PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Megastar TarkanAntalya'da

duygu
30-07-06, 08:39
Antalya: Megastar Tarkan Antalya'da

Megastar Tarkan, Kemer'de vereceği konser için Antalya'ya geldi.

Antalya Havaalanı'na dün akşam saatlerinde inen ünlü sanatçı, havaalanı çıkışı gazetecilerin sorularını cevapladı. Uzun bir aradan sonra Antalya'ya geldiğini belirten Tarkan, 3 gün burada kalacağını, ilk gün ise babaannesini ziyarete gideceğini belirtti. Yaz sezonunda çok yoğun bir tempoyla çalıştığını belirten megastar, yeni albüm çalışmalarına başladığını söyledi. Bir basın mensubunun "Evlilik gözüküyor mu?" sorusunu karşılık Tarkan, "Biz mutluyuz. Biz çok evlenmeye meraklı milletiz. Bilge'yle zamanımızın çoğu birlikte geçiyor. Çocuğum olmasını istiyorum" dedi.

"Sanat camiasında dostlarınız var mı?" sorusuna karşılık "Sezen Aksu hayata bakışıyla çok faklı biri" cevabını veren ünlü sanatçı, "Bazen bulunduğumuz ortamlarda yarış içerisine giriliyor. Çekememezlik, kıskançlık oluyor. Ben bunlardan hoşlanmıyorum. Yaptığımız işin iyi olup olmadığına halk karar veriyor" diye konuştu.

Havaalanı çıkışında megastarı gören hayranları, Tarkan'la fotoğraf çektirme yarışına girdi. Tarkan hayranlarıyla bir süre ilgilendikten sonra konser vereceği Kemer'e hareket etti.

http://www.haberler.com/haber_419453.asp

duygutarkan
30-07-06, 08:51
haber iin merci-dabık....
çocuk haaaaaaaa.
onnun zaten bebeleri var 2tane zeynepten bitane de benden geliyorr
:36_1_20: :36_1_20: :36_1_20: :36_1_20:

EmiLy
30-07-06, 10:30
babaannesini ziyaret etmeyi de unutmuyor, aferin ona :)
teşekürler Duygucum...:36_3_12:

shıkıdım
30-07-06, 11:57
Teşekkürler Duygu...

deniz
30-07-06, 13:33
teşekkürler duygu :)