PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Evlenip Ayri Evlerde Oturalim!!!

**MegaStarkan**
07-08-06, 00:37
`EVLENMEYİ DÜŞÜNÜYORUM AMA ÖZGÜRLÜĞÜMDEN DE TAVİZ VERMEK İSTEMİYORUM. BU YÜZDEN EVLENİRSEM EŞİMLE AYRI AYRI EVLERDE YAŞAMAYI PLANLIYORUM!..` HANGİ ÜNLÜ MÜ SÖYLÜYOR BUNLARI?
http://www.gezentilki.com/imgs/Haberler/4175/3.jpg

Dünyaca ünlü "Megastar"ımız, `Avea 2006 Tarkan Konserleri` çerçevesinde önceki gün Kuşadası`nda verdiği muhteşem konseriyle yediden yetmişe herkesi bir kez daha hop oturup, hop kaldırdı. Eski ve yeni albümünlerinden seçtiği Türkçe ve İngilizce parçalar okuyan ünlü şarkıcı hayranlarını coştururken sahne performansıyla unutulmaz bir gece yaşattı...

Ünlü şarkıcı konser öncesi basın mensuplarıyla küçük bir söyleşi yaptı. Her zaman olduğu gibi bu söyleşinin önemli kısımlarını yine ilk kez Gezentilki veriyor!.. Megastar`a sorulan sorulardan birisi de doğal olarak sevgilisi Bilge Öztürk`le evlenmeyi düşünüp düşünmediğiydi. Bakın bu konuda neler söyledi ünlü sanatçı;

"Evliliğin şu an içinde bulunduğumuz modeline karşıyım!.. Biraz daha `özgür` olabileceğim bir evlilik olmalı. Bana göre, evlenmeden önce neysen, nasılsan, evlendikten sonra da aynı şekilde olmanız gerekiyor. Ama evlendiğimizde başka bir dünya içinde buluyoruz kendimizi...

Ben her zaman özgürlüğümün içimde olduğunu hissetmem lazım. Evlendiğimde bu özgürlüğümün elimden alındığını hissedersem yapamam. Tabi bunları asla tek taraflı düşünmüyorum eşim için de aynı şeyler gecerli. Ama bu demek değil ki istediğim kişiyle gezer tozarım beraber olurum!..

Mesela iki evimiz olabilir! Bir de rtak bir evimiz olur!.. Ben arada sırada kendi evime geçer, kafamı dinlerim. Biz bu fikirleri Bilge ile birlikte düşünüyoruz. Evlilik için de her zaman konuşuyoruz. Evlendikten sonra da arkadaşlığımızı koruyabilmek istiyoruz. Tabii çocuk olursa, o zaman iki ev durumu da ortadan kalkar"...

Çocuk sahibi olma konusunda ise "3-4 tane çocuğum olsun istiyorum. Erkek de olsun kız da." derken, "Çocuk sahibi olmak için evlenmek gerekiyor mu?" sorusuna da "Evet bence kesinlikle şart. Benim için çok önemli değil aslında ama çocuğun ruhsal sağlığı için şart" diye cevap verdi...

Tarkan`a, hangi sanatçıları dinlediği sorulduğunda ise "Beğendiğim sanatçılar tabi ki var. Mesela Kenan Doğulu`nun `Çakkıdı` parçası çok güzel, çok beğendim" diye cevap verdi. Ancak ünlü şarkıcı Serdar Ortaç`ın "Dansöz" adlı parçası sorulduğunda "Hiç duymadım!.." şeklinde cevapladı...

Ünlü şarkıcı "Eylül Ayında" gerçekleştireceği televizyon programının "konuk sanatçısız" olacağını ve sadece kendi yorumuyla parçaları seslendireceğini belirtirken, "Konuk sanatçı alsaydınız, ilk kimi çağırırdınız?" sorusunu da;

"Sezen Aksu`yu ya da Orhan Baba`yı almak isterdim. Orhan Gencebay`la şarkı söylemeyi çok isterim. `Hatasız Kul Olmaz` ya da `Bir Teselli Ver`i söyleyelim. O çalsın ben söyleyeyim" şeklinde yanıt verirken, yeni çıkaracağı albümünde Orhan Gencebay`ın bir parçasına da yer vereceğini belirtti...

Tarkan`ın Kuşadası Konseri`nden çekilmiş fotoğrafları orjinal boyutlarında görmek isterseniz, aşağıdaki "Ek Resim ve Belgeler" butonuna tıklamanız yeterli...

http://www.gezentilki.com/cgi-bin/tilki5.pl?mod=Haberler&haber_id=4175#

slow
07-08-06, 01:11
bencee en ii si evlenmesin yaaa :10: haber için saol megastarkan :36_1_11: