PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : magazin programlarından notlar

HakanÇelik
12-08-06, 13:48
Sabahtandır tüm magazin programlarını izliyorum. beynim şişti. :):) alın işte size magazinlerden bir demet not sunuyorum....

1.Tarkan, orhan gencebay'ın bir şarkısını albümünde seslendirecekmiş.
2.Alaturka albüm yapmayı düşünüyormuş...(yakında)
3.Show programında sadece kendisi şarkı söyleyecekmiş.(konuklu değil yani)
4. Sibel can tarkan'ın verdiği konser için "izleyip ders almamız gerek" dedi.
5.Serdar ortaç "tarkan'ın bir çok yönü benden iyi" dedi.magazincilere "ne olur beni tarkan'la karşı karşıya getirmeyin" dedi.

:17: :17: :17: :17:

Khaos
12-08-06, 13:52
Sadece kendim sarkı söyleyecegim bi program olacak dedi
Bu konuk almayacagim anlamina geliyormu bilmiyorum
Yani agzıyla konuk olmayacak yada almayacagim demedi
Bakalim görelim

arjen22-tarkan
12-08-06, 13:58
bilmem wallaa...Serdar Ortaç da bi a-acayip haa bi diyo bi çok yönü benden iyi bi diyo ben ondan daha iyiyim anlayamadım gittii....

serkan
12-08-06, 18:20
kaç bölüm olucağı hakkında bi bilgi var mı?

duygutarkan
12-08-06, 20:34
teşekkürler....................

tara
12-08-06, 20:53
hakan saol

tarkanmurat
12-08-06, 22:18
nıhayet serdar ortac tarkandan daha alt sevıyede oldugunu anladı helesukur zaten sacma seylerdı bunlar kımın ne oldugu bellı

duygutarkan
12-08-06, 22:22
ewet dostum ..haklısın...

**MegaStarkan**
13-08-06, 00:54
tskler hakan bizim icin kafan sismis:21: sibe can olaysina sevdindim bazi ters magazin programmlari yanlis hemen yorumladilar dediler bilmem dansöz muamelsesi yapti tarkan ona:11:

tarkan_karma
13-08-06, 01:23
süper haberler bunlar cok t.ederim

b_a_S_k
13-08-06, 01:31
hakan tşkkrrün büyüğü tekrar sana _abi şu yarın benim dizi war onuda bi zahmet islesen anlatırsın bana tabiki şaka :) harikasın
_hakan özetlerin hepsi güzel hbr kaynaklı _ama şu show canımı sıkıo _en azından konuk olmama gibi bi duyum biraz rahatlattı beni _düşünsenize haftada birgün sanırım olmaz _yada 15 günde bir sezen _nazan_yurt dışından belki bikaç isim ee bu kadar mı yani üç pogramlık bi seri _yok aabi olmasın ya

megastar_mert
13-08-06, 02:25
SERDAR ORTAÇ TAM Bİ DANSÖZ ZATEN SÖYLEDİĞİ HİÇBİRŞEYİN ARKASINDA DURMUYO VE DE TARKANI ÇEKEMİYO FESAT.BEN DE AZ ÖNCE Bİ MAGAZİN PROGRAMI İZLEDİM VE TARKANIN gönüllü avukatı ARTOYU GÖRDÜM HER ZAMANKİ GİBİ TARKANI SAVUNUYODU BİRİLERİNE KARŞI :) BİTİYOM BU ADAMA WALLA BENİM AKLIMDAN GEÇENLERİ SÖLÜYO HER ZAMAN SERDAR ORTAÇ TÜRKİYENİN EN İYİ DANSÖZÜ DEDİ SERDAR TARKANLA KIYASLANCAK ADAM DEĞİL , KOMPLEXLİNİN TEKİ,TARKANIN ÇIKTIĞI YERDE ÇIKMAK İÇİN HALA YIRTINIYO DEDİ :)

RaSKaS
13-08-06, 05:34
5.Serdar ortaç "tarkan'ın bir çok yönü benden iyi" dedi.magazincilere "ne olur beni tarkan'la karşı karşıya getirmeyin" dedi

YA Bİ GÜN OLUP BEL KIVIRIRSA
BİNLERCE SERDAR VARRRRRRRRRR!!!!!

nasıl adam bu ya bir dedigi bir dedigini tutmuyor ...

:28: :18: :18:

tarkan_karma
13-08-06, 06:07

:18: :18: :18:

duygutarkan
13-08-06, 12:46

:18: :18: :18: :18: :28: :28: :28:

**MegaStarkan**
13-08-06, 12:58
SERDAR ORTAÇ TAM Bİ DANSÖZ ZATEN SÖYLEDİĞİ HİÇBİRŞEYİN ARKASINDA DURMUYO VE DE TARKANI ÇEKEMİYO FESAT.BEN DE AZ ÖNCE Bİ MAGAZİN PROGRAMI İZLEDİM VE TARKANIN gönüllü avukatı ARTOYU GÖRDÜM HER ZAMANKİ GİBİ TARKANI SAVUNUYODU BİRİLERİNE KARŞI :) BİTİYOM BU ADAMA WALLA BENİM AKLIMDAN GEÇENLERİ SÖLÜYO HER ZAMAN SERDAR ORTAÇ TÜRKİYENİN EN İYİ DANSÖZÜ DEDİ SERDAR TARKANLA KIYASLANCAK ADAM DEĞİL , KOMPLEXLİNİN TEKİ,TARKANIN ÇIKTIĞI YERDE ÇIKMAK İÇİN HALA YIRTINIYO DEDİ :)
helal olsun artoya pek sevmezdim normalde onubravo bravo