PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ebru Drew de yine TARKAN

duygutarkan
11-08-06, 13:17
Ebru Drew'un Bugünkü Yazısında da Tarkan Var... Mesaj, DJ'lere

Vatan Gazetesi'nden Ebru Drew, dün, Tarkan'ın Açıkhava konserleri üzerine Tarkan hayranlarını çok mutlu eden bir yazı yazmıştı. Drew'un bugünkü yazısı Yeditepelim'de eğlence yerlerinin erken kapatılmasına ayrılmış. Yazının son paragrafı da Tarkan ile ilgili. Drew, bu bölümde DJ'lere mesaj yolluyor:

"Gecelerde niye Tarkan çalmıyor?.. Tarkan dedim de aklıma geldi. Konserini izler ve de Come Closer albümünden seslendirdiği parçalara ayılıp bayılırken (ki ne çok eleştirmişlerdi değil mi İngilizce albümünü?.. Bence tek kusuru nağmelerle şarkıları alaturkalaştırması) şunu düşündüm: Gecelerde hiç Tarkan şarkıları çalmıyor?.. Oysa kıpır kıpır şarkıları, yerinde oturtmaz insanı. Eskilerini de özlemişiz zaten. Kır Zincirlerini mesela... Tam gecelik. Her albümü yeni çıkandan çalacak bir şeyler buluyoruz da neredeyse her şarkısını ezbere bildiğimiz starımızdan mı bulamıyoruz yani?..Size yazıyorum, DJ sen anla..."

**MegaStarkan**
11-08-06, 13:20
tskler haber icin duygu......dogru diyor valla calsinlar tarkani hey dj hadi cal parcamiziiiii:21:

duygutarkan
11-08-06, 13:21
:29: ewett..bişey değil...kaptığım gibi ekliomm..........

mucukkkkkkkkkkkkkk:29:

RaSKaS
11-08-06, 20:52
tamamen haklı come closerdan neredeyse hic yok hala dudu ve sımarık calıyor :)))
dj ler bu sese kulak verin ...

tarkan_karma
11-08-06, 20:56
haber için t.ederim

arjen22-tarkan
11-08-06, 21:09
ellerine salık
Duygu Uçankuş gibisin :)

arjen22-tarkan
11-08-06, 21:10
:29: ewett..bişey değil...kaptığım gibi ekliomm..........

mucukkkkkkkkkkkkkk:29:

Harikasın .... :29: