PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 5 yıldır psikolojik tedavi görüyorum

HakanÇelik
27-07-06, 10:36
5 yıldır psikolojik tedavi goruyorum
Tarkan, Bulgaristan'da yayınlanan bir dergiye özel hayatına ilişkin hayli çarpıcı açıklamalar yaptı: "Geçmişle ilgili sorunlarım beni yıpratıyor. Evliliğe karşıyım. Ancak çocuk istersem evleneceğim."

http://www.vatanim.com.tr/pics/news/82955000.jpg
27.07.2006

Avea sponsorluğundaki turnesine devam eden Tarkan, Bulgaristan'da çıkan 'Eva' adlı bir dergiye röportaj verdi. Megastar hayli ilginç açıklamalar yaptı. İşte satırbaşları: "Bilge çok güzel, en önemlisi enerji dolu. Onu çok seviyorum ama evlenmeyi planlamıyoruz. Biz halen birbirimizi tanımaya çalışıyoruz. Türkiye'de bu konuda ne düşünüyorlar umrumda bile değil. Ama ben evliliğe inanmam. Oradaki insanlar aşırı derecede muhafazakârdır. Oysa benim için bu, bir klişe. Bilge'yle aynı evi paylaşmıyoruz. Ayrı ayrı evlerimiz var. Belki bir gün çocuk sahibi olmak istediğimiz zaman evleniriz..."

Depresyona giriyorum
"Hakkımda bir sürü yalan uyduruluyor. Gay ya da eşcinsel de değilim. Türkiye'de 5 yıldır psikanaliz uzmanına gidiyorum. Terapiyle geçmişim üzerinde çalışıyoruz. Zor bir çocukluk geçirdim. İzlerini silmeye çalışıyorum. Çok yoksulduk. O dönemin etkisini şimdi kendimde görüyorum. Bazen, bunalım geçirdiğimde, depresyonda olduğumda geçici sorunlarım oluyor."

Gay'ler doktora gitsin
Megastar, geçmişte yayınlanan çıplaklar kampındaki fotoğraflarına ise şöyle açıklık getirdi: "Arkadaşlarla birlikte bir çıplaklar plajına gitmiştik. Aramızda kızlar da vardı, ancak onlar karenin dışında kaldı. Herhalde Türkiye'de böyle şeylerden hoşlanırlar, bilmem... Resimler yayınlandıktan sonra hemen basın toplantısı düzenleyip 'tamam, homoseksüelim, madem ki böyle hoşunuza gidiyorsa' dedim..." Homoseksüellerin, çocuklukta yaşadıkları sorunlar yüzünden öyle olduklarını öne süren Tarkan, bu insanların psikanalizle kendilerini düzeltebileceklerini de söyledi.

http://www.vatanim.com.tr/root.vatan?exec=haberdetay&tarih=27.07.2006&Newsid=82955&Categoryid=8

arjen22-tarkan
27-07-06, 15:10
üff ama üzüyolar yaa:q