PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ali Atıf BİR Hoca

wengin
27-07-06, 15:04
http://img131.imageshack.us/img131/4448/serdarortacgn4.jpg (http://imageshack.us)

Serdar mı Tarkan mı?

Serda ORTAÇ, Tarkan için ''O megastarsa ben ultrastarım'' demiş. Ortaçın dediğini okur okumaz ona haksızlık yaptığımı hissettim. Çünkü bu sezon Harbiye Açık Hava'da çok sayıda konser izledim.
Bir onun konserindeki atmosferi sizlerle paylaşmadım.
Üstelik en kalabalık ve izleyicilerin en fazla kendilerinden geçtikleri konser Serdar ORTAÇ'ınkiydi.

Dört buçuk saat sahnede kaldı. Hayranları dört buçuk saat dans etti, göbek attı, çığlık çığlığa el ele tutuşup birbirinden geçti.
Kim ne derse desin Serdar eğlendirmeyi biliyor...

Peki Tarkan star, Serdar ORTAÇ megastar mı? Yanıt vermek zor... Çünkü şarkıların tarzı ve kulvarları farklı. Tarkan'daki cinsel karizmanın Serdar'da olduğunu söylemek zor. Serdar'daki samimiyetin, bizdenliğin Tarkan'da olduğunu da...
Hele de son dönemdeki star olacağım diye her seyden, herkesden uzaklaşan Tarkan'In...

Tarkan hayranlarıyla iletişimi kaybetti, daha da kaybedecek. Serdar ORTAÇ ise her gün hayranlarına daha fazla yakınlaşıyor. Kim kazanır dersiniz?

:36_1_41:

arjen22-tarkan
27-07-06, 15:46
dogrudur amaa Tarkan yine gelecek eskisi gibi bi de biz Tarkan hayranıyız sonuna kadar onunla beraberiz serdar gibi itlere mi pabuç bırakacaz(Özür dilerim)

selin
27-07-06, 16:22
yani bikere ben şu olaya sinir oluyorum ya neden herkes tarkanı başkasıyla kıyaslıyo kardeşim otek ya bi tane ondan başka sı yalan

TarkanColl
27-07-06, 18:53
Tarkan kıymetli birtaneciktir. Kıyaslamaya gerek yok.:36_1_11:

duygu
27-07-06, 19:01
tarkan gitgide uzaklaşmuyor aksine hayranlarıyla artk daha yakın...karma döneminde fln uzakdı doğru ama şimdi hem konserlerinde hem de konser öncesi hayranlarıyla konuşuo yanına gelenlerle fln resm çekio...yanlış gözlemlermş...

EmiLy
27-07-06, 19:06
Kim kazanır dersiniz?:36_11_6:
bu soruyu sormak bile gereksiz..
kimin kazanacağı zaten belli..Tarkan'dan başka bir dünya starımız var mı...

cio
27-07-06, 19:52
Bu yazıya ben sadece HASSSSTTTRRRR diyomm....:36_1_20: :36_1_20: :36_1_20: :36_1_20:
bravo

ali atıf biri okuyup geçin bence takılınacak biri değil,seray sever seviyo o daha ne diyim
sanırım yıllardır tarkana rakip çıkarmak isteyenler asıl tarkan sevenler çünkü bi düşünün ne zaman buna benzer bi yazı çıksa benim etrafımdaki insanların en azından tepkisi aynıv oluyo: o mu tarkanın rakibi olucakmış :36_1_2: '

şeklinde.
ali atıf biri bazen dövesim geliyo sevmiyorum ve o yüzden ciddiye almıyorum,bugün bunu yazdı yarın başka bişey yazacaktır sorun değil yani. ve bu sözde-rakipleri de tarkanla yarıştırmaya çalıştıkça o insanları bence batırmış oluyolar 8)

gigibuffon
27-07-06, 23:56
kim hayranlarıydan uzaklaşıo .napsın yani tarkanla haydi eller havaya diye progrmmın yapsın.ozamn en iyisi haluk levent 24 saat kaldı sahnede.gerci en iyisi neco ama neyse...

duygutarkan
28-07-06, 00:16
zeynep e katılıyorum valla terbiyemi bozamam hazır bozulmuş varken:s613ga3qu: :s613ga3qu:
eweet benim terbiyem müsade etmez"olmayan terbiyem":36_1_20: :36_1_20:
ulan ben o serdarın gelmişini geçmişini..adam gündem yaratmak için bi tarafını yırtıyor..lafları diyor..sonra "sözümü geri aldım" reklam kokan hareketler abicim bunlar...dikkat ettiyseniz kendi konuşuyo kendi dinlio....ayrıca tarkan daha yakın daha samimi..insanlara karşı çoook ta sıcak ondaki sempatinin 4te 1'i serdarda yok..havalı şeyyy..tarkan bizdende uzaklaşmadı ayrıca dahada yakınlaştııı... o bizim için uğraşıyor.....

RaSKaS
28-07-06, 04:16
BU SORU SAMPİYON BELLİ İKİNCİ KİM GİBİSİNDEN BİR SORU

yahu atıf hoca adam akıllı bir düsünse kendi de bu sorunun cevabını bulabilir.
Serdar kendi capında bir hayran kitlesi olan türk popunun sıradan popcularından(albumunun reklamını yapmak icin saga sola laf atan,kıskanc,seviyesiz) biridir.son cıkardıgı albumden sonra satasmaya hande ile basladı en son tarkan a bulastı.halbuki kendi yolunda gitse daha basarılı olabilirdi.Tarkan a gelince fazla bir söz söylemeye gerek yok tek kelimeyle o bir MEGASTAR.(Megastar oldugnu kendi söylemedi bu lakabı ona dünya taktı,serdar gibi kendine vermedi bu ismi )

bir de serdar kendi bahsettigi gibi ultrastar megastar olmak icin en basta ses,sahne show u , ve bu ikisini kullanabilecek bir enerji lazım.Sahsen serdar ı canlı izleme imkanım oldu malesef serdar da bunlar yok.yani serdar ne ultrastar ne megastar! serdar sadece basit bir popcu ... :36_1_30:

HakanÇelik
29-07-06, 11:30
ali atıf bir serdar ortaç ile, megastar tarkan'ı kıyaslıyorsa çıksın gitsin bu mesleği bıraksın... çünkü bunadığının göstergesidir bu...

megastar_mert
08-08-06, 21:55
sittir me up :):):):) off bu adamı sewerdim bee ama çok haksız eleştiri yapmış yazık olmuş

vincent
15-09-06, 19:37
atif kim ki bi eser cıkar üretici ol ondan sonra konuş ha bire boş .. eleştirmek dünyanın en kolay işilerinden..........eehh işte miilletin agzı kesekağıdı dill ki buruşturasın...............

tarkan bi idol ..onun gibisi gelmez daha... o pop müzikte bi dönün noktası..t.önce vede t.s diye ikiye ayrılır pop tarihi türkiye de

arjen22-tarkan
16-09-06, 13:56
atif kim ki bi eser cıkar üretici ol ondan sonra konuş ha bire boş .. eleştirmek dünyanın en kolay işilerinden..........eehh işte miilletin agzı kesekağıdı dill ki buruşturasın...............

tarkan bi idol ..onun gibisi gelmez daha... o pop müzikte bi dönün noktası..t.önce vede t.s diye ikiye ayrılır pop tarihi türkiye de

Katılıyoorumm Wallahaa Tarkan benim içinde bi idol :20:

nesli
16-09-06, 13:59
ya ali atıf bir kimm ne iş yapar bu adam :19:

wengin
16-09-06, 17:08
ya ali atıf bir kimm ne iş yapar bu adam :19:

Kilimcinin kör oğlu :18: :18:

pelince
16-09-06, 18:25
walla bnde tanımıorum

nesli
16-09-06, 18:26
Kilimcinin kör oğlu :18: :18:

:18: :18: :18: ya harbiden kiimm böle eleştiri yaptığına göre müzikten anlasa bariii :7: