PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Harbiye Konseri "Perde açılmadı, meşale yanmadı"

SEA
09-08-06, 14:26
Perde açılmadı, meşale yanmadı

Konser biletleri satışa sunulduğu gün tükenen Tarkan'a önceki akşam nazar değdi! Açıkhava'da verdiği konserde ne perde açıldı ne de meşaleler yandı ama megastar yine de hayranlarını büyüledi.

Megastar Tarkan'ın önceki akşam Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'ndaki konseri aksiliklerle başladı. Avea'nın sponsorluğunda düzenlenen konserde, sanatçı sahneye çıkmadan önce patlatılması planlanan meşaleler bir türlü patlatılamadı. Sahneyi kapatan perde ise tam açılmadı. Açıkhava'yı dolduran Tarkan hayranları ise bu aksilikleri hiç mi hiç umursamadı.

SÜRPRİZ YAPTI
Konserde; İngilizce albümünden de parçalar söyleyen Tarkan, dans gösterisiyle hayranlarını büyüledi. Sanatçı, konserinin ikinci bölümde kendisini izleyenlere bir de süpriz yaptı. Türk Sanat Müziği okuyarak sahneye çıkan Tarkan, izleyiciye "Tamam mı devam mı?" diye sorduğunda; konser alanı alkış sesleriyle çınladı. Tarkan'ın "Ben Türk Sanat Müziği'yle büyüdüm. Küçükken anlamı çok derin şarkılar söylermişim farkında olmadan" demesi Türk Sanat Müziği tarzında bir albüm yapacağına yoruldu. Sanatçıyı izlemeye sevgilisi Bilge Öztürk de geldi. Öztürk "Ben onu dinlerken kendimi bile unutuyorum. Ben de herkes gibi bir Tarkan hayranıyım" dedi.
Kaynak: http://www.sabah.com.tr/gny/gny101-20060809-200.html

arjen22-tarkan
09-08-06, 14:50
İşte Bu beee....Gidemedik Amaaa Süper Bi Konser Olduğu Belllii ..... :D