için bir değişiklik olduğunu düşünmüyorum. Onun enerjisi ve dinleyicisiyle bağlılığı başka. Müziği daha da batılılaşabilir."

http://www.tarkanplus.blogspot.com/

b_a_S_k
15-08-06, 16:48
pişmeyene söyle nedenirdi _?_?_?
çiğmii :)) ha ha

duygutarkan
15-08-06, 16:57
:18: :18: :18: :18: :18: :18:

arjen22-tarkan
15-08-06, 16:58
bence hande tam doğru konuşmamış...tmm yeni çıkacağı albüm zaten güzel olur...ama Tarkan'ın yaptığı her iş bence doğru....

RaSKaS
15-08-06, 21:31
bırakın hevesini alsın yazık :)))
o da desin bi kac bisey tarkan hakkında digerlerinden geri kalmasın

ScHoKoRaDiScHeN
15-08-06, 21:58
ya hande yenerli babam hep dinliyor... ondan yeni albümünü hedie ettim babama.. bi kere dinledi.. bu hande degil dedi atti kenara...
ya birakin tarkan böyle kalsin.. ama ne olursa olsun.. ben onu müzigi icin sevmiyorum ben onu TARKAN oldugu icin seviyorummmm...

HakanÇelik
16-08-06, 00:51
her şey değişiyor, müzik de... tarkan'ın müziği de sürekli değişiyor... tarkan asla tam anlamıyla batı müziği yapmaz... ingilizce albümde bile doğu enstrümanlarını kullanmış.... o bunu seviyor...