PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'in Sikidim'i varsa benim'de Cakkidi var ... ne diyeceksiniz

TarZan14
13-08-06, 13:49
FLAŞ!... KENAN DOĞULU’DAN HODRİ MEYDAN: “TARKAN’IN ŞIKIDIM’I VARSA, BENİM DE ÇAKKIDI’M VAR...” MÜZİK DÜNYASINDA “ŞIKIDIM”, “ÇAKKIDI” SAVAŞI MI BAŞLIYOR?...

http://ucankus.com/img/kenan_tarkan1.jpg

Kenan Doğulu, Çakkıdı şarkısının hit olacağını iddia etti ve ilginç açıklamalar yaptı...

Doğulu, “Çakkıdı”isimli şarkısını Tarkan’ın hala dillerden düşmeyen “Şıkıdım”ına benzetti ve yıllarca söyleneceğini öne sürdü...

“Tarkan’ın Şıkıdım’ı varsa, benim de Çakkıdı’m var” diyen Doğulu’nun, bu sözlerine bakalım Megastar'dan nasıl bir yanıt gelecek?...

Şıkıdım, Çakkıdı tartışması araları iyi olan Kenan Doğulu ve Tarkan’ın arasını açacak mı?...

Bekleyip göreceğiz?

Kaynak : UcanKus.com (http://ucankus.com/haberic.asp?pw=26260)

**MegaStarkan**
13-08-06, 13:54
sanirim bu haber verilmisdi yinede tskler ali:21:

TarZan14
13-08-06, 13:56
hihi biliodum neyse canlandi o zaman :4:

HURRICANE
13-08-06, 14:11
Kenanın müziğini severim ama Şarkılara en iyi hayat veren TARKAN dır bu hep böyleydi hepte böyle kalacak!

ozkan1907
17-08-06, 12:04
sakın kenan doguluyu cok iyi biri sanmayın tarkan icin iyi seyler söylüyo olabilir ama biz tarkan fanlar olarak tek tarkanı tanırız kimse kusura bakmasın

arjen22-tarkan
19-08-06, 15:26
sakın kenan doguluyu cok iyi biri sanmayın tarkan icin iyi seyler söylüyo olabilir ama biz tarkan fanlar olarak tek tarkanı tanırız kimse kusura bakmasın

Katılıyorum

arjen22-tarkan
19-08-06, 15:27
Yaa Kenan Neden Böyle Bişi Söyleme Gereği Duymuşkiii .... Bi Defa Tarkan Tartışılmaz Bi Yerde...Ne Yapsanda Ona Yetişemezsin Ama Ben Kenan'ın Böyle dediğine İnanmıyom yaa...onla tarkan'ın Arasında su sızmıyoo

duygutarkan
19-08-06, 15:37
kenan öyle bişeyi gerçekten demişmiki..arkadaşlar ağzından duydunuz mu..bi kere...

pelince
19-08-06, 16:59
walla bn şıkıdımı hala dinliorum ama çakkıdıdan sıkıldım bile artık çıktığında kanalı diştiriorum
ama duyguda hklı blki kenen öle bişe dememiştr
tarkanın ewlnceği hberinin yalnş olduğu gbi buda yalnış olabilir:21:

duygutarkan
19-08-06, 18:39
walla bn şıkıdımı hala dinliorum ama çakkıdıdan sıkıldım bile artık çıktığında kanalı diştiriorum
ama duyguda hklı blki kenen öle bişe dememiştr
tarkanın ewlnceği hberinin yalnş olduğu gbi buda yalnış olabilir:21:

yaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiiiiiiiiiiiiiiii

alper...
19-08-06, 19:18
ben bu haberin aslını biliyorum.kenanın dediğini çarpıtmışlar biraz.kenan tarkanı iğnelemek için demedi..uzun yıllardır bir hit çıkmıyodu dedi. en son tarkanın şıkıdımını örnek gösterdi...çakkıdı da bi hit dedi. ve 2010 a kadar yeni bir hit parçanın çıkmayacağını söledi..

duygutarkan
19-08-06, 19:20
ben bu haberin aslını biliyorum.kenanın dediğini çarpıtmışlar biraz.kenan tarkanı iğnelemek için demedi..uzun yıllardır bir hit çıkmıyodu dedi. en son tarkanın şıkıdımını örnek gösterdi...çakkıdı da bi hit dedi. ve 2010 a kadar yeni bir hit parçanın çıkmayacağını söledi..

bende böyle bir şeyi hatırlıyorum ama gerçek ten tv de ggörmemiştim.ewet kenan o maksatla söyledi..onaylıyorum.

RaSKaS
19-08-06, 19:46
kenan ın cakkıdısı iy iama bence sıkıdım a yaklasamaz bile tarkan sıkıdım ile tüm dünyayı salladı
farkı anlamak gerek kenan :)))

Samet
20-08-06, 01:56
yalan haber olabilir

arjen22-tarkan
25-08-06, 14:23
aslını çok şükür öğrendiikk ....

buqunqa
13-10-06, 23:56
canım benim yaa kenan doğulu söylemez öyle şey.. çok efendidir o bakmayın öyle haylaz göründüğüne :) senelerdir tanırız, hiç kötü hareketini gördükmü? şıkıdım da çakkıdı da br sezen aksu eseri oldugu için öyle bir benzetme yapmış. tarkanın şıkıdımı öyle bir hit olarak görmüş ki direkt bunu söylemiş :)

duygu
21-10-06, 21:18
bence son zamanklardaki en güzel şarkılardan biri...ama gene de şıkııdmla yarışack düzeyde diil:D
şıkıdm bi klasik oldu artk tarkanı sewen sewmeyen herkes bilio bu şıkıdımı ve hala insanlar büyük bi zevkle dinlio
çakkıdının bu başarıyı yakalayıp yakalamayacağı uzun süre sonra belli olur..
ama şu an için dinlemekden zevk alınacak bi parça...

yigit
22-10-06, 20:06
bnm bildiim kadarıyla kenanla tarkan ck ii arkadaslar bnde izlemıstım o haberi kenan cakkıdı tarkanın sıkıdımı kadar basarılı we hıtt olcak dedı tarkanın sıkıdımı warsa bnmde cakkıdım war demedi abartılmıs haberde herzmnkı gbı:14:

scorpioness
22-10-06, 20:15
bnm bildiim kadarıyla kenanla tarkan ck ii arkadaslar bnde izlemıstım o haberi kenan cakkıdı tarkanın sıkıdımı kadar basarılı we hıtt olcak dedı tarkanın sıkıdımı warsa bnmde cakkıdım war demedi abartılmıs haberde herzmnkı gbı:14:
olabilir katılıyorum:2:

maydonozz
03-12-06, 03:54
bence aslında kenanın şıkıdım'ı örnek göstermesi güzel bişii halen daha şıkıdım'ın sanatçılar arasında bile büyük bir beyeni kazandığını gösteriyor ;) ayrıca her 2iside sezen ablamızın parcaları söyleyene değilde sööletene bakalım biraz tabiii tarkan'cıyız tarkan fanı'yız kenan bu sene tam olarak duyuldu :))

melisa
07-12-06, 18:02
aslında söyle duydum tvde tarkan demişki keske cakkıdıyı kenandan önce ben alsaydım sizce dogrumu bu

javsi
07-12-06, 20:02
hehe çakkııdı nemi şbeaa şıkıdım 5 çeker

**MegaStarkan**
07-12-06, 21:23
aslında söyle duydum tvde tarkan demişki keske cakkıdıyı kenandan önce ben alsaydım sizce dogrumu bu
senin yazdigini ilk duyuyorum... tarkan kesin öyle sey dememisdir medya önünde:15:

popstareyup
20-01-07, 02:41
koskaca bir saçmalık diyeceğim başkada birşey diyemeceğim yani...bu kenan doğulu dinlerim keyifle ama boyle kendini tarkan la bir tutmaya çalışınca sinir oluyorum...şu bir gerçekki turkiyede erkek vocallerde tarkan ile diğerleri arasında dağlar kadar fark var bence ne kendilerini ustun tutsunlar nede benzer yoksa biz tarkan severlerden antipati topluyacaklar...

arjen22-tarkan
15-02-07, 18:45
yaa bu taa ne zamanın haberii buna ndn yorum yapiyorsunuz kii !

_trkn_
30-09-09, 23:10
kenan Tarkan"ın başarısını kıskanıyor !! çok ayıp.