PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'dan 3 tane haber ;-) (Dedikodu)

TarZan14
28-07-06, 15:37
:36_1_20: :36_1_20: Dedikodu:36_1_20: :36_1_20:

:36131411hq:
--------- 1'inci Ba$lik
Tarkan evliliğe inanmıyor

İstanbul'daki bir gece kulübüne gitmiştim. Üç kız kardeşe ait bir yerdi ve arkadaşım onlarla tanışmam gerektiğini söyledi. Kardeşlerden biri de Bilge'ydi...

Tarkan, Bulgaristan'da yayınlanan Eva adlı dergiye konuştu. İşte söyledikleri:

- İstanbul'daki bir gece kulübüne gitmiştim. Üç kız kardeşe ait bir yerdi ve arkadaşım onlarla tanışmam gerektiğini söyledi. Kardeşlerden biri de Bilge'ydi. İlk karşılaştığımızda 2-3 dakika konuşmadan birbirimize baktık. Kendisi çok güzel ve enerji dolu. Her şeyden önce dürüst.

- Bilge'yle evlenmeyi planlamıyoruz, hâlâ birbirimizi tanımaya çalışıyoruz. Aslında evliliğe inanmam. Tam bir klişe. Çevremde çok evli insan var ve mutlu değiller. Çocuk sahibi olacağım zaman evlenebilirim.

- Eşcinsel değilim. Ortaya çıkan çıplak fotoğrafların hikayesi şöyle: Arkadaşlarla çıplaklar plajına gittik. Kızlar da vardı, ancak onlar karenin dışında kaldı. Ayrıca, eşcinsellik sorunlar nedeniyle ortaya çıkıyor. Tedaviyle düzeltilebilir.

- Çok yoksulduk. O dönemin etkisini hâlâ hissediyorum, bunalım geçirdiğim zamanlar oluyor. Böyle anlarda film seyrediyor, meditasyon yapıyor, müzik yazıyorum. 5 yıl da psikoloğa gittim.

- Şıkıdım şarkısından sonra ünlü olup, Avrupa'da konser vermeye başladım. Tam o dönemde her şeyi bırakıp 18 ay askerlik yapmam istendi. 16 ay boyunca Türkiye'ye ayak basmadım, çünkü beni gözaltına alacaklardı. İçgüdüm 'askere gitme' diyordu. Şansıma paralı askerlik yasası çıktı. Zordu ama çok da eğlenceliydi.

kaynak (http://www.showtvnet.com/magazin/dedikodu/9.shtml)

--------- 2'inci Ba$lik
Tarkan 10 yıl sonra Rize'de

Yıllar sonra memleketinde sahneye çıkan Tarkan'a hemşehrileri büyük ilgi gösterdi Rize'de düzenlenen '19. Uluslararası Çay ve Turizm Festivali' etkinlikleri kapsamında, ünlü pop müzik şarkıcısı Tarkan konser verdi. Tarkan, 10 yıl sonra geldiği memleketi Rize'de Atatürk Stadı'nda düzenlenen konserde, Karadeniz yöresine özgü kıyafetlerle sahneye çıktı.

DOĞAYI KORUYALIM
'Dudu' adlı şarkıyla başladığı konserde eski ve yeni albümünde yer alan şarkıların yanı sıra İngilizce şarkılar seslendiren Tarkan, sevenlerini coşturdu. Sahnede, babasının köyü olan İkizdere ilçesi Rüzgarlı köyünde hidroelektrik santrali yapılacağını öğrenen Tarkan, 'Doğa katledilmediği, dereler kurutulmadığı müddetçe yapılabilir. Ama tasvip etmiyorum' dedi.

SAVAŞMA SEVİŞ
Bu sırada bazı gruplar arasında kavga çıktı. Grupları sakinleşmeye çağıran Tarkan, şöyle dedi: 'Ne için kavga ediyorsunuz. Hayat fani, gelin beraber şarkı söyleyelim. Savaşmayalım, sevişelim. Hep savaşıyor dünya. Bilhassa biz Karadenizliler biraz hırçın oluyoruz. Kendimizi dizginlememiz lazım.'

kaynak (http://www.showtvnet.com/magazin/dedikodu/4.shtml)

--------- 3'üncü Ba$lik

Tarkan: 20 bin Hande: 65 bin

Tarkan, 10 yıldır konser vermediği memleketi Rize'de hayranlarının karşısına çıkıp, pazar akşamı konser vermişti. Megastar Tarkan, Rize Atatürk Stadyum'unda gerçekleşen konserde yaklaşık 20 bin hemşehrisine seslenmişti. Ancak Tarkan'ı kendi memleketinde tahtından eden kişi Hande Yener oldu. Yener, 19�uncu Rize Çay ve Turizm Festivali kapsamında sahneye çıktı. Yeni albümü 'Apayrı'dan şarkılar seslendiren Hande Yener'i yaklaşık 65 bin kişi izledi. Gördüğü kalabalıktan etkilenen Yener'e izleyiciler hep bir ağızdan eşlik etti.

Kaynak (http://www.showtvnet.com/magazin/dedikodu/6.shtml)

duygutarkan
28-07-06, 19:26
haber için teşekkürlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr