PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yesinler konuşmaya bakk sen!!

duygutarkan
11-08-06, 13:24
Yeni Aktüel'in "-18" isimli gençlik ekinde (10-16 Ağustos 2006) Şafak Karaman'a 2 sayfa ayrılmış. "Türkiye Gerçek Yıldızıyla Henüz Tanışmadı" başlıklı röportajda Şafak Karaman, bir Tarkan değerlendirmesi yapıyor: "Tarkan başarılı olamadı. Türkiye coğrafyasının starı ama Avrupa ve dünya arenası için sadece Avrupa'nın doğu yakasından gelmiş olan bir solist. Oryantal ezgileri olan biri, o kadar. Albümü yapmış olmak için yaptı. Dünya normlarında bu şarkılardan hiçbri hit olacak düzeyde değil. Ricky Martin ve Jennifer Lopez bizi sarıyorsa, o zaman Tarkan nerede? Hangi şarkısı hit bir şekilde gece kulüplerinde çalıyor şu anda? Türkiye pop müzik adına gerçek yıldızıyla henüz tanışmadı. Bu isim Tarkan da değil."

KENDİNİ NE SANIYOR BU...DÜNYA MÜZİK ELEŞTİRMENİMİ...:13: :13:

doruk
11-08-06, 13:31
çok uzağa gitmesine gerek yok herhangi bi kanalda bi robbie williams bi ricky martin konserinden biraz izlesin bide harbiyeye gelsin orda izlesin en güzel cevabı kendi kendine verir tarkanın starlığından bahseden insanın aklından şüphe ediyorum! :@

duygutarkan
11-08-06, 13:38
:15: Ewett.süperdi Laflar..
Görmeden Etmeden Yorum Yaparlarya Sinir Olurum...:15:

SEA
11-08-06, 14:14
Şafak KARAMAN Harbiye'ye 2 .gün(08.08.2006) da geldi.Ertesi gün best fm'de ki programında Konser ile ilgili yorum yaptı.
Beğenmediğini sebebinin de TARKAN' IN hep aynı olması,aynı sahne showlarını ve aynı dansları yaptığı ile ilgili bide kendini Kuzu Kuzu albümünden sonra fazla geliştirememiş olmasıyla ilgili beğenmediğini söyledi.

AYIP ya BU TARKAN'A SÖYLENECEK SÖZLERMİ ....

HakanÇelik
11-08-06, 15:57
şafak karaman tarkan'ı beğenirse ben şaşırırdım... zavallı kendini müzik eleştirmeni sanıyor... tarkan bu ülkede dünya starı olabilecek tek sanatçı...
bir çok yerde de tanınıp seviliyor...

juse
11-08-06, 16:51
şafak karaman kimdir yani çapı kaçtır?. bundan 4-5 sene önce vasat tv kanallarında restoran tanıtan bi adamdı şimdi ''en iyi''yle uğraşarak prim yapmaya çalışıo ehh bende tarkana çamur atarsam banada 2değil 10sayfa bile ayırırlar..

b_a_S_k
11-08-06, 17:38
madem pop müzik adına gerçek yıldızıyla henüz tanışmadı türkiye Bu isim Tarkan da değil." malesef ömrün yetmiyecek adamım senin bu hayalindeki kişi yi görmeye yada nasıl nasıl birini kafanda kurmuş san _adına üzüldüm _bizler keyfini sürelim MEGASTARIN sen de yaz bişeyler _ tebessümettir bizleri komik yazılarınla

RaSKaS
11-08-06, 20:45
bu safak gibi 3 5 tane daha var rastgele yazılarla bazı kisilerin üzerinden rant elde etmeye calısan ukala lar.DEVAM EDİN BİZ BURADAYIZ !!!!!!!!!

serrdaar
13-08-06, 01:40
yaa arkadaşlar normalde varya tarkanın şarkı sözlerini kendine hayat felsefesi olarak biri gören efendi,saygılı,terbiyeli bi çocuğum ama bu ve bunlar gibilerinin hepsini alıcaksın ismail yk hayranlarına s............... sin yaaaaaaa:) tekrar tekrar özür diliyorum ama yani konuşmalara bakyaa o zmaan o adam tarkandan daha iyisini göstersin ban ses ve görüntü olarak ben kendimi ismail ykcılara(hanzo oluyor) teslim edecem!!!!

arjen22-tarkan
13-08-06, 12:09
ney tarkan için mi bunları diyor bi defa tarkan'ın gece kulübünde binlerce şarkısı war kii...sayamayızz.....

arjen22-tarkan
13-08-06, 12:10
Bu arada Duygu başığın çok güzel

arjen22-tarkan
13-08-06, 12:10
Pardon başlığın

duygutarkan
13-08-06, 12:27
Pardon başlığın

teşekkür ederim üzelim..mersi...

:1: :1: :1: :1:

duygutarkan
13-08-06, 12:28
güzelim!!!!!!!!!!!....dıii orası

HURRICANE
13-08-06, 14:29
Kayda değer biri değil!Şafak Karamanın kişiliğini şahsen bilirim rezilliklerinide:)o yuzden eleştiri yapacaksa önce adam olmayı öğrensin sonra eleştirsin zavallı yaratık....

arjen22-tarkan
13-08-06, 17:45
güzelim!!!!!!!!!!!....dıii orası

bi şii olmas ben de sana orda yanlış yazdım sen de bana yazdın ödeşmiş olduk :4:

duygutarkan
13-08-06, 18:32
bi şii olmas ben de sana orda yanlış yazdım sen de bana yazdın ödeşmiş olduk :4:

:18: :18: :18: :18: :18: