PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'in Provasina Gittim!!7 Agustosunkine!!

tarkan_vildan
10-08-06, 16:41
provada yaşadıklarımı sizlerle paylasmak istedim!
TARKAN'ın provasına gitiim.Özcan abi(TARKANla çalısmıs,TARKAN kendi grubuyla calısmadıgı zamnlarda onun sirketiyle calısıor)(o kim diceksiniz die düşünerekten yasdım) söz vermişşttii."TARKAN'IN pronasına götüreceğim seni diee ama tam temmuzda sölemişti bunu.Bana hatırlat demişti." Saat 16.30 da HARBİYE ACIK HAVA TİYATROSUNUN önünde ol diyince ümidimi kesmiştim cünkü o saatte prova olmas die düşünmüştüm.Ama ne kadr cok salakmısım!Hediye alcaktım ona ya eger bilseydim
16.30 da tam orda oldum.Bi baktım ki dısarıya sesler geliyor.TARKAN BOUNCE sarkısını söylüyor!Ben cıldırdım nasıl heyecanlanndım ordakiler de bana delirmişim gibi bakıolar.İçeri girecektim ama TARKAN gidecek prova bitecek die cok korktum!sonra hemn özcan abiyi aradım snra benii içeri almak içini birini gönderdi bana görevli kartı verdi ve içeri sızdmm TARKAN ORADA! SARKI SÖYLÜYOR!Beni içeri alan abide"sakın dikkat cekme yoksa seni atarlar"die korkutuo beni.TARKANIN üzerine her zmn ki kapri pantolonu(canlı canlıda bi hayranı bişe istemişti hani donunu gösterdiği ) o ve üzerinde beyaz sıfır kollu tişörtü vardı.
COK YAKISIKLIYDI YAA UUFF UFF!her neyse baktım TARKAN terledi üzerindeki beyaz tisörtü cıkardı siyah beyaz askılı tişörtünü giydi üst tarafını cıplak gördüm ya gözümün önündeee aaayyyyyyyyyyy donunu da gördümm heueuueeu kırmızıydıı yanlıs hatırlamıyorsam ama!! ama hep aynı seleri giyiyo yhaa ayakkabı olarak ta siyah parlak spor ayakkabısı wardı.Ayak bilekleri cok inceydi ama tarkan cok titiz calısıordu hiç bagırması felan yok eglenceli calısıo ekibiyle kibar bi sekildeee yaa
onun özel koltugu war kırmızıı ona oturuo kral koltugu gbii!! cok sirin bi günes gözlüğü war kibar minik bişe günes gelmesin gözüne die onu taktı ve koltuguna oturdu ve beni gördü gülümsedi el salladım bana el salladı cok heyecanlandım yaa..
sunu sölemek istiorum popossuu cok gzl yhaa yerim ben onu!!saat 18 30 gbi prova biittii! TARKAN odasına cekildii.Bende TARKANIN calıstıgı kişilerin yanına gittim cünkü tarkan ordan gelecekti.Gitaristi,vokalisti tarkanın yönetmenii felan herkes ordayydı ama bira içtiler konser baslamadan bi kac tane devirdiler!!biras onlarla konustumm iştee! Saat 20 30 oldu TARKAN dha gelmedii..Sonra TARKANIN YÖNETMENİN şöförü geldi yanıma konustukk onla onu görmek istediğimi söledim o da bana "TARKAN konser öncesi kimseyle resim cektirmes dedi ama leventle konuusyum belki ayarlarım dedi"" bnde yalvardımmm saatt 21 00 e geliodu ve TARKANNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN BİLGESİİYLEEEEEEEE GELİOORRRRRRRRRR!!!!VE HEMEN KOSTUM TARKANA SARILDIM ÖPTÜM ONU YÜZÜNE DOKUNNDUM GÖZLERİNE BAKTIM!İNANAMIYORUM DEDİM ONU HİÇ BIRAKMAK İSTEMEDİM.TARKAN BANA "SEN PROVAMI İZLEYEN KIS DEİL MİSN" DEDİ BENDE EVET DEDİM"GÖRDÜM BEN SENİ" DEDİ VE GÜLÜMSEDİİ.SONRA "Bİ SNİYE SU ARKADASIMA DA SARILIYIM" DEDİ BNDE HEMN BİLGENİN KOLLARINA GİTTİM ONU DA ÖPTÜM COK SİRİN BİŞE COK SEVİMLİ VEE COK ZAYIF BEN FOTOGRAF CEKTİRMEYİ O HEYECANDAN UNUTUM GİTTİ TARKAN DEDİ FOTOGRAF DİE SNRA KOLUNUN ALTINA GİRDİM YASLANDIM ONA FOTO CEKTİRDİK ACELESİ WARDI KONSERE YETİŞMESİ LAZIMDI O YUSDEN BİŞE KONUSAMADIK
SENİ COOOKK SEVİYORUM DEDİM KOLLARINI TUTARAK ODA BENDE SENİ DEDİ VE KOLARIMDAN UCTU GİTTİİ!! VE SAAT 21 30 GİBİ TRKAN SAHNEYE CIKTII MUHTESEEM BİR CIKIS.SONRA BEN ARKALARDAN EN ÖNLERE GECTİM.TARKAN DİE BAGIRIOORUM ÖPÜCÜKLER YOLLUORUM HERKESİN YAPTIGI GİBİ TARKAN GÖRÜODU AMA HERKESİ GÖRÜP GÜLÜMSEDİĞİ GBİ BANADA GÜLÜMSEDİ SONRA BANA ÖPÜCÜK ATTI SAHNEDEN BENDE ONA ATTIM COK MUTLU OLDUM YAABAGIRIORUM BANA ATTI BANA ATTI DİE HERKES SASIRARAK BANA BAKIODU!SONRA BEN ORDA COSMUSUM BİLGE GÖRDÜ BENİ YANINA CAGIRDI GİİTİİM "NASIL GİDİYOR"DEDİ MUHETESEM DEDİM
İSMİMİ SORDU CEVAP VERDİM MEMNUN OLDUM TANISTIGIMA DEDİ BENDE DEDİM İSTERSEN OTUR DEDİİ BANA BİLGE COK SEKER KIZZ TARKAN DA BENİ BİLGESİNİN YANINDA GÖRDÜ SARKILARIN BAZILARINI ONA BAKARAK SÖLÜODU BUNU FARKETTİMM inş sıkılmamıssınızdır okurken belki kacanınız bile oldu cok uzun diiee benim konserden yasadıklarımdı bunlar konser anlatılmaz yasanır diorum ben

scorpioness
10-08-06, 16:51
:4: vay vay vayyy saol heyecanını paylaştığın için şanslı kız seni:20:

tarkan_vildan
10-08-06, 16:57
tesekür ederimm gercekten de öle ama sanslıyım darısı sizlerin de basına

tarkan_vildan
10-08-06, 17:01
ya bn su chate nasıl katılıcam bana yardımcı olur muusunuz?:27:

scorpioness
10-08-06, 17:03
bayya katılcaksın nasıl yanii yaz sadece bişey yok ki

tarkan_vildan
10-08-06, 17:09
yha kusuruma bakmaaa:D

nesli
10-08-06, 17:27
ne kadar şanslısınnn herkese nasip olmaz provada onu izlemek helal vallaa:26:

arjen22-tarkan
10-08-06, 18:27
çokkk şanslısın

b_a_S_k
10-08-06, 18:29
vildan çok şanlısın brawo _bakarmısın insanlar ne hale düşmüş tü konser öncesi yapılan prowalara girebilmek için
http://img69.imageshack.us/img69/9563/kaaklarlw9.jpg

**MegaStarkan**
10-08-06, 18:35
och ne güzel bu zamanlarda cok arkiler tarkani görmüs ....sevindim valla:21: :26: :21:

TarkanColl
10-08-06, 20:52
Vildaaaaaaaaan, rüya gibi bir gün yaşamışsın. :20:

duygutarkan
10-08-06, 22:03
Vildaaaaaaaaan, rüya gibi bir gün yaşamışsın. :20:

yani bencedeeeeeeeeeeeeeeeeeee:17: :17: :17:

HakanÇelik
10-08-06, 22:06
:17: :17: :17: :17: :17:

en tatlı rüya.....

:17: :17: :17: :17:

tarkan_vildan
13-08-06, 23:25
yha gercekten de öle oldu o rüyandanda kurtulamadım hala
cok etkiledi beni darısı sizlerin de basına foto geldiği zmn sizlerlede paylasmak isterimm

tarkan_karma
14-08-06, 00:56
cok şanslısın okurken büyük bir haz aldım acıkcası... senin yeridne olmayı cok isterdim .t.ederim bizlerle paylaştıgın için

matthew
09-04-07, 02:30
ya en buyuk haylimden biriisi tarkan i prowada izlemek muhtesem biseydir ya senin adina sewindim

ösgee
09-04-07, 11:18
:6: :6: :6: yaaa bndeee istiorumm bendeeee :6::6::6: ben koptumyaa akşma kdr trkn trkn die ağlarım:'(

MONZA
09-04-07, 13:11
Keşke Bizde Yaşasak O Günü Beeeeeee

wengin
09-04-07, 13:36
Harika vildan yaa çok şanslısın :20: bende 97-98 di sanırım Harbiye opet izmit ve kalamış konserinde provasını izlemiştim ama tanışma fırsatım olmadı :11:

oda seviyor
14-06-07, 00:50
tskr ederiz paylastıgın için darısı bizim basımıza artık :)

dudu
27-06-07, 12:14
vildan seni dünyanın en şanslı kızı ilan ediyorum.. paylaştığın için teşekkürler

tarkankolik1972
28-06-07, 23:13
ya olamz yaaaa aglıyorumm suannn offfff

concon
29-06-07, 15:38
çok şanslısın valla ya çok kıskandım seni:((bizimde yokki şöyle bi özcan abimiz
yardımcı olsun..oofff of

love_speak
29-06-07, 16:56
cok sanslıymıssın sen yaaa.. . .
harikaydı ne sıkılması aksine heyecenla okudum teşk.paylaşımın için

victorose48
01-07-07, 18:30
şsanlı kızzz

miray
01-07-07, 19:04
ayy çok süppermiş ya inş. banada bir gün şans güler :6:

sempatik
03-07-07, 17:08
kısmet olursa bir gün bizde:18: umarım yani hayal biraz:16:

tarkan_aski
11-07-07, 17:24
yha gercekten de öle oldu o rüyandanda kurtulamadım hala
cok etkiledi beni darısı sizlerin de basına foto geldiği zmn sizlerlede paylasmak isterimm

amiiin ... helal sana bunu basarmak da bissey ya masallah tüh tüh :D :20:

fotolari bizlerle paylasirsan seviniriz..:41:

http://img167.imageshack.us/img167/788/1a06du1.th.jpg (http://img167.imageshack.us/my.php?image=1a06du1.jpg)

pelince
11-07-07, 17:34
inanmıormm yaa süüper bn anca tarkanı konserlerinde uzaktan izleme fırsatı buldum:6:
ne kadar şanslısnn yaa resm nerde çok merak ettm ağstostan bu güne hala çıkmadımıı:9:

tarkan_vildan
21-07-07, 17:06
cok gzl bi soruu resmlerimi alamadımm maalesef ki sedaat abiye ulasamadım:S:S
arıorum teli kapalı mail aatıorum cvp vermio cok ugrastım ama olmadıı en son 25 agustostaa konusmustum vericem sana demiştti ama yalancı cıktıı cok üzülüüorum yha:S:S böle bi şansızlıkk oldu iştee :(:(

Trknseyma
27-07-07, 23:39
konserine gidip uzaktan görenini duymuştum da senin gibi yanına gidip konuşanını sevgilisinin yanına oturanını ilk defa duyuyorum şanslı şeyy:10:

222dorspark
16-08-07, 00:05
maviş sende bizim dişi tarkanımızsın :):):):):)

arkadaşlar mavişin gözlerini bir görseniz tarkanın gözlerinden bile güzel o gözlere can feda yaa aman aman allah nazardan saklasın

gokhantevetoglu
23-08-07, 13:51
konserine gidip uzaktan görenini duymuştum da senin gibi yanına gidip konuşanını sevgilisinin yanına oturanını ilk defa duyuyorum şanslı şeyy:10:
bende onunla yan yana koyunde resım cektırenlerıyle cok konusmustum ve gorusmustum ama provasını ızlememıstım sadece canlı olarak yanımızda sarkı soledıgını hatırlıyorum...

tarkan_vildan
06-01-08, 02:43
arkadaslar resmim geldiii cok gec oldu ama olsun nasıl eklicemmm:D:D beceriksiz oldugum için ekleyemiom k.bakmaaın:):)

tara
06-01-08, 10:17
allah butun tarkan severlere bu duyguyu yasatsin.
cok sanslisin bence
okurken cok heyecanlandim cok guzel anlatmissin

Tugcee
07-01-08, 18:59
çok şeker çook güsel yaaa :)walla okurken bende heyecanlandım iiki gitmişsin :) bnde istiyorummmmmmmmmmmmm :(

tarkan_aski
07-01-08, 19:17
Vildancim http://www.tarkancoll.com/forum/showthread.php?t=62 burda yaziyor nasil ekliyecegini sende cabuk ol canim artik sabirsizlaniyoruz amaaa :D:D:D::28:

Sevgiler, Tugce.

samurai_55
08-01-08, 09:36
ya vildan ''poposu çok güzelmiş'' ?????? ne işşşşş:28: :28:

Kolbandi
03-05-08, 15:32
Güzel bir anı..

Efsane_1
20-08-09, 19:23
Evet haklisin Vildancim...Biliyormusun,bazen hayatda oyle guzel sheyler oluyor ki,onu sadece yashamak lazim...Yani senin soylediyin gibi anlatmakla olucak shey diyil...Tarkanin konserinde olupda onu daha yakindan gorub,sarildiqin icin shanslimisin diyilmisin bunu pek soyleyemem ama senden daha shansli birileri var qaliqa...<<BILGE>>...!!!...

dudu_dilli
20-08-09, 20:25
ben daha tarkanın anca 10 metre ilersinden görebilirdim ya offf bi tanışmak kısmet olmadı allahım yarebbim günler geçtikçe umudum sönüyor ya benim of