PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sevgili LEVENT Abim!!!

OZANNN
08-08-06, 13:34
Sız çalısanların resımlerını koymussunuz
bende encok gordugum ve komıgıme gıden bırısının resımlerını koyıyım dedım....

http://img481.imageshack.us/img481/2273/1006295ax9.jpg (http://imageshack.us)

http://img369.imageshack.us/img369/9282/1006296ux0.jpg (http://imageshack.us)

http://img263.imageshack.us/img263/5271/1006379xg2.jpg (http://imageshack.us)

http://img481.imageshack.us/img481/4039/1006544by5.jpg (http://imageshack.us)
burda cekme lan resmımı gıt tarkanı cek dıyordu....:)

http://img369.imageshack.us/img369/6813/1006545fq5.jpg (http://imageshack.us)

**MegaStarkan**
08-08-06, 13:36
:36_11_6: cok tsklerbravo :36_1_11:

cokta kibarmis be:4: kollara bak abi masallah abartmis biraz

megastar_mert
08-08-06, 14:18
heh az kavga etmedik konserde bununla;)imza günüde tarkanın kolundan tutup çekmiştim ki bu şahıs beni iktirdi :(

OZANNN
08-08-06, 15:56
hehehe ıyıkı kotu bısı yapmamıs:)))

megastar_mert
09-08-06, 00:21
Yok Ya çok Iyi Biri Aslinda Konserde Ablam Tirmanmak Isterken Sahneye Elini Kesti Ve Levent Abi ;) Ona Peçete Getirmişti

SEA
09-08-06, 14:39
OZAN Doğrumu?

Levent 'te Rizeli 'ymiş
Hatta TARKAN'ın akrabası diye bişeyler duydum.

doruk
11-08-06, 16:58
eet rizeliymiş çok iyi biri aslında ama israrla benden nefret ettiğini belli etmeye çalışıyo =) bense ona tarkana çok yakın olduğu için sevgi duyuyorum bakalım =))

arjen22-tarkan
14-08-06, 22:18
tşkler.....

tarkan_vildan
09-09-06, 18:42
evett cok iidir kendilerii beni hepp kısdırddıı provada saka yaptı bana:D dısarı atıodu az kalsın ama mahsuscuktan :D:D

arjen22-tarkan
10-09-06, 19:12
e o zaman Levent Bey Aracılığıyla...Tarkan'a ulaşalım bu siteye gelsiiiinn...Yanii bence Levent'e ulaşmak kolay olr!!!!!!!!!1

lesat
18-10-07, 11:14
selam cocuklar bır surelığıne sıtenızxe kayıt oldum leven ben o resımlerı ceken arkadaşaz bana da maıl atarmısın levent@tarkan.com..bu arad tarkan ın kasete cıktıktan sonra kendısının yanında 7 cı yılımı doldurduğum ıcın her konserde sıze özel yardımlarım olucak ama bunu suıstımal etmeyın ve önemlı bır dudum benım tel bulan fanlar lutfen gece lerı benı aramayın eger dınlenemessem ve sağlıklı lamassam tarkana hızmet edemem ve bır organızsdyon esnasında yanlış kararlar verıp kendısıne zarar verebılırım lutfen tarkan ıle ılgılı sorusu olan şirketını arasın 0212 283 65 50 bana kendısı hakkında soru sormayın ben her zaman sızın dostunuzum ama iş ayrı dostluk ayrı.konserlerde elımden geldığı kadar sıze yardımcı olmaya calışıyorum ama sızde bana yardımcı olursanız daha guzel vakıt gecırırız konserlerde tarkan benım tapulu malım değil o herkesın hayran olduğu değerlı bırı kıymetını bılelım ama sevecez dıyede zarar vermeyelım...bu yaz konserlerde sızlere eskısından daha fazla sahıp cıkacam ama lutfen benı anlayın artık sızde..sevgılerımı sunuyorum ..

levent ağaoğlu..

Inge
18-10-07, 12:33
selam Levent! Hos geldin...ama biz nasil sen gercekten sensin emin olabiliriz?
Ben Inge! Tanistik yaaa...

lütfen söyle, hangi konserde son defa bulustuk birbirimize ???

sevgilerimle,
Inge

stranger
18-10-07, 14:36
well .. i think this is real !! :36:
woow this waaaaay over my head right now .. !!

selam cocuklar bır surelığıne sıtenızxe kayıt oldum leven ben o resımlerı ceken arkadaşaz bana da maıl atarmısın levent@tarkan.com..bu arad tarkan ın kasete cıktıktan sonra kendısının yanında 7 cı yılımı doldurduğum ıcın her konserde sıze özel yardımlarım olucak ama bunu suıstımal etmeyın ve önemlı bır dudum benım tel bulan fanlar lutfen gece lerı benı aramayın eger dınlenemessem ve sağlıklı lamassam tarkana hızmet edemem ve bır organızsdyon esnasında yanlış kararlar verıp kendısıne zarar verebılırım lutfen tarkan ıle ılgılı sorusu olan şirketını arasın 0212 283 65 50 bana kendısı hakkında soru sormayın ben her zaman sızın dostunuzum ama iş ayrı dostluk ayrı.konserlerde elımden geldığı kadar sıze yardımcı olmaya calışıyorum ama sızde bana yardımcı olursanız daha guzel vakıt gecırırız konserlerde tarkan benım tapulu malım değil o herkesın hayran olduğu değerlı bırı kıymetını bılelım ama sevecez dıyede zarar vermeyelım...bu yaz konserlerde sızlere eskısından daha fazla sahıp cıkacam ama lutfen benı anlayın artık sızde..sevgılerımı sunuyorum ..

levent ağaoğlu..

lutfen :41:
i will appreciate it if you write in English so that i could understand ...
i'm glad that you're here with us .. this is like a dream !!
HOSGELDIN LEVENT :1:

Inge
18-10-07, 14:51
please stranger hold your enthousiasm...
I just asked him a question to check if its really him
I am waiting for the reply okay?
I know Levent, we talked, he should know the answer to my question...

love, Inge

By the way the phone number he gave that is supposed to be his, is not Levent's phone number, but the phone number of HITT production, which is for all of you to see and find at the HITT production website.
Levent does not work at HITT but he has his own business. I am surprised he gives HITT phone number as the place to contact him, because he is usually no at the office of HITT.

THIS GUY LOOKS LIKE A FAKE!!!

Why do people keep playing these games?
Why do people want to believe this?
Why would Levent contact the fans like this, giving his phone number and email address, asking fans to contact him? How professional is that?

I can hardly believe this but if he can answer my question it might change.

love, Inge

stranger
18-10-07, 15:13
o .... kaaaaaaaaay !!! i got little excited ...!!
i don't know why i want it to beleive this !!
after what we've heard about FAKE TARKANs lol .. foooooooooh!!

let's wait and see ^^
thanks for waking me up .. :28:

**MegaStarkan**
18-10-07, 15:17
By the way the phone number he gave that is supposed to be his, is not Levent's phone number, but the phone number of HITT production, which is for all of you to see and find at the HITT production website.
Levent does not work at HITT but he has his own business. I am surprised he gives HITT phone number as the place to contact him, because he is usually no at the office of HITT.
Yes, but he doesn't lie concerning this point. I think you misunderstood that.
He is saying: Those one who have already his private number shouldn't call him at night because he needs sleep for being successful at his work. They shouldn't ask him about Tarkan. If they want so they should call the company. Then he gives the phone number of hitt ;)

I don't know if it is Levent in real or not. From his ip and mail address I couldn't find useful informations. We will see. Let's wait and hope that he is going to answer your question.

But I'm still suspicious because Ozan, the thread opener, knows Levent. So why does he want Ozan to send him an e-mail? I think he wants the pics but can't he save the pics on hic computer? It somehow strange.

sarıpapatya
18-10-07, 16:44
aaaaa gerçekten sen mısın eğer sensen çok mutlu oldum kendi adıma eminim herkes öyledir umarım konserlerde dediğin gibi bize yardımcı olursun sen kendine çook ıyı bak bakki tarkanımıza zarar gelmesin:))

szr67
18-10-07, 20:16
oo levent abi ereğli konserinde tanışmıştık bilmem hatırlarmısın çok iii bi insansın tarkanla çalışan biraz tarkandan bişeyler kapıyor galiba

TarkanColl
20-10-07, 23:40

levent ağaoğlu..

Forumumuza hoş geldin Levent...

Tarkan'ın albümünü ve konserlerini dört gözle ve heyecanla bekliyoruz. Konserlerin başlangıcında yanına gelip "TarkanColl.com Forum üyesiyim" diyenlere özellikle yardım etmeni dilerim...

Buraya yazdıklarını tüm Tarkan hayranlarının dikkate alacağına emin olabilirsin...

Not: lesat nickli üyemiz gerçekten Levent Ağaoğlu'dur arkadaşlar...:20:

szr67
20-10-07, 23:52
ee artık tarkan ı da çekersin bu siteye levent abi bi rica et ne güzel olur.

devilscream
20-10-07, 23:56

levent ağaoğlu..
aramıza hoşgeldin;)

gence
21-10-07, 12:38
Abi hoşgeldin ya.Seni görmek buralarda sevindirici.Ama Ankara Hipodrom konserinde ters bi bakış atmıştın bana kalbimi kırdın söyleyim.Konserlerde bize geçersin bi kıyak artık.Bi de Tarkan ile resim ayarlarsan müthiş olacak.Ne havamız olur ya.Tarkan a ilet abi ODTÜ' ye tekrar gelsin.:20:

eskalen
21-10-07, 13:03
Çok güzel birşey Levent Ağaoğlu'nun burda olması....İnşallah konserlerde özellikle İstanbul Konserlerinde bize yardımcı olur toplu olarak, Çok iyi olur çok isterim ya;) Kendisini Koruma olarak mütevazı ve olgun kişiliğiyle tebrik ediyorum......Keşke yakından tanıma ve görüşme imkanımız olsa.......

murat
21-10-07, 17:36
http://www.loadtr.com/b-137753-sebo.jpg

SEBO yu da unutmayin arkadaslar, 13 yildir Tarkan la beraber calismaktalar, Levent le yan yana yani.

megastar_mert
21-10-07, 18:06
Tarkan Yürekli biri Daha Levet Abi..Sağol Söylemen Bile Yeter:)) Çok iyisin..Tarkanda çok şanslı:Ppp

airjunior17
21-10-07, 21:48
Sert görünüyo ama öyle biri değil.30 haziran 2004de Kayseri konserinde onun sayesinde sarıldım Tarkan'a.En öndeydik ve arkadakilerin baskısı nedeniyle rahatsız olduk.Sağolsun bizi aldı sahnenin altından dışarı çıkmamızı sağladı.O sırada Tarkan duduyu söyledi ve sahneden indi.Arka tarafta siyah bi mercedese binerken bağırdık ve tarkan bize doğru döndü.Yanına gitmemize izin verdi.Süper bi gündü ahhh keşke bidaha olsa.....

bounce
10-01-08, 14:11
levennt abi buradaymış..... vay be...iyi konserlerde tarkancoll üyeleri yaşadık levent için bi video hazırlamışlar......
http://www.youtube.com/watch?v=NlxNIYngxb0&feature=related

nuran
10-01-08, 20:49
levent te çok tatlı ve yakışıklıı.eeee kimin koruması dimiii.:21: :21: :21: konserlerde görüşürüz inşallah::24: :24: :29: :29:

freak
10-01-08, 22:29
levennt abi buradaymış..... vay be...iyi konserlerde tarkancoll üyeleri yaşadık levent için bi video hazırlamışlar......
http://www.youtube.com/watch?v=NlxNIYngxb0&feature=related

video super olmus gercekten !!

selin_trkn
11-01-08, 23:14
paylaşım için tşkler;)

*banu*
16-01-08, 20:31
Arkadaşlar Levent Hepinizi çok Seviyor...sadece Arada Sık Boğaz Ediyorsunuz, Bunaltmayin Adami Canim:))) O Da Işini Yapsin ki gelsin torpiller:)))

lesat
17-01-08, 14:01
ne uğraşıyuorsunuz benle lennn zibidiler:))

ben artvınlıyım

tarkanın akrabası değilim

38 yasındayım

bu sene sızlerı yasatacam konserlerde

ammmmmaaa beı dınlersenız..

levent

TARKANSERDAR
17-01-08, 14:49
levent abi,biz senin sözünden çıkarmıyız yaa:))hep destek,tam destek TARKANIMIZ a...bu yola baş koyduk...TARKAN a grammy yakışır:)))

aliyaşar
17-01-08, 19:09

ben artvınlıyım

38 yasındayım

levent
:1: eyvallah abi dinleriz tabi sözünden çıkmayız hiç.sen iste :) :P

TARKANFREAK
04-02-08, 13:19
Levent abiiiiiii:) aramiza katildigina cok sevimdim gercekten:) biz senin sözünden hic cikarmiyiz...bu sene almanya konserlerinde görüsürüz insallah..2004 yilinda hicbir konserde tarkanin yanina gidememistik..cok büyük bir hayal kirikligiyla ayrilmistik oradan..ne olursun bu sene yardim et bize:) ya abim cook kötü bakis atiyosun birsey demeye korkuyoruz valla:) bu arada ilk defa resimde gülümsedigini gördük.. ohh beee:)
saygilar...

asd1234
20-07-08, 20:49
Levent abi dışardan çok sert görünüyor ama aslında öyle değil.Onun sayesinde konseri sahne önünden izledik hep beraber :) Levent abiye bir kez daha selamlar :)

herseyim
20-07-08, 20:57
cok tesekkurler;) bu menejerimi??

badboyserkan
20-07-08, 21:13
hayir.. Tarkanin tek yakin korumasi...

herseyim
20-07-08, 21:26
uuu ama kibrisda menejeri olarak tanitti ;)

badboyserkan
20-07-08, 21:30
menejeri degil takilmistir o sana.. :) Tarkanin menejeri uygar atac'dir.

herseyim
20-07-08, 21:34
ok cok saoll benda inandiydim:) resmi varmi menejerinin sende??

badboyserkan
20-07-08, 22:09
Evet var.. Arabayi kullanan kisi.. :19:

http://img293.imageshack.us/img293/9254/kokore2eprv7.jpg (http://imageshack.us)

bounce
20-07-08, 23:00
menejeri degil takilmistir o sana.. :) Tarkanin menejeri uygar atac'dir.
uygar ataş olacak

herseyim
20-07-08, 23:13
ok cok saoll
ben bu adami gormedimm burda;)

tunalı
21-07-08, 01:28
levent abii çok tatlı birine benziyo ben çok seviyorum onu
çünkü tarkanımız önce allaha sonra ona emanet

Pamela_beyazgul
21-07-08, 01:33
resimler icin cok tesekkurler

Blg
12-08-08, 03:08
Bir Artvin'li olarak hemşerim olmasına rağmen beni en çok kapıdan döndüren kişidir. sevgilerimi iletiyorum :)

sengibisidünyayagelmez
12-08-08, 04:33

ben artvınlıyım

38 yasındayım

levent
zibidiler:))) abim yaaa nasıl da cana yakın:)

gülcan
12-08-08, 12:53
resimler için teşekkürler Levent ağbiyi bende görmüştüm yeditepe üniversitesinde Tarkan'ı görmek sahne arkasında bekliyordum bana şüpeli gözlerle bakarak yanındakilere bu kim demişti..sandımki dövecek:):)

asd1234
14-08-08, 23:39
resimler için teşekkürler Levent ağbiyi bende görmüştüm yeditepe üniversitesinde Tarkan'ı görmek sahne arkasında bekliyordum bana şüpeli gözlerle bakarak yanındakilere bu kim demişti..sandımki dövecek:):)
Levent abi nasıl izin verdi orda durmana Gülcan? :P

kevser
19-08-08, 15:41
kendileri melek gibi olup 24 mayısaki konserde az kahrımı çekmemiştir beni duymasada çok sağollllllll

StaR
19-08-08, 16:15
Senide aramızda görmekten mutLuLuk duyuyoruz Levent abi :) İns. Tarkan'ımızı da en yakın zamanda aramızda görürüz :)

SEA
16-09-08, 14:29

ben artvınlıyım

38 yasındayım

levent
Selam Levent ,:27:

Sorularımın cevabını ilk ağızdan almak güzel teşekkür ederim...:21:

didar
16-09-08, 17:15
teşekkürller

tarkaseksüel
16-09-08, 22:17
size levent ağaoğlu ile ilgili haberlerrr

Tuvalet bekliyordu Tarkan'a gölge oldu

Yıllardan beri Tarkan'ın yakın korumalığını yapan Levent Ağaoğlu: Onun saçının bir teline zarar gelmesin diye kendi hayatımı ortaya koyuyorum. Onunla nefes alıp, her yerde onunla aynı adımları atıyorum.

15 yıldır güvenlik sektöründe iş yapan Levent Ağaoğlu 6 yıldan beri Tarkan'ın güvenlik danışmanı. Tarkan'ı bir gölge gibi takip eden 'yerli bodyguard', "Tarkan güvenliğe çok önem verir. Yıllardır her adımı birlikte atıyoruz. O uyumadan uyumam, uyandığı zaman da göreve hazır olurum" diyor. 15 yıl önce bir kulüpte, içkili müşterilerin yanlış yere girmesini engellemek için tuvalet önünde beklediğini anlatan Ağaoğlu, "Bugüne kadar eğlence sektöründe çalışmadığım sanatçı, hizmet vermediğim organizasyon kalmadı" şeklinde konuşuyor. Megastar'ın yakın koruması "Benim işim güvenlik" diyerek bakın neler anlatıyor:

KENDİ KENDİMİ YETİŞTİRDİM
* Bu işe ne zaman başladınız?
15 sene önce Ümraniye'de bir spor salonunda çalışmaya başlamıştım. Orada tanıştığım arkadaşlarım sayesinde bu sektöre girdim.

* İlk işiniz neydi, ilk kimi korudunuz?
İlk işim; tuvalette bekleyip içkili müşterilerin yanlış bölümlere girmesini engellemekti.

* Şimdi bir dünya starını koruyorsunuz!
Evet ama buralara doğrudan tuvalet kapısından gelmedim. Eğlence sektöründe çalışmadığım sanatçı, Türkiye'de gitmediğim stat, konser ve hizmet vermediğim organizasyon kalmadı.

* Starları korumak hayli zor bir iş olmalı. Bu konuda eğitim aldınız mı?
Benim başladığım dönemlerde bu işin eğitimi yoktu. Ben kendimi yetiştirdim ve Türkiye çapındaki tüm organizasyonlarda çalıştım. Yeni çıkan kanun sonucunda da sertifikamı aldım.

* Eskiden güvenlik önemli değildi galiba...
Yakın koruma hizmetlerinin gelmesi Ahmet San ile başladı. Ahmet San bu eksikliği gördü. Bon Jovi, Michael Jackson, Tina Turner, Tarkan, Mustafa Sandal, Emrah konserlerinde yakın koruma kullandı ve güvenliğin önemini artırdı.

* Tarkan ile çalışmaya nasıl başladınız?
Daha önce Tarkan'ın organizasyonlarında VIP Güvenlik olarak hizmet veriyorduk. Tarkan'ın menajeri Uygar Ataş'ın da içinde olduğu bir parti organizasyonunda yer almam istendi. Sonra da bu teklif yapıldı.

* Koruyacağınız kişi Tarkan olunca teklifi hemen kabul ettiniz değil mi?
Aslında çok tedirgin oldum. Yani 'Tarkan'la birebir çalışmak doğru mu yanlış mı?' diye çok düşündüm. Tarkan'ın sürekli yanında birine ihtiyacı vardı; iş hayatına, sosyal hayatına ve özel hayatına girmem gerekliydi...

* Zor karar verdiniz ama 6 yıldır da Tarkan'ın yanında çalışıyorsunuz... Evet çalışmayı tercih ettim çünkü; riske girmeden ileriyi göremez ve başarılı olamazsınız.

* Megastar'la çalışmak size neler kattı?
İngilizce öğrendim, yurtdışında 50'nin üzerinde konser ve aktivitede bulundum. Gittiğim ülkelerdeki güvenlik sektöründe araştırmalar yaptım, çevre edindim. Bunları başarmamda tabii ki maddi manevi Tarkan'ın payı çok büyük. Tarkan bana her konuda inandı ve güvendi.

YENİLENMEK ZORUNDASINIZ
* Onunla çalışmak kolay mı, zor mu?
Uluslararası bir sanatçı ile birebir çalışıyorsanız performansınız çok önemli. Giyiminizle, konuşmanızla sürekli kendinizi yenilemek zorundasınız. Başkaları bir kere düşünürken siz üç kez düşünmek zorundasınız.

* Peki Tarkan güvenliğe önem veriyor mu?
Evet çok ciddiye alıyor. Sürekli konuşur, yapılacaklar hakkında bilgi alışverişinde bulunuruz.

* Tarkan'ın konserlerine nasıl hazırlanıyorsunuz? Ne tür güvenlik önlemleri alıyorsunuz?
Tarkan'ın sahnesi kurulduğu andan itibaren tedbir alıyoruz. Otele girerken ve çıkarken her gün değişik geçiş kartı kullanırız. Prova öncesi, prova sonrası ve konser günü sahne çevresinde güvenlik ekibi dışında kimse bulunmaz. Sanatçının kendini iyi hissetmesi için devamlı bir koşuşturma vardır. Sorunlar olsa bile Tarkan asla bunu hissetmez.

violetta
16-09-08, 22:24
who is he ??

tarkaseksüel
16-09-08, 22:35
bu da sitesi (harelde yenılenmemiş halii)

http://www.legendsecurity.com/swf/legend.swf

buda youtube den bi video

http://www.ktunnel.com/index.php/1010110A/282e982d6ddff4a411396d647569958bd81edf01d786a64082 7c3522cc5f27b164f5e54477e1640018367

http://www.youtube.com/watch?v=CmECpMpuvwQ

levent abi: A plan B plan C plan:20: :20:

bu da onunla ilgili diğer bi video

http://www.ktunnel.com/index.php/1010110A/282e982d6ddff4a411396d647569958bd81edf01d786a64082 7c3522cc52268c69ccf15a65ef716118367
(bu video da çalan sarkının adını bılen var mıı):41:

levent agaoğlunun uye oldugu forumlar:

http://www.bodyforumtr.com/vbforum/member.php?u=8484

tarkaseksüel
16-09-08, 22:35
yıne onunla ilgili bi haberr

Lost"un yıldızı Josh Holloway'i koruyan Ağaoğlu, 17 yıldır güvenlik sektöründe. 2001'den beri Tarkan'ın da koruması olan Ağaoğlu, şimdi de Kylie Minogue'u korumaya hazırlanıyor..

Yaklaşık 17 yıl önce güvenlik sektöründe çalışmaya başlayan Levent Ağaoğlu, geçen süreçte Madonna, Tina Turner, Ricky Martin, Bryan Adams, James Brown, Emma Shaplin, Shakira, Enrique İglesias, Pele, Kevin Costner gibi birçok ünlüyü korumuş bir "yerli bodyguard". Son olarak bir reklam filmi çekimi için ülkemize gelen "Lost"un yıldızı Josh Holloway'i korumuştu. 39 yaşındaki Ağaoğlu'nu diğer meslektaşlarının arasında daha ünlü kılan kişi ise Tarkan. Levent Ağaoğlu, 2001'den beri Tarkan'ın yakın korumalığını yapıyor. İşe, bir kulüpte, içkili müşterilerin yanlış yere girmesini engellemek için tuvalet önünde beklemekle başlayan Ağaoğlu, kendisini geliştirerek uluslararası starların ve organizasyonların emanet edildiği kişi olmayı başarmış.

İDARECİLİK DE YAPTI
* Güvenlik sektöründe çalışmaya nasıl karar verdiniz?
1990'ların başında, Michael Jackson'ın Türkiye'ye geldiği dönemde bu işte yetersiz olduğumuz iyice ortaya çıktı ve organizatör Ahmet San, birçok arkadaşımıza güvenlik şirketi kurmasını önerdi. Onlarla beraber biz de bu sektöre girdik.

* Kendinizi nasıl geliştirdiniz ?
Benim dönemimde organizasyon işleri yabancıların elindeydi. Profesyonelliği onlardan öğrendim. Daha sonra idareci olarak çalıştım ve yakın koruma pozisyonuna geçmeye başlayınca polislikten gelip yakın korumalık yapan büyüklerimden eğitim aldım.

* Tarkan'la çalışmak nasıl gidiyor?
2001'den beri Tarkan'ın yakın korumasıyım. Başka işlerim olunca izin alıyorum. Yemeğe giderken ya da spora giderken beni çağırıyor. Konsere giderken, yurtiçi, yurtdışı konserler olunca ben hep yanındayım.

* Sizden ne tarz bir hizmet bekler?
Her zaman hayranlarının konserlerine rahat girip giremediğini sorar. Müdahalenin kibar olması gerektiğini söyler. Basınla ya da hayran kitlesiyle herhangi bir tartışmaya girmememiz için bizleri uyarır. Onunla çok keyifli çalışıyorum.

tarkaseksüel
16-09-08, 22:44
onunla ilgili fotolar

http://img66.imageshack.us/img66/3730/oddzu2.jpg (http://imageshack.us)
http://img66.imageshack.us/img66/oddzu2.jpg/1/w595.png (http://g.imageshack.us/img66/oddzu2.jpg/1/)
http://img159.imageshack.us/img159/1012/43dbe51b8abcb74bb25ee46gz6.jpg (http://imageshack.us) http://img66.imageshack.us/img66/6282/asan1zn2.jpg (http://imageshack.us)
http://img87.imageshack.us/img87/1082/n1389198993300846081167lr5.jpg (http://imageshack.us)
http://img87.imageshack.us/img87/n1389198993300846081167lr5.jpg/1/w604.png (http://g.imageshack.us/img87/n1389198993300846081167lr5.jpg/1/)

leven abi samsuna da bekliyorum siziii hani gelmiosunuz da hiç :18:

tarkaseksüel
16-09-08, 22:45
who is he ??
tarkan's bodyguard in boardd:36: :36: :36: :36:

tarkaseksüel
16-09-08, 23:24

ben artvınlıyım

38 yasındayım

levent
dinleriz tabı kulun kolen oluruzz tabı tarkan karsılığındaa:28: :28: bide levent abi trkanın doğu gunu yaklasıo bıze yardım et bi fikrin var mıı biz de bır kac fıkır ortaya koyduk önriler bölüünden bakabılırsın bize yardımm eeettttt

bide harelde ismi yanlış yazılmamışsa levent süleymanağaoğlu:20: :20:

violetta
17-09-08, 03:45
tarkan's bodyguard in boardd:36: :36: :36: :36:

ahaa , nice :D

tarkaseksüel
20-10-08, 06:00
http://img504.imageshack.us/img504/6257/n7183378218684604335im6.jpg (http://imageshack.us)
http://img504.imageshack.us/img504/n7183378218684604335im6.jpg/1/w604.png (http://g.imageshack.us/img504/n7183378218684604335im6.jpg/1/)
buda.oğlu.teoman.tam.bir.AGA.OĞLU

ezel1710
20-10-08, 18:41
http://img504.imageshack.us/img504/6257/n7183378218684604335im6.jpg (http://imageshack.us)
http://img504.imageshack.us/img504/n7183378218684604335im6.jpg/1/w604.png (http://g.imageshack.us/img504/n7183378218684604335im6.jpg/1/)
buda.oğlu.teoman.tam.bir.AGA.OĞLU

bende sen misin acaba dedim:18: :18: saka saka.

yakisikli oluu varmis allah baslasin

Yakisikli89
20-10-08, 19:57
levent abi gercekten cok cana yakin

sagol hersey icin :20:

tarkaseksüel
20-10-08, 22:39
bende sen misin acaba dedim:18: :18: saka saka.

yakisikli oluu varmis allah baslasino.kadar.yakışıklı.deilimmŞİRİN

siboss1992
21-12-08, 05:18
levent abi gercekten cok iyi birisi..
cana yakin.. bizi tarkanla bulusturdugu zaman köln´de
bize cok iyi davrandi.. benim kanim hemen isindi ona..
levent abi cok sagol bu iyiligi bana yaptigin icin..

Bounce21
21-12-08, 05:37
Cok sevindim seni burda gormeme!! :) muthissin ya, "seninle gurur duyuyorum" soylemistim sana, hatirliyor musun FB-da? :) Insallah unutmamissindir hehe. Gercekten de gurur duyulacak birisisin.. Ben kendim Ingilteredeyim ama, bulusmak istesem de bulusamiycam yani :(

starzu
07-05-09, 19:03
hep tarkanın arkasında ciddi görmeye alıştık şaşırdım güle biliyomuş ben ilkkez gülerken görüyorumda:27:

Tiryaki
01-06-09, 03:30
Paris Hilton`un korumaliginida o yapmis. Helal olsun.

ece**
01-06-09, 11:56
bana 1 kere bile olsun ii dawranmadı :) ne dediysem terslendim hep o yüzden ilk izlenimlerden dolayı aklımda hep çokta ii kalamadı :)) ama oda işini yapıo her gelene ii dawransa ohooooooooooo.....

levent_taka61
01-06-09, 12:47
izmit outlet centerde ön sıralarda konser izlerken çokta büyük olmayan bi tartışma çıktı bu levent denen şahış adamın tellerden öyle bi aldıki dışarı iöin açıdı sanki terör zanlısı gibi bide sıkıştırıyor kolunu filan bökütü narkotik polisi gibi götürdüler çocuğu o günden beri bende büyük antipati topladı çok kıll oluyorum ona ........

TEVETOGLU
01-06-09, 19:23
Tarkan'ı koruduğun için çok teşekkür ederiz.

hilfa
01-06-09, 22:19
aslında Levent çok sabırlı bence Tarkanımın o kadar çok seveni var ki hepsine tamam dese evin yolunu bulamazlar Tarkanımı koruduğu ve sabırlı olduğu için teşekkürlerbravo:20: