PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bodrum`un Yeni Paşasi!!!

**MegaStarkan**
07-08-06, 00:36
KENDİSİNİ BODRUM`UN YENİ PAŞASI İLAN EDEN ÜNLÜ POPÇUYA TEPKİ YAĞIYOR. `ÇEŞME`DE GÖBEK ATMAKLA, BODRUM`DA PAŞA OLUNMAZ!..`
http://www.gezentilki.com/imgs/Haberler/4201/2.jpg

Ünlü popçu Serdar Ortaç`a son günlerde bir haller oldu!.. Durduk yerde kendisine yeni unvanlar bulan Ortaç, şimdi de kendisini Zeki Müren`in yerine "Bodrum`un Yeni Paşası" ilan etti...

Önceki akşam Bodrum`daki bir otelde sahneye çıkan Serdar Ortaç, ilginç laflar söyledi. Yıllar önce Zeki Müren`e verilen "Bodrum`un paşası" unvanını sahiplenen Ortaç "Ben de artık Bodrum`un paşasıyım. Buradan bir türlü ayrılamıyorum, kopamıyorum. Sanırım bu uzun yıllar böyle olacak" dedi...

Ancak ünlü popçunun bu sözleri yaz boyunca Bodrum`da sahneye çıkan şarkıcılardan tepki aldı. Bakın yıllardır Bodrum`la bütünleşmiş olan ünlü sanatçılar, Serdar`ın bu iddiası karşısında neler söylüyorlar;

Fatih Ürek;
Bodrum`un bir tane paşası vardır, o da rahmetli Zeki Müren`dir. Çeşme`de göbek atıp, Bodrum`da paşa olunmaz. Bodrum`un paşası olmak için Bodrum`u iyi tanımak gerekir...

Yılmaz Morgül;
Serdar Ortaç, kendini Bodrum`un paşası ilan ediyorsa öncelikle karşısına Zeki Müren gibi efsaneyi almış olur. Serdar`da ne ses var, ne Türkçe. Kimse kendi kendini paşa falan ilan edemez...

Fedon;
Paşa olmak için Serdar`ın yaşı tutmaz. Bir çok ünlü insana paşa ve kral gibi sıfatlar konulmuştur. Ama bunları onlara başkaları koyar. Serdar`ın son günlerde bir unvan takıntısı olduğunu hissediyorum...

Ferdi Özbeğen;
İnsan kendisine unvan verir mi? 800-900 bin albüm satarken, 100 bin satınca insan paşa da olur general de. Bir unvan bir kişiye verilir. O da zamanında Zeki Müren`e verildi. Ölünce bitti, gitti...

Daha önce "Tarkan Megastar`sa ben de Ultrastar`ım" diyen Serdar Ortaç, bakalım kendisine daha ne unvanlar bulacak!

http://www.gezentilki.com/cgi-bin/tilki5.pl?mod=Haberler&haber_id=4201

Adam Iciyo Iciyo Sabahlara Kadar... Cekio Icine Cekceeni... Sonra Bizim Medyamiz Adamin Sacmalicaani Bildii Icin Boyle Agzindan Laf Alip Kapak Yapiyolar... Adamcagiz Ertesi Gun Sut Dokmus Kedi Gibi "Heuheuhe Yok Caniiim Ole Demek Istemedim.. Sakaydi Aaaa...Latife Canim Latife" Diyo:36_11_6:

**MegaStarkan**
07-08-06, 01:04
bu adam yavas yavas acimaya basladim her dediginde bisi oluyor:36_11_6:

RaSKaS
07-08-06, 03:05
ne pasası tosunpasa mı ? ultrapasa mı ? :36_11_6:

**MegaStarkan**
07-08-06, 12:15
“TARKAN MEGASTAR’SA BEN ULTRASTAR’IM” DİYEN SERDAR ORTAÇ ŞİMDİ DE ZEKİ MÜREN’DEN SONRA KENDİNİ “BODRUM PAŞASI” İLAN ETTİ!...

6/8/2006 11:00
Sahneye erotik dansçı kızlarla çıkan Ortaç, 'Bodrum Paşası' olarak anılan Zeki Müren'den sonra kendini yeni "Paşa" ilan etti.
Bodrum Fuga Otel'de sahneye çıkan Serdar Ortaç, bin 500 kişiyi tam iki saat dans ettirdi. Ortaç, "Ben de artık Bodrum'un paşasıyım. Bodrum'dan bir türlü ayrılamıyorum, kopamıyorum. Bodrum'un atmosferi beni büyülüyor" dedi. Ortaç'a şarkılarla ve dansla eşlik eden hayranları bir ara "Kurban olalım paşam sana" diye bağırdı. Yaklaşık iki saat sahnede kalan şarkıcı, gördüğü yoğun ilgi üzerine, Bodrum konserlerini sürdürmeye karar verdiğini söyledi.

buda ucankusdan: http://www.ucankus.com/haberic.asp?pw=26199

megastar_mert
08-08-06, 02:01
ufff bu adam olsa olsa japonların paşası olur takıntılı şeyy